Προς το περιεχόμενο

Επιταγη εισοδου στην αγορα εργασιας για ανεργους 18-29 ετων


Star_Light

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγω πληρωθηκα τη προηγουμενη παρασκευη τελικα , τα ειδα σημερα. Τελικα.. ακριβως στους δυο μηνες μετα τα βαλαν απο το τελος της πρωτης φασης. Οποτε περιμενω τα αλλα ΑΚΡΙΒΩΣ 9 αυγουστου..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σε πάρουν μετά τι κάνεις? Παίρνεις στον Δήμο σου λένε τι έγγραφα να φέρεις για να ξεκινήσει η σύμβαση και μετά σε στέλνουν στο πόστο που πέρασες?

Επίσης ωράριο πόσο οχταωρο?

Και τέλος από άποψη εργασίας πως είναι σε Δήμο? Έχω ακούσει ότι είναι πολύ χαλαρά και πολλές φορές ατάκες του στυλ ένα δουλεύει 3 κάθονται. Ισχύουν η πλέον εσφιξαν και εκεί?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερετε ποια ειναι τα ελαχιστα μορια που πηρε καποιος και τον πηραν στο προγραμμα;; δεν μπορεσα να κατεβασω ακομα τα αρχεια και το εχω απορια.

Μπήκαν πολλοί με 15, που είναι τα ελάχιστα μόρια που παίρνεις από την ηλικία. Κυρίως ΠΕ μηχανικοί στην επαρχία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με τα χιλια ζορια και ουσα ευγενεστατατη καταφερα να μαθω απο το υπουργειο οτι τα ζωα του κεκ εστειλαν τα χαρτια της α φασης στις 27 μαιου!!!!!!!! ειχαμε τελειωσει ολοι 2 και κτ μηνες πριν..... πρεπει να περασουμε απο το κεκ ενας ενας να μας δωσουν απο 50ρικο να περασουμε μεχρι να πληρωθουμε αυτο τους χρειαζετε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλοκλήρωσα και τις 2 φάσεις της πρακτικής 25-29 στις 29 Απριλίου και το κεκ λέει πως έχει στείλει τα χαρτιά από 2/4. Επειδή βλέπω τμήματα από το ίδιο κεκ που τελείωσαν μετά από εμένα να έχουν πληρωθεί, παίζει να μην έχει σημασία το πότε πήγαν τα χαρτιά και πότε τελείωσα και απλά να μαλακίζοντε στο υπουργείο; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλοκλήρωσα και τις 2 φάσεις της πρακτικής 25-29 στις 29 Απριλίου και το κεκ λέει πως έχει στείλει τα χαρτιά από 2/4. Επειδή βλέπω τμήματα από το ίδιο κεκ που τελείωσαν μετά από εμένα να έχουν πληρωθεί, παίζει να μην έχει σημασία το πότε πήγαν τα χαρτιά και πότε τελείωσα και απλά να μαλακίζοντε στο υπουργείο; 

Τεινω να πιστευω οτι οι καθυστερησεις ερχονται απο το κεκ που βαριουνται να στειλουν τα χαρτια καθε τμηματος κ τα στελνουν ολα μαζι δλδ δεν παιζει να σου λενε ψεματα στο κεκ ε.

Α και κατι αλλο σε παιδι που θα τον προσλαβει η επιχειρηση ζητησε το κεκ το χαρτι της προσληψης για στατιστικους λεει λογους , παιζει να ειναι το απόδεικτικο για εξτρα δωρακι του κεκ τυπου μπραβο τα καταφερετε να βρειτε δουλεια στον Χ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

  Εγώ βλέπω ότι η κοροιδία από τα ΚΕΚ πάει σύννεφο...Έχει τελειώσει όλο το τμήμα την πρώτη φάση από αρχές Μάρτη και λεφτά πουθενά...Παίζει να έστειλαν τα χαρτιά και την προηγούμενη βδομάδα...Επίσης αρνούνται να μας δώσουν νόμιμη απόδειξη για την θεωρία και την πρακτική ενώ η σύμβαση αναφέρει ρητά ότι είναι υποχρεωμένοι να δώσουν με τα ποσά που πήραν για τον κάθε ωφελούμενο...

Επεξ/σία από Regina^
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω πληρωθηκα τη προηγουμενη παρασκευη τελικα , τα ειδα σημερα. Τελικα.. ακριβως στους δυο μηνες μετα τα βαλαν απο το τελος της πρωτης φασης. Οποτε περιμενω τα αλλα ΑΚΡΙΒΩΣ 9 αυγουστου..

Εγω παλι που τελειωσα α φαση στις 5/2 και ακομη τπτ!! 4 μηνες!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μπήκα να δω τι παίζει με την φορολογική και μου βγάζει στον κωδικό 313 467ευρώ και στον 315 460ε δλδ θα πληρώσω και 7ευρώ?Δεν την υπέβαλλα φυσικά για να ρωτήσω να δω τι γίνεται....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...