Προς το περιεχόμενο

Επιλογή Android TV Box


thanasis00

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γεια σας

Επειδή θέλω να πάρω ένα tv box στον αδερφό μου, μπορείτε να μου προτείνετε κάποιο παρακαλώ? Θέλω να είναι αρκετά καλής ποιότητας

Αν έχετε κάποιο που να είναι value for money, θα ήθελα να μου το προτείνεται. Διαφορετικά πείτε μου κάνει το πιο ακριβό που λογικά θα είναι και το καλύτερο για να το αγοράσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, elenipapserres είπε

Γεια σας

Επειδή θέλω να πάρω ένα tv box στον αδερφό μου, μπορείτε να μου προτείνετε κάποιο παρακαλώ? Θέλω να είναι αρκετά καλής ποιότητας

Αν έχετε κάποιο που να είναι value for money, θα ήθελα να μου το προτείνεται. Διαφορετικά πείτε μου κάνει το πιο ακριβό που λογικά θα είναι και το καλύτερο για να το αγοράσω

Ποιές ακριβώς οι απαιτήσεις σας; Αφήστε το πιο ακριβό. Αυτό είναι σχετικό και πολύ μάλιστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, mr.Vox είπε

Ποιές ακριβώς οι απαιτήσεις σας; Αφήστε το πιο ακριβό. Αυτό είναι σχετικό και πολύ μάλιστα.

ναι δεν γνωριζω απο αυτα. Θα ήθελα κάποιο να καλύπτει και με το παραπάνω τα χαρακτηριστικά που πρέπει να έχει ένα tv box

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, mr.Vox είπε

Τι θες να κάνεις με το TV box;

o αδερφος μου θελει να βαλει μεσα αρκετες εφαρμογες, να ειναι ποιοτικο και γρηγορο, να μη κολλαει κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/10/2021 στις 6:16 ΜΜ, makis1024 είπε

Κατάστημα επικοινωνία για άμεση αντικατάσταση δεν είναι υποχρεωμένος ο καθένας αγοράζοντας ένα box να κάθεται να αλλάζει Rom. Δεν δουλεύει wifi και lan που ισοδυναμεί με άχρηστο tv Box.

Εάν όμως δεν βγάλεις άκρη με το κατάστημα ξαναγράφεις εδώ να σου δώσω stock μαμά Rom καθώς και Port Ugoos 0.4.2 Vortex ή Slimbox 12,2. Πάντως είναι καλή έκδοση με Realtek wifi , 3/32 και Gigabit LAN. Εάν βέβαια δούλευαν κιόλας.

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, επικοινώνησα με το κατάστημα (χθες) και σήμερα ήρθε κούριερ έφερε το καινούριο έδωσα και το παλιό και όλα οκ. Πρώτη φορά τέτοια αντιμετώπιση

Στο device info HW ίδια χαρακτηριστικά με το άλλο βγάζει. Στο ίντερνετ συνδέθηκε αμέσως και στο speedtest είχες δίκιο τερματίζει την γραμμή!! οπότε όλα καλά.

Το προηγούμενο ίσως ήταν θέμα και hardware γιατί και τα usb είχαν κάποιο θέμα δεν πολύ δουλεύαν

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό θα ήταν να αναφέρεις το κατάστημα χωρίς link , τέτοιες επαγγελματικές συμπεριφορές πρέπει να διαδίδονται και να επιβραβεύονται σαν υπόδειγμα άψογου after sales.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/10/2021 στις 11:05 ΠΜ, mrvaggos είπε

Καλημέρα και πάλι. Τρίτη μέρα που έχω το mi box και σήμερα δεν μπορώ να το ανοίξω από το control του. Πρέπει να βγάλω το καλώδιο ρεύματος πίσω από τη συσκευή και να το ξανασυνδεσω για να ανοίξει. Όλα τα κουμπιά από το χειριστήριο δουλεύουν κανονικά. Δεν ξέρω γιατί το κάνει αυτό.

Βάλε HDMI CEC

Επίσης κάνε όλες τις αναβαθμίσεις του λογισμικού

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα....

 

Χωρίς να έχω καμιά ιδέα με το αντικείμενο, ψάχνω για ένα μποξάκι για αναπαραγωγή νετφλιξ 

Έχετε, κάτι να προτείνετε? Έχω στο νου μου κάποια μηχανήματα αλλά η αγορά από έξω, νομίζω πως είναι μονόδρομος πλέον. 

Επεξ/σία από Giorgos_Mad20
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Giorgos_Mad20 είπε

Καλησπέρα....

 

Χωρίς να έχω καμιά ιδέα με το αντικείμενο, ψάχνω για ένα μποξάκι για αναπαραγωγή νετφλιξ και γενικά των προγραμμάτων των δύο συνδρομητικών εταιρειών 

Έχετε, κάτι να προτείνετε? Έχω στο νου μου κάποια μηχανήματα αλλά η αγορά από έξω, νομίζω πως είναι μονόδρομος πλέον. 

netflix πηγαινε στο mi 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...