Προς το περιεχόμενο

Επιταγη εισοδου στην αγορα εργασιας για ανεργους 18-29 ετων


Star_Light

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2105203524 απο ενα κο Χαραλαμπακη..Τι σου ειπαν?

Δυστυχώς δε το σήκωσα γιατί δεν αναγνώριζα το νούμερο αλλά δεν ήταν αυτό που λες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και βεβαια ξερω. Μενω μονος κ απο τα λεφτα της θεωριας πληρωσα το κομμενο τηλ κ το ληγμενο νερο των γονιων μου περαν των δικων μου λογαριασμων (οπου κ δανειστηκα 300 ευρω για να μπορεσω να βγω μεχρι σημερα), φοραω τρυπια κ ραμενα ρουχα κ παπουτσια λιωμενα, αυριο φευγω με τα εισητηρια του κοινωνικου τουρισμου των γονιων με 1,50 ευρω στο πορτοφολι με την ελπιδα οτι θα μπουν αμεσα (δεν τα ακυρωσα γτ εχω πληρωσει εισητηρια κ τη μιση διαμονη)


ΜΠΗΚΑΝ τα δικα μας που εστειλαν τα χαρτια 27 κ 29 μαιου... πριν λιγο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Politechnon, αν μπορείς να βοηθήσεις...

 

Ρώτησα στο κεκ και μου είπαν ότι οι απουσίες (το επιτρεπόμενο 10%) δεν πληρώνεται...

 

Τελικά τι ισχύει; Επειδή θυμάμαι είχες πει ότι πληρώνονται κανονικά...

 

Υ.Γ. Τέτοια ώρα, τέτοια λόγια για τέτοιες ερωτήσεις...αλλά κουβέντα να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πληρώθηκα και γω με τη σειρα μου..Χθες μπηκαν τα λεφτα..702,88..Οτι ακουτε για κλειστο παρακαταθηκων και λοιπα ευφανταστα σεναρια ειναι ιστοριες για αγριους..ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ συνεχιζονται οι πληρωμες..

Επεξ/σία από parisnope
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα λάθος στην αίτηση voucher τουρισμού και από κεκτημένη ταχύτητα  στο πλαίσιο ότι έχω παρακολουθησει αντιστοιχο voucher διάλεξα το "Ναι" και μπερδεύτηκα γιατί έχω παρακολουήσει voucher αλλά δεν είχε σχέση με τον τουρισμό. Θα μπορέσω να μου κάνουν την αλλαγή? Η αν  κάνω ένστανση θα μου την δεχτούνε? Και αν όχι, τουλάχιστον αν με πάρουν θα μπορέσω να το παρακολουθήσω,,η θα θεωρούμαι ότι έκανα ψευδη δήλωση? Συγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις άλλα αγχώθηκα πολύ.

 

Ααα και χθές μπήκαν στο λογαριασμό μου 702 ευρώ και είχα τελειώσει την α' φάση 2 Απριλίου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...