Προς το περιεχόμενο

Σε ποιά εταιρία παίζετε στοίχημα;


arsenal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Aπ ότι είδα η bet365 έχει ως ελάχιστο ποντάρισμα τα 0.20€ ακόμα και με σύστημα. Θες να παίζεις δηλαδή 2-3-4-5-6-7 πχ με 2.50€ συνολικά και δεν αφήνει γιατί στην επιλογή ''Διπλά'' πρέπει να βάλεις από 0.20€ και πάνω. Αυτά παλιά απ όσο θυμάμαι δε γινόταν.

Ξέρετε καμιά άλλη εταιρία που επιτρέπει τέτοια πονταρίσματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπ ότι είδα η bet365 έχει ως ελάχιστο ποντάρισμα τα 0.20€ ακόμα και με σύστημα. Θες να παίζεις δηλαδή 2-3-4-5-6-7 πχ με 2.50€ συνολικά και δεν αφήνει γιατί στην επιλογή ''Διπλά'' πρέπει να βάλεις από 0.20€ και πάνω. Αυτά παλιά απ όσο θυμάμαι δε γινόταν.

Ξέρετε καμιά άλλη εταιρία που επιτρέπει τέτοια πονταρίσματα?

Στο Stoiximan.gr  μπορείς να παίξεις από 0.10 λεπτά και πάνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Σε ποια εκ των sportingbet, stoiximan μου προτείνετε να ανοίξω λογαριασμό; Έχω ήδη στην bet365 αλλά λέω να ανοίξω και κάπου αλλού να δω τι παίζει. Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ποια εκ των sportingbet, stoiximan μου προτείνετε να ανοίξω λογαριασμό; Έχω ήδη στην bet365 αλλά λέω να ανοίξω και κάπου αλλού να δω τι παίζει. Ευχαριστώ

Στοιχιμαν χωρίς δεύτερη σκέψη!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια θέλω μια μεγάλη βοήθεια απο εσας.κέρδισα στην 7epta7.gr(απίστευτες αποδόσεις πολύ καλα μπόνους την συστήνω) ένα αρκετά μεγάλο ποσό και τώρα θελω να κάνω ανάληψη.Ωστόσο πρέπει κλασικά να επικυρώσω τα στοιχεία μου.Οκ με ταυτότητα αλλα έχω πρόβλημα με την διεύθυνση.Δεν έχω λογαριασμό στο ονομα μου καθώς είμαι 21 χρονών και προς το παρόν σπουδάζω στην πόλη μου οποτε μένω με τους γονείς μου.Μια βοήθεια πως να το κάνω?μου είπαν κάπως με τράπεζα αν δεν έχω λογαριασμό.Ενα χαρτή που να δείχνει απο την τράπεζα την διεύθυνσ μου.Γνωρίζει κανείς αν ζητήσω αντίγραφο κίνησης λογαριασμού αναφέρει διεύθυνση πάνω?Με κάποιο αλλο τρόπο έστω.Ευχαριστώ

 

edit σκέφτηκα να πάω να βγάλω μια νεα prepaid απο γενική ξερω εγω.Κοιταξα τα χαρτιά που υπέγραψα οταν έβγαλα αυτην που εχω στην Πειραιώς και αναφέρει διεύθυνση αλλα θέλον μέχρι 3 μήνες το έγγραφο.Οποτε αν βγάλω απο Γενική ξερω εγω θα μπορώ να κάνω ανάληψη τι λέτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια θέλω μια μεγάλη βοήθεια απο εσας.κέρδισα στην 7epta7.gr(απίστευτες αποδόσεις πολύ καλα μπόνους την συστήνω) ένα αρκετά μεγάλο ποσό και τώρα θελω να κάνω ανάληψη.Ωστόσο πρέπει κλασικά να επικυρώσω τα στοιχεία ....

 

Νομίζω εάν φτιάξεις έναν λογαριασμό στην Skrill θα μπορείς να κάνεις ανάληψη εκεί και ύστερα να τα τραβήξεις στην όποια κάρτα θέλεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν μου ζήτησε διεύθυνση η bet365 μου έστειλε χαρτί με κωδικούς για ταυτοποίηση των στοιχείων μου. Αυτό θα σου ζητάει λογικά, δεν είμαι σίγουρος.

Σε κάθε περίπτωση πρόσεχε να βάλεις τα πραγματικά σου στοιχεία, κινητό ηλικία κλπ, ότι ζητάει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν μου ζήτησε διεύθυνση η bet365 μου έστειλε χαρτί με κωδικούς για ταυτοποίηση των στοιχείων μου. Αυτό θα σου ζητάει λογικά, δεν είμαι σίγουρος.

Σε κάθε περίπτωση πρόσεχε να βάλεις τα πραγματικά σου στοιχεία, κινητό ηλικία κλπ, ότι ζητάει

 

φίλε μου κάθε εταιρεία διαφέρει δεν ζητάνε κατι τέτοιο παρακαλώ παιδιά διαβάστε προσεκτικα οσοι θέλετε να βοηθήσετε μην κάνουμε σπαμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε μου κάθε εταιρεία διαφέρει δεν ζητάνε κατι τέτοιο παρακαλώ παιδιά διαβάστε προσεκτικα οσοι θέλετε να βοηθήσετε μην κάνουμε σπαμ

Δεν έχω καταλάβει τι λογαριασμό ψάχνεις να είναι στο όνομα σου. Παραπάνω γράφεις ότι θέλεις επικύρωση των στοιχείων σου. Και επειδή προφανώς η κάθε εταιρία ζητάει τα δικά της, το διευκρινίζω BET365! Μιλάω για την bet365!

Μια απάντηση?

Επικοινώνησε με την εταιρία που παίζεις για να μάθεις. Τώρα αν δεν παίζεις κάπου και ρωτάς ενημερωτικά η BET365 (πάλι) δεν κρατάει κάποιο ποσοστό η ίδια η εταιρία, όμως ίσως υπάρξουν χρεώσεις από την τράπεζα 4-5ευρώ λογικά. Για τις υπόλοιπες δεν έχω γνώμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...