Προς το περιεχόμενο

ssd sandisk 50 λιρες amazon uk 128 gb ssd


Captain Nemo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου ηρθε mail

 

Estimated arrival date: March 11 2013 - April 26 2013

 

Sent from my iPhone using Insomnia

τι λες τώρα... :confused: δηλαδή εγώ που έκλεισα από τους τελαυταίους τον άλλο χρόνο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 256
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μεσα στο λογαριασμο μου κοιτωντας τα orders λεει :

 

Dispatch estimate: 7 Mar 2013 - 15 April 2013

 

Γιαυτο στο mail ειχε Estimated arrival date: March 11 2013 - April 26 2013

 



Σε αλλους ηρθε καποιο estimation ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα παραγγελία, αλλά μέχρι να έρθει, το πιο πιθανό είναι να έχουν πέσει πολύ περισσότερο οι τιμές...

 

Estimation: 11 Mar 2013 - 26 April 2013

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τιμη του drive πολυ χαμηλη για τα 120 γιγα (ειναι περιπου μισο ευρω/γιγα), αλλα εχετε υποψιν σας οσοι τον εχετε παραγγειλει ή ενδιαφερεστε να τον παρετε, πως απο πλευρας επιδοσεων ειναι ψιλο τραγικος

 

Και αναφερομαι σε καθημερινη χρηση και οχι σε benchmarks

εχει πολυ χαμηλα random read/write

 

Εαν καποιος ψαχνει ssd για κανα laptop ή το απολυτως φθινοτερο για να αλλαξει εναν μηχανικο απλως, καλος ειναι

Δεν θα δειτε ομως ουτε την αισθηση αλλα ουτε και την σβελταδα που εχουν τα drives που ειναι 20 ευρω ακριβοτερα οπως ο Agility 3 για παραδειγμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο agility 3 που λες φίλε έχει 40€ παραπάνω όχι 20€, η πιο φτηνή τιμή για Ελλάδα είναι στα 85€ ο Crucial v4  οποίος βιάζεται πάει σε κάτι τέτοιο, αν βρεθεί χαμηλότερη τιμή μέχρι τότε απλά τον ακυρώνεις χωρίς καμία χρέωση και παίρνεις άλλο, που δεν νομίζω να δούμε σύντομα 128gb στα 62€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκεφτόμουν να τον χτυπήσω και να τον βάλω στο λαπτοπ της υπογραφής προς αντικατάσταση του OCZ (τον οποίο θα τον βάλω στο desktop που σκέφτομαι να αναβαθμίσω) λέτε να είναι κατά πολύ χειρότερος; Το λαπτοπ αν κ σχετικά καινούργιο είναι στα 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι για laptop αλλά όπως προείπα με αυτή την ημερομηνία παράδοσης πιστεύω ότι θα υπάρχουν και άλλες επιλογές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι για laptop αλλά όπως προείπα με αυτή την ημερομηνία παράδοσης πιστεύω ότι θα υπάρχουν και άλλες επιλογές...

 

Καταραμένο μυαλό τα παραβλέπει αυτά όταν είναι να καταναλώσει!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...