Προς το περιεχόμενο

[services] Forthnet 24αρι+τηλεφωνια+basic nova 30€/μηνα


FiKiFiKi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 467
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για την ωρα εχει ξεμεινει το απεριοριστα 24 plus (αστικα+υπεραστικα +60'κινητα με 24αρα γραμμη -> 35.90 - 40.90 για τα 2 εξαμηνα) αλλα σκεφτομουν να συνδιαζα την κινηση για TV με το να το 'ριξω' στο πιο 'απλο' 24αρι που υπαρχει (με 210' σταθερα και 30' κινητα - δυστυχως δεν υπαρχει καποιο φθηνοτερο ας πουμε χωρις καθολου 'δωρεαν' χρονο) και με το φουλ TV παει 47,80 - 52,80 στα 2 εξαμηνα και αυτο να το συνδιαζα με καποια συνδρομη skype με δωρεαν σταθερα Ελλαδας ή/και Ευρωπης (καπου 7 ευρω/μηνα) μια που κλησεις προς κινητα εχουμε καλυφθει απο... τα κινητα μας! Ηδη πριν λιγο καιρο αγορασα λιγο skype credit σε μια προσφορα αλλα κολαω για την ωρα στην "skype-συσκευη" (μου φαινεται πολυ πιο απλο να παρω κανενα smartphone! απο την αλλη ο skype λογαριασμος ειναι προσωπικος και απο τη στιγμη που ενωθηκε και με το outlook/hotmail θα εχουμε μπερδεματα!). Στα 53 ευρω ειναι και το nova 2play economy + sports pack (που παροτι δεν εχει ιδιοκτητο ειπαμε μπορει να μπει εδω χωρις παγιο οτε!) αλλα σε καθαρη συγκριση των δυο σε παρομοια τιμη προτιμω με διαφορα ΟΤΕ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με πηραν σημερα ενω εχω το Christmas pack . μου ειπαν +10 ευρω για το cinema ή το sports αλλα ειπα οχι αφου δεν βλεπω ταινιες και οσους μηνες εχω το sports 1 εχω κατσει να δω 5 παιχνιδια ολα και ολα και οσο εβλεπα στο guide τι παιζει στο 2-7 ελεγα αδιαφορο . Μετα απο 5 λεπτα με περνουν και μου λενε :

Γυριστε τον λογαριασμο σας σε e-bill Απο αποστολη στο σπιτι εντυπο και σας δινουμε στα 29.90 sports 1 που εχεται + κλησεις προς κινητα με αστικη χρεωση + HD 2μηνες + Adult 2 Μηνες ..... Τι σκατα κανουν ρε συ ?!?!?!?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρε παράταση για όλο τον Ιούνη τελικά..μέχρι 30/6...1000 αιτήσεις την ημέρα εγκρίνονται για την προσφορά συμπεριλαμβανομένων και  αναβαθμίσεων όπως την δικιά μου. Ήταν γερό χτύπημα για τον ΟΤΕ η συγκεκριμένη προσφορά...αν κάνει το λάθος και ανεβάσει την τιμή το ΟΤΕ ΤV λόγω Πρεμιερ αυτή την στιγμή θα φανεί ακόμα περισσότερο η διαφορά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μας πηρανε και μας τηλεφωνο σημερα για δευτερη φορα και μας ειπαν ισχυει η προσφορα περα απο 10/6 π ελεγε.μας ειπε πως δεν εχουμε ολα τα καναλια νοβα και πως πληρωνουμε αποκωδικοποιητη.τωρα εχουμε το πακετο το απλο της φορθνετ με 24mbps ονομαστικη απεριοριστα αστικα υπεραστικα και 30' κινητα.το κοστος τωρα ειναι στα 25 ευρω ανα μηνα.

πιστευετε εν τελει οτι αξιζει τα 5 ευρω παραπανω απο μηνα;δεν κρυβεται απο πισω καποια αλλη χρεωση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Την ίδια ημερομηνία μου είπαν

Ευχαριστω.

Σε εμένα έγινε η εγκατάσταση αλλα ακόμα ειναι κωδικοποιημενο το σήμα.

Μάλλον πρέπει να εχει σχέση με τη συνολική χρέωση, να ξεκινάει δηλαδή με την ενεργοποίηση όλου του 3play που ειναι και το σωστό. (Ελπίζω και η τιμολόγηση)

Ακυρο,

18345 και μιλάει κανείς με τεχνικό και του το ανοίγει.

Επεξ/σία από vanvan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως μπορεί κάποιος να μας πει πόσες μέρες θέλουν για να το ενεργοποιήσουν;Στο τηλέφωνο μου είπαν δύο αλλά έχουν περάσει ήδη τέσσερις.Υ.Γ.Είμαι ήδη συνδρομητής forthnet και το μόνο που περιμένω είναι η νόβα και τα κινητά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έκανα την αίτηση χθες. Ξέρετε πόσες μέρες κάνει να τελειώσει η φορητότητα από Wind? Σαν τελευταία εξέλιξη μου έβγαλε : Το αίτημα του τηλεφωνικού σας αριθμού θα επαναπροωθηθεί. Τι σημαίνει αυτό?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κανείς το HD που δίνεται δωρεάν για 12 μήνες στην περίπτωση που με την προσφορά του 29,90 βάλεις όλα τα novasports +10€ και πληρώνεις με πιστωτική, ποια κανάλια HD έχει; Με ενδιαφέρει δηλαδή αν έχει και το cinema hd ή όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κανείς το HD που δίνεται δωρεάν για 12 μήνες στην περίπτωση που με την προσφορά του 29,90 βάλεις όλα τα novasports +10€ και πληρώνεις με πιστωτική, ποια κανάλια HD έχει; Με ενδιαφέρει δηλαδή αν έχει και το cinema hd ή όχι.

 

Link.png Site: http://www.forthnetgroup.gr/ServicesDefault.aspx?a_id=5589">Nova HD

 

EDIT: Αφαίρεσε το ΕΡΤ HD, γιατί μας άφησε χρόνους η ΕΡΤ (προς το παρόν)

 

:confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...