Προς το περιεχόμενο

Επιταγη εισοδου στην αγορα εργασιας για ανεργους 18-29 ετων


Star_Light

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω που ειμαι οκτωβρη του 85 μου το ξεκοψαν κ δεν εκανα αιτηση δλδ εσυ εκανες κ εισαι επιτυχων???? τι μηνα εισαι οεο

Επισης εχει στειλει κανενα κεκ τα χαρτια της β φασης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

mary1 ποτε τελειωσε η αδερφη σου?..για να ξερουμε και μεις να υπολογίσουμε πότε θα τα πάρουμε!..

ολο το προγραμμα το τελειωσε 30/4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mary1

Δεν έχει σχέση πιστεύω με τα αποτελέσματα. Η πρόσκληση αναφέρει «κατά την ημερομηνία έναρξης του προγράμματος θεωρητικής κατάρτισης ο ωφελούμενος πρέπει να έχει συμπληρώσει το 18 έτος της ηλικίας του και να μην έχει συμπληρώσει το 29 έτος της ηλικίας του (ημερολογιακά)»

 

 

mareled

Β φάσης για το voucher 25-29;

Εμείς τα στείλαμε κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα μπήκαν τη προηγούμενη βδομάδα 6-8 αλλα με αξια 13-8.  ειχα κανει την δήλωση τον μαιο.

Πήγες από εφορία ή απλά τα έκαναν κατάθεση στο λογαριασμό σου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα μπήκαν τη προηγούμενη βδομάδα 6-8 αλλα με αξια 13-8.  ειχα κανει την δήλωση τον μαιο.

 και μενα το ιδιοοοοο.... απ το μαιοοοο περιμενα..  αλλα εχω απορια τις 13 θα τα παρουμε η στις 14 ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανεις γιατί στο πρόγραμμα Υγεία ζητούν φορολογική ενημερότητα για να πληρωθούμε;

Ένα σωρό χαρτιά καταθέσαμε, μαζί και τα εκκαθαριστικά μας. Στα άλλα voucher 18-24 και 25-29 ζητείται;

 

Περιμένουμε 7 μήνες να μας πληρώσουνε και άμα έχεις χρέος στην εφορία, τα λεφτά πάνε υπερ κράτους;

Δεν έχω εγώ προσωπικά χρέος βεβαιωμένο αλλά ξέρω άτομο που χρωστάει ενφια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφορουμιτες εχω κανα 2 ερωτησεις,καθως 1η φορα σε voucher!

τελειωσα θεωρια πρωτες μερες ιουλιου,ξεκινησα καπακι πρακτικη συμπληρωνοντας κ τις 20 μερες του ιουλιου κ συνεχιζω  :P

πηρα χτες απο περιεργια να ρωτησω τι παιζει με πληρωμες..μου ειπανε αφου ξεκινησει πρακτικη 2 απο μηνες μετα κ βλεπουμε.

ειχα την εντυπωση οτι θα επαιρνα μονο τα της θεωριας αλλα μου ειπαν συν αυτα που θα τρεχουν απο την πρακτικη,ισχυει?

επισης κατι αλλο..το παρουσιολογιο το εχω εγω κ το υπογραφω καθημερινα,θα πρεπει να δωσω το φυλλο με τις υπογραφες καθε μηνα στο κεκ?οταν ξεκινησε η πρακτικη κ ρωτησα δν ξεραν να μου πουνε ουτε εκεινοι  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παρουσιολόγιο θα πρέπει να το πηγαίνεις στο κεκ για να βάζουν υπογραφές. Εγώ το πηγαίνω κάθε μήνα.

Και εγώ που ρώτησα για την πληρωμή δεν ήξεραν να μου απαντήσουν. Αναφέρομαι στο voucher πτυχιούχων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...