Προς το περιεχόμενο

ΕΤΟΙΜΕΣ καψουλες nespresso απο αλλες εταιρειες


nek4d

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στον ΑΒ πέτυχα dawe Egbert κάψουλες - 30%. Τελική τιμή 2.80, πολύ τίμια θα έλεγα.

 

Δεν ξέρω αν ήταν μόνο στο συγκεκριμένο κατάστημα η γενικά σε όλο τον ΑΒ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον ΑΒ πέτυχα dawe Egbert κάψουλες - 30%. Τελική τιμή 2.80, πολύ τίμια θα έλεγα.

 

Δεν ξέρω αν ήταν μόνο στο συγκεκριμένο κατάστημα η γενικά σε όλο τον ΑΒ

 

Τα εβγαλε διαφημιση στη τβ. Αλλα δε με εχουν τρελανει σα καφεδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πήρα σε τιμή 2.70 τη δεκάδα volcano και είμαι πολύ ικανοποιημένος καθώς είναι αρκετά έντονοι και όχι νερουλοί.

 

Caffe Volcano εννοεις ή ειναι της DE?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα εβγαλε διαφημιση στη τβ. Αλλα δε με εχουν τρελανει σα καφεδες.

Έχω δοκιμάσει δύο τρεις από το γεύσεις τους, έχω καταλήξει στον supremo ο οποίος μου αρέσει όσο και οι αυθεντικές οπότε με καλύπτει στα μισά σχεδόν χρήματα από τις official.

 

Πίνω πάντα εσπρεσσο σκέτο, ζεστό. Δεν ξέρω τώρα πως βγαίνει σε φρεντο κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To e-dructer εχει βάλει προσφορά 16,95 τις 100 απλες και 18,95 τις 100 fortissimo με δωρεάν μεταφορικά.

Κατα την γνώμη μου ειναι πολύ μέτριες, αλλα η τιμη είναι πολυ καλή και σε κάποιους τους αρεσουν.

 

http://www.e-dructer.com/index.php?route=product/category&path=61_67_93

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που την βρήκες τόσο; Στο σαιτ θυμάμαι λένε 3.90.

Αν πάρεις 100 εχει τιμή 29,9 και έχει μια προσφορά μέσω fb ενα 10% εξτρα έκπτωση αν κάνεις κάποιο σχόλιο οπότε μου βγήκανε οι 100 26,91 με δωρεαν μεταφορικά δλδ το πακέτο σχεδόν 2,7 ευρώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πάρεις 100 εχει τιμή 29,9 και έχει μια προσφορά μέσω fb ενα 10% εξτρα έκπτωση αν κάνεις κάποιο σχόλιο οπότε μου βγήκανε οι 100 26,91 με δωρεαν μεταφορικά δλδ το πακέτο σχεδόν 2,7 ευρώ.

 

Που υπαρχει αυτη η προσφορα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως και οι D. Egberts είναι πολύ νόστιμες αλλά αν δεν είναι σε προσφορά όπως αυτές τις μέρες που ο ΑΒ τις έχει 2.80 δεν λέει γτ με τα ίδια λεφτά αγοράζεις αυθεντικές.Σε προσφορά πάντως είναι πολύ νόστιμες.Εχοντας δοκιμάσει πλέον εκτός από τις αυθεντικές DE,Volcano,Bellarom (Lidl),Jacobs και επαναγεμιζόμενη κάψουλα έχω καταλήξει πως μετά τις αυθεντικές μου αρέσουν με την σειρά που τις έγραψα με τις 2 τελευταίες περιπτώσεις να μην με ικανοποιούν.Το μειονέκτημα των De η τιμή τους ενώ των Lidl θα τις ήθελα λίγο πιο γευστικές και όχι τόσο νερουλές.Αυτό που ισχύει πάντως είναι πως ότι και αν αγοράσει κανείς εκτός από τις αυθεντικές έχει μια πιθανότητα δυσλειτουργίας της μηχανής.Εννοώ μικρότερη ροή,ζόρισμα της μηχανής κτλ.Μόνο οι αυθεντικές δουλεύουνε πάντα άριστα.Οπότε είτε αγοράζει κανείς αυθεντικές ή κάνει λίγο υπομονή με μερικές αναποδιές δυσλειτουργίας που και που.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...