Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συγνώμη ρε παιδιά δεν ξέρω εαν έχει υποθεί απο που κατεβάζουμε το update ? φυσικά αγορασμένο κουτάτο το έχω , γράφτηκα και στο GOG αλλά δεν μπορώ να δώ απο που κατεβάινει το update.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ενα ακομα παραδειγμα για το ποσο μεγαλο expansion ειναι  , αν δειτε το full sountrack ειναι 1 30  ωρα.  Τα περισσοτερα Full games που κυκλοφορουν εχουν λιγοτερο απο 1... απλα respect σε αυτην την εταιρια . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη ρε παιδιά δεν ξέρω εαν έχει υποθεί απο που κατεβάζουμε το update ? φυσικά αγορασμένο κουτάτο το έχω , γράφτηκα και στο GOG αλλά δεν μπορώ να δώ απο που κατεβάινει το update.

Ε άμα διαβάσεις τις οδηγίες στο χαρτί με το κωδικό σου λέει τι να κάνεις για να το κατεβάσεις. Λέει μια διεύθυνση που μπαίνεις και βάζεις το κωδικό και μετά ανοίγεις το client του GOG και ξεκινάει να κάνει download αυτόματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωωωω καλά ε!

με το νέο update και το expanSO έχω στο ps4 τρομερά γραφικά!

4k λάχανα και δεν είμαι καλά! μέχρι και την μπίχλα ανάμεσα στα νύχια μου βλέπω!

Πολλά εύγε!

 

Τί έφτιαξαν οι άνθρωποι! Ούτε το molto δε τα κάνει αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σαν να μην εφτανε αυτο να και αλλη μια PC βομβα να κλεισει πολλα στοματα.

Συνδεση Gog galaxy client και Steam κυριοι https://www.gog.com/news/introducing_gog_connect


Τα βλεπεις ρε MS??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι για επιλεγμένα παιχνίδια αυτό.

 

 


YOUR ACCOUNTS ARE BEING CONNECTED

Due to exceedingly high demand this may take up to several days, please check back later. Thank you for your patience.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν διαβασεις καλα λεει οτι ειναι για ολα τα παιχνιδια απλα σιγα σιγα θα δουμε και αλλα. Προφανως και οι περισσοτεροι περιμενουν το Witcher 3 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν διαβασεις καλα λεει οτι ειναι για ολα τα παιχνιδια απλα σιγα σιγα θα δουμε και αλλα. Προφανως και οι περισσοτεροι περιμενουν το Witcher 3 

 

Δεν νομιζω. Λεει ξεκαθαρα αυτο:

 

We can only make a selection of games eligible depending on various agreements with our partners. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεει ομως The full list of games will always be available on connect.gog starting with these and more....

 

Και νομιζω οτι οι περισσοτεροι ουτως ή αλλως θα ζητησουν το Witcher 3 για steam ουτως ή αλλως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες, παω να αγοράσω ένα κλειδάκι απο Cdkeys προς 16ε, αλλα δεν εκτελεί τη συναλλαγή.

 

Παίζει να μην περνάει η κάρτα;

 

Υ.Γ. πειραιώς visa

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει ακόμα κάτι σπαστικά bugs που είναι ενώ πας με την Roach, ξαφνικά σταματάει και δεν προχωράει σαν να έχει τοίχο μπροστά ενώ έχει γέφυρα..Και βλέπω και κάμποσο flickering(Τρέμουλο στις σκιές, ή σε distant objects και οι χαρακτήρες κάποιες φορές μέχρι να κουνηθούν έχουν τρέμουλο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...