Προς το περιεχόμενο

Επιταγη εισοδου στην αγορα εργασιας για ανεργους 18-29 ετων


Star_Light

Προτεινόμενες αναρτήσεις

requiem_for_a_dream

 

Απουσίες μέχρι 10% είναι δικαιολογημένες και πληρώνονται ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ!!!

 

 

 

 

 

Nickosgr

 

Δεν αλλάζουν οι αιτήσεις!

Κάνε ένσταση και βλέπεις αν και το βλέπω δύσκολο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γεια σας και απο εμενα..

Δικαιουμαι την επιστροφη φορου, δηλαδη 480 ευρω, πηγα σημερα στην εφορια και μου ειπαν΅: 1)οτι δινουν τις επιστροφες μεχρι 60 ευρω λογω της καταστασης της οικονομιας και οτι θα την παρω οταν ανοιξουν οι τραπεζες και 2) εκανα υπευθυνη δηλωση για καποιες χρονιες που δεν εκανα φορολογικες δηλωσεις.

 

Έχει έρθει κιόλας το εκκαθαριστικό της εφορίας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ου ναι τρελαααααα τα χαλια μας τα μαυρα φιλε μου, παντως μπαινω στο σαιτ του σετε κ δεν βλεπω πουθενα λινγκ για αιτηση. Εσεις εχετε δει λινγκ για αιτηση στο επισημο σαιτ? Ειμαι 10/85 για αυτο ρωταω με πιανει δεν με πιανει το οριο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ου ναι τρελαααααα τα χαλια μας τα μαυρα φιλε μου, παντως μπαινω στο σαιτ του σετε κ δεν βλεπω πουθενα λινγκ για αιτηση. Εσεις εχετε δει λινγκ για αιτηση στο επισημο σαιτ? Ειμαι 10/85 για αυτο ρωταω με πιανει δεν με πιανει το οριο...

Link

Στις συχνές ερωτήσεις στην 1 η ερώτηση έχει την απάντηση. Γέννηση από 1/1/1986 και έπειτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οσοι έχουν επιστροφη φόρου απο το voucher καλυτερα να πηγαινουν στην δου τους με το εκαθαριστικο διοτι εγω πηγα την πεμπτη και δν ειχαν τον iban μου περασει και ειχα μαζι μ την δηλωση που το χα δηλωσει προφανως ψαχνουν αφορμες για να αργησουν να δωσουν την επιστροφη εμενα παντως μ ειπαν απο την πεμπτη σε 15-20 μερες θα μπουν στον λογαριασμο μου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οσοι έχουν επιστροφη φόρου απο το voucher καλυτερα να πηγαινουν στην δου τους με το εκαθαριστικο διοτι εγω πηγα την πεμπτη και δν ειχαν τον iban μου περασει και ειχα μαζι μ την δηλωση που το χα δηλωσει προφανως ψαχνουν αφορμες για να αργησουν να δωσουν την επιστροφη εμενα παντως μ ειπαν απο την πεμπτη σε 15-20 μερες θα μπουν στον λογαριασμο μου

στην εφορια που πηγες να ρωτησεις ? στο μητρωο ? στο ταμειο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερωτηση1 ) για την επιστροφη φορου του  βαουτσερ 25-29 που μολις τελειωσε ρωτησα για τις αποδειξεις κ μου ειπαν οτι δεν χρειαζονται κ οτι θα φανουν αυτοματα του χρονου σε ε ταξις, αλλαξε δλδ κατι?

ερωτηση 2) εχει ρωτησει κανεις ποτε θα παρουμε και την β φαση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οσοι έχουν επιστροφη φόρου απο το voucher καλυτερα να πηγαινουν στην δου τους με το εκαθαριστικο διοτι εγω πηγα την πεμπτη και δν ειχαν τον iban μου περασει και ειχα μαζι μ την δηλωση που το χα δηλωσει προφανως ψαχνουν αφορμες για να αργησουν να δωσουν την επιστροφη εμενα παντως μ ειπαν απο την πεμπτη σε 15-20 μερες θα μπουν στον λογαριασμο μου

Λοιπον παιδια πηγα σημερα εφορια στην Ε θεσ/νικης περιμενα στην ουρα καμμια 20αρια ατομα  φτανω στην υπαλληλο την ρωταω για επιστροφη και μου λεει οτι δεν γνωριζουν αυτοι ποτε θα μπουν τα λεφτα , απλως οταν ειναι να μπουν ειτε λεει θα μας ειδοποιησουν μεσω email αυτο που εχουμε στο gsis ειτε θα μπουν τα λεφτα στο λογαριασμο χωρις να το παρουμε χαμπαρι , Μην τρεχετε τζαμπα στις εφοριες !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα έκανα τη φορολογική δήλωση μέσα στον Ιούνιο για τα λεφτά του περσινού voucher και μου έβγαλε επιστροφή φόρου: 496,13      Τόσο είναι τα χρήματα?? Εγώ ήξερα για 540

Πρέπει να πάω από την εφορία τελικάααα???

Ο λογιστής δήλωσε IBAN Εθνικής Τράπεζας.

 

Ας απαντήσει κάποιος που ξέρει please....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...