Προς το περιεχόμενο

Επιταγη εισοδου στην αγορα εργασιας για ανεργους 18-29 ετων


Star_Light

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα, εχει πληρωθει κανεις την α' φαση πρακτικής απο "Master kek"??...και αν οχι γνωριζει κανεις τπτ??

Εγω ειμαι στο μαστερ κεκ και πηρα τη α' φαση της πρακτικης, αρχες ιουνιου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει καμια εξελιξη με τις επιστροφες φορου απο το προηγουμενο voucher που αντι για ημερομηνια καταβολης της επιστροφης βγηκε το μηνυμα <ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ ΤΩΝ ΕΛΕΓΧΩΝ ΘΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙΤΕ ΜΕ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥ.> ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει καμια εξελιξη με τις επιστροφες φορου απο το προηγουμενο voucher που αντι για ημερομηνια καταβολης της επιστροφης βγηκε το μηνυμα <ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ ΤΩΝ ΕΛΕΓΧΩΝ ΘΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙΤΕ ΜΕ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥ.> ??

oχι καμμια .... αν εννοεις αν μπηκαν τα λεφτα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπηκαν κ σε εμας. Τελειωσαμε α πρακτικη 5/2 αν κ δεν εχει πλεον σημασια αυτο αλλα ποτε εστειλε τα χαρτια το καθε κεκ κ ποτε θα πιασουν οι υπαλληλοι τους φακελους για να πληρωνουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουν βγει νεα αποτελεσματα απο τους επιλαχοντες 18-24? Που μπαινουμε να τα δουμε?

 

Aκυρο, μπηκα στο voucher.gov, εχουν ανακοινωθει εκει, παλι επιλαχουσα ειμαι...Μαλλον πηραν λιγους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουν βγει νεα αποτελεσματα απο τους επιλαχοντες 18-24? Που μπαινουμε να τα δουμε?

 

Aκυρο, μπηκα στο voucher.gov, εχουν ανακοινωθει εκει, παλι επιλαχουσα ειμαι...Μαλλον πηραν λιγους

 

Λογικά αυτούς που έμειναν πάλι επιλαχόντες θα τους πάρουν τον Αύγουστο που λήγει η προθεσμία ενεργοποίησης της επιταγής αυτών που πήραν τώρα..  φαντάζομαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω και κατι αλλο!..μπορείτε να μου πειτε ποσα ακριβως ειναι η δοση της πρωτης φασης?..εχω ακουσει γύρω στα 700?...

 

611 ευρώ ειναι για ατομα χωρις πτυχιο...πληρωθήκαμε χτες εμεις

Για αποφοιτους ΑΕΙ/ΤΕΙ τα μικτά είναι 920€, -20% κρατησεις (184€), -3,6% χαρτοσημο (33,12€). ΚΑΘΑΡΑ 702,88€

Για αποφοιτους ΔΕ τα μικτά είναι 800€, -20% κρατησεις (160€), -3,6% χαρτοσημο (28,8€). ΚΑΘΑΡΑ 611,2€

 

Btw, εγω τιποτα ακομα, και ημουν απο τα (μαλλον πανελλαδικά) τελευταια τμηματα, που τελειωσα τη Α φαση της πρακτικης 1/4.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντε μακαρι να πληρωθουμε και μεις αυτη την βδομαδα!...και αφου τα ρωτήσαμε ολα να ρωτησω και αν ξερει κανεις και για την επόμενη δοση του Αυγούστου ποσα ακόμα δλδ θα πάρουμε?...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντε μακαρι να πληρωθουμε και μεις αυτη την βδομαδα!...και αφου τα ρωτήσαμε ολα να ρωτησω και αν ξερει κανεις και για την επόμενη δοση του Αυγούστου ποσα ακόμα δλδ θα πάρουμε?...

Για τη Β φάση εχει ως εξης:

Για αποφοιτους ΑΕΙ/ΤΕΙ τα μικτά είναι 1150€, -20% κρατησεις (230€), -3,6% χαρτοσημο (41,4€). ΚΑΘΑΡΑ 878.6€

Για αποφοιτους ΔΕ τα μικτά είναι 1000€, -20% κρατησεις (200€), -3,6% χαρτοσημο (36€). ΚΑΘΑΡΑ 764€

 

Ποιον Αυγουστο; Καλο Οκτωβρη θα πω

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...