Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 1 μήνα μετά...
  • Απαντ. 10k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παρά πολύ καλά νέα

https://thewitcher.com/en/news/32792/the-witcher-3-wild-hunt-is-coming-to-the-next-generation

We’re working on the next generation edition of The Witcher 3: Wild Hunt! 
 
Developed to take advantage of the most powerful gaming hardware, the next-gen edition of the game will feature a range of visual and technical improvements — including ray tracing and faster loading times — across the base game, both expansions, and all extra content.
 
The next generation edition of The Witcher 3: Wild Hunt will release as a standalone purchase for PC, Xbox Series X and PlayStation 5, as well as a free update for everyone who already owns the game on PC, Xbox One and PlayStation 4. 

 

 

  • Like 9
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόνο Cd Projekt Red. Τίποτα άλλο.👍

Θα το αγοράσω ξανά και ας μου δίνουν free upgrade , έτσι γιατί είναι αυτοί που είναι.

Επεξ/σία από CarbonFibre
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, noFEARgr είπε

Παρά πολύ καλά νέα

https://thewitcher.com/en/news/32792/the-witcher-3-wild-hunt-is-coming-to-the-next-generation

We’re working on the next generation edition of The Witcher 3: Wild Hunt! 
 
Developed to take advantage of the most powerful gaming hardware, the next-gen edition of the game will feature a range of visual and technical improvements — including ray tracing and faster loading times — across the base game, both expansions, and all extra content.
 
The next generation edition of The Witcher 3: Wild Hunt will release as a standalone purchase for PC, Xbox Series X and PlayStation 5, as well as a free update for everyone who already owns the game on PC, Xbox One and PlayStation 4. 

οποτε βλεπω κατι τετοια, εχω την υποψια οτι απλα δινουν οτι εχουν κυκλοφορησει  οι modders καποια χρονια νωριτερα...

Επεξ/σία από xavier
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
28 λεπτά πριν, xavier είπε

οποτε βλεπω κατι τετοια, εχω την υποψια οτι απλα δινουν οτι εχουν κυκλοφορησει  οι modders καποια χρονια νωριτερα...

Ως γνωστών έχουν κυκλοφορήσει οι modders ray tracing 🙄

Επεξ/σία από noFEARgr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχεις δει καθολου τι διαφορα έχει η reworked εκδοση σε σχεση με την original? Επισης υπαρχουν mods που κανουν εκπληκτικη δουλεια με το reshade...Κατσε να δουμε κανα comparison της enhanced version με τις modded versions...Οπως και να χει, δε κριτικαρω τη cdproject το οτι στηριζει το παιχνιδι της τοσα χρονια μετα, ειναι μονο αξιο συγχαρητηριων...απλα ειμαι ψιλοεπιφυλακτικος μεχρι να δω το αποτελεσμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Kαι μονο που θα δωσουν δωρεαν την αναβαθμισμενη εκδοση στους pc users αρκει. Αλλες εταιριες θα ζηταγαν απο την αρχη 50αρα και ας ειχαν και την παλια εκδοση.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πάντως δύο φορές έχω προσπαθήσει να ξεκινήσω να παίζω το The Witcher 3 και το παρατάω μετά από λίγες ώρες, δεν μπορεί να με κρατήσει, μου φαίνεται πολύ outdated.

  • Sad 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, xavier είπε

εχεις δει καθολου τι διαφορα έχει η reworked εκδοση σε σχεση με την original? Επισης υπαρχουν mods που κανουν εκπληκτικη δουλεια με το reshade...Κατσε να δουμε κανα comparison της enhanced version με τις modded versions...Οπως και να χει, δε κριτικαρω τη cdproject το οτι στηριζει το παιχνιδι της τοσα χρονια μετα, ειναι μονο αξιο συγχαρητηριων...απλα ειμαι ψιλοεπιφυλακτικος μεχρι να δω το αποτελεσμα.

Ray Tracing δεν έχει πάντως. Ναι υπάρχει ένα Ray Tracing με reshade το οποίο φυσικά δεν είναι ίδιο με το πραγματικό και το πληρώνεις κιόλας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, yiannis1991 said:

Ray Tracing δεν έχει πάντως. Ναι υπάρχει ένα Ray Tracing με reshade το οποίο φυσικά δεν είναι ίδιο με το πραγματικό και το πληρώνεις κιόλας..

και είναι και προβληματικό, κάνει διάφορα κόλπα και εμφανίζει corrupted τα γραφικά, ανάλογα από ποιά θέση  κοιτάς. Εξαιρετικά βαρύ επίσης. Και δύσκολο να το σετάρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το θέμα είναι η δωρεαν αναβάθμιση θα είναι σε όλες τις πλατφόρμες του υπολογιστή steam,origin,epic κλπ. ή μόνο στο GOG;

Επεξ/σία από Zengar Zombolt
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αγορασα προσφατα απ το Epic  το παιχνιδι,το εχω κατεβασει 2 φορες κ μου βγαζει αυτο στην παρακατω εικονα.Πως μπορει να διορθωθει?

 

Screenshot_1.png

25 λεπτά πριν, hitman 21 original είπε

Αγορασα προσφατα απ το Epic  το παιχνιδι,το εχω κατεβασει 2 φορες κ μου βγαζει αυτο στην παρακατω εικονα.Πως μπορει να διορθωθει?

 

Screenshot_1.png

Ok παιδια το βρηκα τι εφταιγε.

Λυση στο παρακατω λινκ :

 

Επεξ/σία από hitman 21 original
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, hitman 21 original είπε

Αγορασα προσφατα απ το Epic  το παιχνιδι,το εχω κατεβασει 2 φορες κ μου βγαζει αυτο στην παρακατω εικονα.Πως μπορει να διορθωθει?

 

Screenshot_1.png

Ok παιδια το βρηκα τι εφταιγε.

Ε πες τι εφταιγε μηπως και συναντησει και κανενας αλλος το προβλημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...