Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα την απλή μου έδωσε ενώ έχω την GOTY στο steam (το επιβεβαίωσα και στο purchase history του steam)..

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
4 ώρες πριν, yiannis1991 είπε

Εμένα την απλή μου έδωσε ενώ έχω την GOTY στο steam (το επιβεβαίωσα και στο purchase history του steam)..

Υπάρχει γνωστό θέμα με Steam. Υπομονή και θα το φττιάξουν.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 hours ago, jmirko15 said:

Sorry, αλλά το ίδιο το Stream δεν είναι DRM;

Όχι. Αν έχεις το Witcher 3 στο Steam μπορείς να το κατεβάσεις από το client και μετά να το παίξεις χωρίς να τρέχει ο client.

https://steam.fandom.com/wiki/List_of_DRM-free_games

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Aruil είπε

Όχι. Αν έχεις το Witcher 3 στο Steam μπορείς να το κατεβάσεις από το client και μετά να το παίξεις χωρίς να τρέχει ο client.

https://steam.fandom.com/wiki/List_of_DRM-free_games

Δεν ήξερα ότι έχει DRM-free games το Steam.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, jmirko15 said:

Δεν ήξερα ότι έχει DRM-free games το Steam.

Δεν είναι και το πιο συχνό πράγμα, οπότε πολλοί δεν το ξέρουν. Είναι επιλογή του developer/publisher ουσιαστικά, οπότε τις περισσότερες φορές τα παιχνίδια με publisher χρησιμοποιούν το Steam DRM. Κυρίως independent  παιχνίδια είναι στη λίστα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/6/2020 στις 9:19 ΜΜ, Praetorian είπε

Υπάρχει γνωστό θέμα με Steam. Υπομονή και θα το φττιάξουν.

Μολις ειδα οτι το εφτιαξαν το θεμα που υπηρχε αν και ακομα δεν εχουν αναφερει τιποτα στα social media.Μπηκα στο gog galaxy και μου εβγαλε παλι να κανω claim το witcher 3 και αυτη το φορα μου εδωσε την goty.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποτιθεται βεβαια οτι στο steam το αγοραζεις γιατι δεν θες να το εχεις το παιχνιδι στο Gog,αρα δωρο αδωρο η ολη φαση.

Αντιθετως αξιζει παρα πολυ για οποιον το αγορασε προσφατα πχ απο το EGS,που θα του ειναι διαθεσιμο και στο GoG ή και απο κονσολα φυσικα που θα εχει τσαμπα παιχνιδι στο PC.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Στις 17/6/2020 στις 10:05 ΜΜ, Fulgore είπε

Υποτιθεται βεβαια οτι στο steam το αγοραζεις γιατι δεν θες να το εχεις το παιχνιδι στο Gog,αρα δωρο αδωρο η ολη φαση.

Αντιθετως αξιζει παρα πολυ για οποιον το αγορασε προσφατα πχ απο το EGS,που θα του ειναι διαθεσιμο και στο GoG ή και απο κονσολα φυσικα που θα εχει τσαμπα παιχνιδι στο PC.

το παιχνιδι   ειναι drm free. οποτε μπορεις να το παρεις και να οτ δωσεις σε καποιον που δεν το εχει. η να το παιξεις offline για οσο θες, χωρις  κανενα client.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Aν και οχι ακριβως σχετικο με το θεμα, ευκαιρια για τις διακοπες ( αν παει καποιος ετσι οπως ειναι η κατασταση) . Προσωπικα παντα ηθελα να το παιξω αλλα παντα   κατι τυχαινε , τωρα θα παρθει στο ipad. 

Επισης το witcher 3 ειναι το 3ο πιο praised game στο steam . ( Δευτερο μαζι με το terraria ) 

https://steam250.com/

Επεξ/σία από noFEARgr
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κάνοντας quote τον εαυτό μου , τελείωσα το thronebreaker στο iPad και δεν περίμενα με τίποτα τέτοιο διαμάντι . Μου πήρε 32 ώρες στο μεσαίο επίπεδο δυσκολίας 
Η γραφή σε πολλά σημεία φτάνει η και ξεπερνάει το Witcher 3 . Παρά πολλές grey επιλογές(σε σημείο εκνευρισμού, να μην ξέρεις τι να επιλέξεις ) που αλλάζουν το τέλος και τους χαρακτήρες που σε συνοδεύουν . Παρά πολύ ενδιαφέροντες χαρακτήρες που σου μένουν. Οι Πολωνοί της cd project σε αυτόν τον τομέα παίζουν μπάλα μόνοι τους και το αποδεικνύουν άλλη μια φορά 
Βρηκα εξαιρετικά τα puzzles , με αρκετά από αυτά να μου παίρνουν αρκετή ώρα και σε κάποιες λίγες περιπτώσεις ,να αναγκαστώ να τα τσεκάρω online . Πολύ δυνατό soundtrack . Ένα κάπως αρνητικό ήταν ότι οι gwent μαχες από την μέση και μετά έγιναν αρκετά εύκολες . Ίσως στην hard δυσκολία να είναι πιο challenging .

Highlight  η εμφάνιση του Geralt μαζί με τον cahir και τον dandelion στην γέφυρα (συμβάν του τρίτου βιβλίου της νουβέλας  , 5ου συνολικά )

Επισης τα handcrafted γραφικά πανέμορφα . 

9/10 από μένα άξιος τίτλους που φαιρνει το όνομα Witcher και must have ειδικά για τα άτομα που έχουν διαβάσει τα βιβλία .Ελπιζω να δούμε και άλλες παρόμοιες ιστορίες , τώρα που τα βρήκανε οι cdpr με τον Sapkowski. 

 

16B9E185-C288-4B45-8904-D18D19F4F082.jpeg

Επεξ/σία από noFEARgr
  • Like 6
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα σε όλους. Αφού ξεκίνησα τη τηλεοπτική σειρά Witcher είπα να ξαναπιάσω το game.

Αυτή τη φορά με καλύτερο setup να τερματίσω γραφικά...είδα οτι βγήκε και HD mod από nexus V10 (και αναμένεται το V11 εντός του μήνα) από ότι λένε.

Το πρόβλημά μου είναι οτι οι ταχύτητα κατεβάσματος για το V10 είναι τραγικά αργή.

Το έχει βρει κάποιος αλλού ή να το ανεβάσει κάπου αν γίνεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Κάνα 2ωρο βγαίνει για τους free users. Ε εντάξει μία φορά θα το κατεβάσεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...