Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, GhostRiderLSOV είπε
  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Αν πας σε bad ending... :P

True, την είδα λίγο Blade προς το τέλος.

Ήθελα οπωσδήποτε να "φύγει" ο Dettlaff asap και στα @@ μου για τη βασίλισσα και τη wannabe οπότε no regrets (ή load)

:P. Ξενέρωσα μόνο γιατί μου φαίνεται ότι έχασε λίγο από την "ανεμελιά" της η πόλη.

In other news, λίγο βαρετά τα poi στη θάλασσα των Skellige. Το πιο ενδιαφέρον που βρήκα προς το παρόν είναι ότι υπάρχουν φάλαινες που κουνιούνται με 1fps. Έχω άλλα 39.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Tmark είπε

Συγχαρητήρια μόλις απέκτησες και την έκδοση για PC δωρεάν.

https://www.gog.com/news/own_the_witcher_3_wild_hunt_on_pc_or_console_claim_a_free_copy_with_gog_galaxy_20

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, yiannis1991 είπε

Τι διαφορά έχουν;

DRM FREE στο GOG. Επισης αν καποιος εχει το παιχνιδι στο xbox θα το παρει κανονικα και στον υπολογιστη στο GOG. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Αλλά απ' ότι βλέπω πρέπει να το κάνεις install από την αρχή και δεν ξέρω αν θα έχει και το save από το steam version..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, jmirko15 είπε

Sorry, αλλά το ίδιο το Stream δεν είναι DRM;

Βγηκαμε λιγο offtopic αλλα ναι εφοσον εχουμε το παιχνιδι στο steam με την συγκεκριμενη κινηση του GOG το περνουμε και εκει και παιζουμε το παιχνιδι οπου θελουμε χωρις καν να εχουμε το steam εγκατεστημενο. Δεν εχει DENUVO αλλα η steam εκδοση οπως και η EPIC χωρις τα store δεν μπορουμε να το παιξουμε. Ενω στο GOG κατεβαινει αυτονομο το ISO το βαζουμε στον σκληρο και το κανουμε install οπου θελουμε. Οποτε ειναι παρα πολυ κινηση απο το GOG για οσους εχουν το Witcher 3 σε steam/epic η ακομα και σε κονσολες γιατι αυτοματα θα το παρετε και σε υπολογιστη.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Spoiler

 

Μόλις τώρα, Arkin είπε

Βγηκαμε λιγο offtopic αλλα ναι εφοσον εχουμε το παιχνιδι στο steam με την συγκεκριμενη κινηση του GOG το περνουμε και εκει και παιζουμε το παιχνιδι οπου θελουμε χωρις καν να εχουμε το steam εγκατεστημενο. Δεν εχει DENUVO αλλα η steam εκδοση οπως και η EPIC χωρις τα store δεν μπορουμε να το παιξουμε. Ενω στο GOG κατεβαινει αυτονομο το ISO το βαζουμε στον σκληρο και το κανουμε install οπου θελουμε. Οποτε ειναι παρα πολυ κινηση απο το GOG για οσους εχουν το Witcher 3 σε steam/epic η ακομα και σε κονσολες γιατι αυτοματα θα το παρετε και σε υπολογιστη.

Ναι αυτό λέω. Η έκδοση του GoG (αυτήν έχω και εγώ..) είναι πραγματικά DRM Free οι άλλες δεν είναι..

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, jmirko15 είπε
  Απόκρυψη περιεχομένων

Ναι αυτό λέω. Η έκδοση του GoG (αυτήν έχω και εγώ..) είναι πραγματικά DRM Free οι άλλες δεν είναι..

Για αυτο το ανεφερα στην αρχη αλλα σκαλωσα με το quote του Πανου ενω δεν εχει denuvo δεν ειναι DRM FREE.

Επισης προσοχη. Για οσους εχετε την GOTY κανετε link μονο αυτο το profile με το GOG και θα παρετε την GOTY. Αν εχετε το main+τα expansions απο οτι γραφουν δινουν την απλη. 

Screenshot-3.png

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Arkin είπε

Επισης προσοχη. Για οσους εχετε την GOTY κανετε link μονο αυτο το profile με το GOG και θα παρετε την GOTY. Αν εχετε το main+τα expansions απο οτι γραφουν δινουν την απλη. 

Screenshot-3.png

Εμένα πάντως μου βρήκε την GoTY στο EGS και μου την έδωσε κανονικά.

goty.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...