Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για αγγελίες


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Διάβασα με προσοχή τα μηνύματα όλων σας επι του θέματος. Εγώ θα προτείνω κάτι πολύ απλό απλούστατο που θα λύσει μια και καλή ΟΛΑ τα προβλήματα στις αγγελίες. Κάθε μέλος που θέλει να αγοράσει ή να πουλήσει μέσω αγγελιών για να έχει πρόσβαση σε αυτό το section θα πρέπει να δηλώνει Όνομα - Επώνυμο - τηλέφωνο σταθερό. Μόλις ταυτοποιείται να μπορεί να συμμετέχει κανονικά στις αγγελίες. Σε όλο το υπόλοιπο site να μπορεί να συμμετέχει και χωρίς τα παραπάνω στοιχεία.  Έτσι σταματάμε την ανωνυμία μεταξύ των συναλλασσομένων και φυσικά τις παρανομίες που κατα καιρούς διαπιστώνουμε όλοι μας να γίνονται. Το αν και πόσο θα πουλήσει  ή θ'αγοράσει κάποιος είναι δικαίωμά του . Αλλά η παρανομίες είναι παρανομίες και θα πρέπει να διώκονται και ποινικά. Για παράδειγμα θυμήθηκα την ιστορία με το κινητό που του έβαλε πέτρα ο άλλος μέσα και διάφορα τέτοια. Σταματήστε την ανωνυμία παιδιά μέσα στις αγγελίες που καλλιεργεί τη παρανομία ! Τώρα σε όλη την υπόλοιπη σελίδα ας μπαίνει ο άλλος με Τέρας12134 . Δέ με νοιάζει. Οι συναλλαγές όμως πρέπει να προστατεύονται. Αυτό όσον αφορά τις παρανομίες.

 

Το ότι μερικοί χρησιμοποιούν τη σελίδα μόνο για να κάνουν εμπόριο π.χ ανταλλακτικών ή για ν'αγοράζουν συνεχώς ώς τεχνικοί ανταλλακτικά για τους πελάτες τους δεν το θεωρώ κακό.  Ή τουλάχιστον δεν είναι παράνομο με την ποινική έννοια. Ο άλλος είναι τεχνικός και θέλει ν'αγοράζει συνέχεια ανταλλακτικά για το μαγαζί του από εδώ να εξυπηρετεί τους πελάτες του! Ή θέλει να πουλάει ανταλλακτικά από εδώ συνέχεια. Προσέχτε όμως που είναι η παρανομία. Αν κάποιος πουλάει κατα συρροήν ανταλλακτικά από εδώ και κάνει εμπόριο δεν κόβει παραστατικά . Άρα φοροδιαφεύγει. Ομοίως και αν κάποιος είναι τεχνικός και αγοράζει μαύρα ανταλλακτικά από εδώ πάλι δε κόβει παραστατικά και πάλι φοροδιαφεύγει. Αυτό είναι οικονομικό έγκλημα και όχι ποινικό. Ας το αναλάβει το ΣΔΟΕ. Νομίζω ότι το εμπόριο ανταλλακτικών δεν θα πρέπει να γίνεται σε μια σελίδα που είναι τεχνολογικό φόρουμ. Αυτό μπορεί να λυθεί με τον περιορισμό αγγελιών ανα χρήστη π.χ 1 αγγελία κάθε 15 μέρες .  Ειδικά αγγελίες του τύπου έχω ανταλλακτικά από όλα τα λάπτοπ ή έχω ανταλλακτικά από όλα τα acer στείλτε μου και θα σας το βρώ είναι εμπόριο. Και είναι παράνομο εμπόριο! Το εξήγησα. Άλλο έχω ένα , δύο , τρία λάπτοπ χαλασμένα και τα πουλάω ή έχω ένα τηλέφωνο που το πουλάω ή και 2 και άλλο το σας βρίσκω ότι ανταλλακτικό θέλετε από όλα τα tablets τηλ...... Αυτό είναι το εμπόριο μαύρο!!.. Και πάλι όμως ας το αναλάβει το ΣΔΟΕ. Όμως τα ποινικά είναι πολύ σημαντικό ν'αντιμετωπίζονται γιατί η απάτη είναι ποινικό αδίκημα και σοβαρό!

 

Συνοψίζω . Ναι στην ανωνυμία στη σελίδα αλλά στις αγγελίες επώνυμα να γίνονται οι συναλλαγές. Ώστε άμα σας εξαπατήσει κάποιος να μπορείτε να τον μυνήσετε ή να τον κυνηγήσετε κανονικά.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Διάβασα με προσοχή τα μηνύματα όλων σας επι του θέματος. Εγώ θα προτείνω κάτι πολύ απλό απλούστατο που θα λύσει μια και καλή ΟΛΑ τα προβλήματα στις αγγελίες. Κάθε μέλος που θέλει να αγοράσει ή να πουλήσει μέσω αγγελιών για να έχει πρόσβαση σε αυτό το section θα πρέπει να δηλώνει Όνομα - Επώνυμο - τηλέφωνο σταθερό. Μόλις ταυτοποιείται να μπορεί να συμμετέχει κανονικά στις αγγελίες. Σε όλο το υπόλοιπο site να μπορεί να συμμετέχει και χωρίς τα παραπάνω στοιχεία.  Έτσι σταματάμε την ανωνυμία μεταξύ των συναλλασσομένων και φυσικά τις παρανομίες που κατα καιρούς διαπιστώνουμε όλοι μας να γίνονται. Το αν και πόσο θα πουλήσει  ή θ'αγοράσει κάποιος είναι δικαίωμά του . Αλλά η παρανομίες είναι παρανομίες και θα πρέπει να διώκονται και ποινικά. Για παράδειγμα θυμήθηκα την ιστορία με το κινητό που του έβαλε πέτρα ο άλλος μέσα και διάφορα τέτοια. Σταματήστε την ανωνυμία παιδιά μέσα στις αγγελίες που καλλιεργεί τη παρανομία ! Τώρα σε όλη την υπόλοιπη σελίδα ας μπαίνει ο άλλος με Τέρας12134 . Δέ με νοιάζει. Οι συναλλαγές όμως πρέπει να προστατεύονται. Αυτό όσον αφορά τις παρανομίες.

 

 

φιλε μου  σιγα μην δινουν και Α.Φ.Μ ΑΔΤ   μην ειμαστε τον ακρων .. δεν νομιζω το ινσομνια και το καθε ινσομνια , να κατσει να κραταει αρχειο τον πωλητων - αγοραστων... ασε που μιλαμε για ΠΡΩΣΟΠΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ .  τα πραγματα ειναι πολυ απλα  συναλαγη χερι με χερι = βλεπεις εαν εχει πετρες το κουτι η το κινητο.    συναλλαγη   μεσω αντικαταβολης , καταθεσης, paypal κτλπ   υπαρχουν τα στοιχεια   και του πωλητη και του  αγοραστη , αρα  αμα εχει πετρες το δεμα  η υπαρξει απατη ,   παει σε διοξη ηλ εκληματος  τα στοιχεια υπαρχουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

 

Διαβάζω αρκετό καιρό γενικότερα αγγελίες σε διάφορα sites όπως και εδώ αυτές του insomnia . Θα ήθελα να κάνω μία πρόταση για τον περιορισμός της αισχροκέρδειας που θεωρώ πως είναι η #1 μάστιγα. Έχω κουραστεί να διαβάζω αγγελίες που πουλάνε ένα προϊόν σε παράλογη τιμή . 

.    

 

Όλα τα παραπάνω με γνώμονα του ότι θέλουμε ένα Insomnia όπου προστατεύουμε τα μέλη του από την εξαπάτηση και τους προσφέρουμε κάτι περισσότερο από όλα τα υπόλοιπα sites αγγελιών. 

Eιλικρινα αυτο με τις παραλογες τιμες που εχει αναφερθει και στο παρελθον δεν το καταλαβαινω. Ψαχνεις ενα κινητο και εγω στο πουλαω 500 ευρω μεταχειρισμενο (ενω καινουριο κοστιζει 505 ευρω). Ποιος ο λογος να τσαντιστεις μαζι μου και να μην διαβασεις απλως την απο κατω αγγελια που το πουλανε 350 ευρω σφραγισμενο?

 

Παντως στο 1) κατα τη γνωμη μου εχεις ενα καλο point, θα μπορουσε να γινει ετσι καλυτερη κατανομη των αγγελιων και καλυτερο φιλτραρισμα απο αυτους που αναζητουν ενα αντικειμενο με Χ προδιαγραφες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 


Εγώ θα προτείνω κάτι πολύ απλό απλούστατο που θα λύσει μια και καλή ΟΛΑ τα προβλήματα στις αγγελίες. Κάθε μέλος που θέλει να αγοράσει ή να πουλήσει μέσω αγγελιών για να έχει πρόσβαση σε αυτό το section θα πρέπει να δηλώνει Όνομα - Επώνυμο - τηλέφωνο σταθερό

 

Eπισης καλο ειναι το καθε μελος να δινει και πιστοποιητικο κοινωνικων φρονηματων, και σεξουαλικο προσανατολισμο. Ωστε να εχουμε ενα ολοκληρωμενο προφιλ του υποψηφιου εγκληματια.

Βεβαια ο φιλος δε μας ειπε πως θα επαληθευονται ολα αυτα τα στοιχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασα με προσοχή τα μηνύματα όλων σας επι του θέματος. Εγώ θα προτείνω κάτι πολύ απλό απλούστατο που θα λύσει μια και καλή ΟΛΑ τα προβλήματα στις αγγελίες. Κάθε μέλος που θέλει να αγοράσει ή να πουλήσει μέσω αγγελιών για να έχει πρόσβαση σε αυτό το section θα πρέπει να δηλώνει Όνομα - Επώνυμο - τηλέφωνο σταθερό. Μόλις ταυτοποιείται να μπορεί να συμμετέχει κανονικά στις αγγελίες. Σε όλο το υπόλοιπο site να μπορεί να συμμετέχει και χωρίς τα παραπάνω στοιχεία.  Έτσι σταματάμε την ανωνυμία μεταξύ των συναλλασσομένων και φυσικά τις παρανομίες που κατα καιρούς διαπιστώνουμε όλοι μας να γίνονται. Το αν και πόσο θα πουλήσει  ή θ'αγοράσει κάποιος είναι δικαίωμά του . Αλλά η παρανομίες είναι παρανομίες και θα πρέπει να διώκονται και ποινικά. Για παράδειγμα θυμήθηκα την ιστορία με το κινητό που του έβαλε πέτρα ο άλλος μέσα και διάφορα τέτοια. Σταματήστε την ανωνυμία παιδιά μέσα στις αγγελίες που καλλιεργεί τη παρανομία ! Τώρα σε όλη την υπόλοιπη σελίδα ας μπαίνει ο άλλος με Τέρας12134 . Δέ με νοιάζει. Οι συναλλαγές όμως πρέπει να προστατεύονται. Αυτό όσον αφορά τις παρανομίες.

 

Το ότι μερικοί χρησιμοποιούν τη σελίδα μόνο για να κάνουν εμπόριο π.χ ανταλλακτικών ή για ν'αγοράζουν συνεχώς ώς τεχνικοί ανταλλακτικά για τους πελάτες τους δεν το θεωρώ κακό.  Ή τουλάχιστον δεν είναι παράνομο με την ποινική έννοια. Ο άλλος είναι τεχνικός και θέλει ν'αγοράζει συνέχεια ανταλλακτικά για το μαγαζί του από εδώ να εξυπηρετεί τους πελάτες του! Ή θέλει να πουλάει ανταλλακτικά από εδώ συνέχεια. Προσέχτε όμως που είναι η παρανομία. Αν κάποιος πουλάει κατα συρροήν ανταλλακτικά από εδώ και κάνει εμπόριο δεν κόβει παραστατικά . Άρα φοροδιαφεύγει. Ομοίως και αν κάποιος είναι τεχνικός και αγοράζει μαύρα ανταλλακτικά από εδώ πάλι δε κόβει παραστατικά και πάλι φοροδιαφεύγει. Αυτό είναι οικονομικό έγκλημα και όχι ποινικό. Ας το αναλάβει το ΣΔΟΕ. Νομίζω ότι το εμπόριο ανταλλακτικών δεν θα πρέπει να γίνεται σε μια σελίδα που είναι τεχνολογικό φόρουμ. Αυτό μπορεί να λυθεί με τον περιορισμό αγγελιών ανα χρήστη π.χ 1 αγγελία κάθε 15 μέρες .  Ειδικά αγγελίες του τύπου έχω ανταλλακτικά από όλα τα λάπτοπ ή έχω ανταλλακτικά από όλα τα acer στείλτε μου και θα σας το βρώ είναι εμπόριο. Και είναι παράνομο εμπόριο! Το εξήγησα. Άλλο έχω ένα , δύο , τρία λάπτοπ χαλασμένα και τα πουλάω ή έχω ένα τηλέφωνο που το πουλάω ή και 2 και άλλο το σας βρίσκω ότι ανταλλακτικό θέλετε από όλα τα tablets τηλ...... Αυτό είναι το εμπόριο μαύρο!!.. Και πάλι όμως ας το αναλάβει το ΣΔΟΕ. Όμως τα ποινικά είναι πολύ σημαντικό ν'αντιμετωπίζονται γιατί η απάτη είναι ποινικό αδίκημα και σοβαρό!

 

Συνοψίζω . Ναι στην ανωνυμία στη σελίδα αλλά στις αγγελίες επώνυμα να γίνονται οι συναλλαγές. Ώστε άμα σας εξαπατήσει κάποιος να μπορείτε να τον μυνήσετε ή να τον κυνηγήσετε κανονικά.

μαλιστα εσυ εμμεσως πλην σαφως κατηγορας το forum οτι υποθαλπει παρανομους(σχετικα με τα ανταλλακτικα) και ιδιαιτερα το σδοε τωρα με το που θα τους εντοπισει θα παρει απο τα διαφευγοντα κερδη των 20 ευρω .... ,πρωταρχικο ειναι οτι το φορουμ δεν ιδρυθηκε με στοχο τις αγοραπωλησιες και κατα δευτερο ευτυχως δηλαδη οτι δεν εχουμε φτασει σε τετοιο συγκεντρωτισμο ωστε να δινουμε ολα μας τα στοιχεια να πωλησουμε κατι.

 μου θυμιζεις ατακα σε παρομοιο φορουμ που λεει οτι  για αγοραπωλησιες καλο θα ηταν να πηγαινουν και οι δυο στο κεπ για να πιστοποιητε η αγοραπωλησια...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 μου θυμιζεις ατακα σε παρομοιο φορουμ που λεει οτι  για αγοραπωλησιες καλο θα ηταν να πηγαινουν και οι δυο στο κεπ για να πιστοποιητε η αγοραπωλησια...

 

χαχαχαχα εγραψε η ατακα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασα με προσοχή τα μηνύματα όλων σας επι του θέματος. Εγώ θα προτείνω κάτι πολύ απλό απλούστατο που θα λύσει μια και καλή ΟΛΑ τα προβλήματα στις αγγελίες. Κάθε μέλος που θέλει να αγοράσει ή να πουλήσει μέσω αγγελιών για να έχει πρόσβαση σε αυτό το section θα πρέπει να δηλώνει Όνομα - Επώνυμο - τηλέφωνο σταθερό. Μόλις ταυτοποιείται να μπορεί να συμμετέχει κανονικά στις αγγελίες. Σε όλο το υπόλοιπο site να μπορεί να συμμετέχει και χωρίς τα παραπάνω στοιχεία.  Έτσι σταματάμε την ανωνυμία μεταξύ των συναλλασσομένων και φυσικά τις παρανομίες που κατα καιρούς διαπιστώνουμε όλοι μας να γίνονται. Το αν και πόσο θα πουλήσει  ή θ'αγοράσει κάποιος είναι δικαίωμά του . Αλλά η παρανομίες είναι παρανομίες και θα πρέπει να διώκονται και ποινικά. Για παράδειγμα θυμήθηκα την ιστορία με το κινητό που του έβαλε πέτρα ο άλλος μέσα και διάφορα τέτοια. Σταματήστε την ανωνυμία παιδιά μέσα στις αγγελίες που καλλιεργεί τη παρανομία ! Τώρα σε όλη την υπόλοιπη σελίδα ας μπαίνει ο άλλος με Τέρας12134 . Δέ με νοιάζει. Οι συναλλαγές όμως πρέπει να προστατεύονται. Αυτό όσον αφορά τις παρανομίες.

 

Το ότι μερικοί χρησιμοποιούν τη σελίδα μόνο για να κάνουν εμπόριο π.χ ανταλλακτικών ή για ν'αγοράζουν συνεχώς ώς τεχνικοί ανταλλακτικά για τους πελάτες τους δεν το θεωρώ κακό.  Ή τουλάχιστον δεν είναι παράνομο με την ποινική έννοια. Ο άλλος είναι τεχνικός και θέλει ν'αγοράζει συνέχεια ανταλλακτικά για το μαγαζί του από εδώ να εξυπηρετεί τους πελάτες του! Ή θέλει να πουλάει ανταλλακτικά από εδώ συνέχεια. Προσέχτε όμως που είναι η παρανομία. Αν κάποιος πουλάει κατα συρροήν ανταλλακτικά από εδώ και κάνει εμπόριο δεν κόβει παραστατικά . Άρα φοροδιαφεύγει. Ομοίως και αν κάποιος είναι τεχνικός και αγοράζει μαύρα ανταλλακτικά από εδώ πάλι δε κόβει παραστατικά και πάλι φοροδιαφεύγει. Αυτό είναι οικονομικό έγκλημα και όχι ποινικό. Ας το αναλάβει το ΣΔΟΕ. Νομίζω ότι το εμπόριο ανταλλακτικών δεν θα πρέπει να γίνεται σε μια σελίδα που είναι τεχνολογικό φόρουμ. Αυτό μπορεί να λυθεί με τον περιορισμό αγγελιών ανα χρήστη π.χ 1 αγγελία κάθε 15 μέρες .  Ειδικά αγγελίες του τύπου έχω ανταλλακτικά από όλα τα λάπτοπ ή έχω ανταλλακτικά από όλα τα acer στείλτε μου και θα σας το βρώ είναι εμπόριο. Και είναι παράνομο εμπόριο! Το εξήγησα. Άλλο έχω ένα , δύο , τρία λάπτοπ χαλασμένα και τα πουλάω ή έχω ένα τηλέφωνο που το πουλάω ή και 2 και άλλο το σας βρίσκω ότι ανταλλακτικό θέλετε από όλα τα tablets τηλ...... Αυτό είναι το εμπόριο μαύρο!!.. Και πάλι όμως ας το αναλάβει το ΣΔΟΕ. Όμως τα ποινικά είναι πολύ σημαντικό ν'αντιμετωπίζονται γιατί η απάτη είναι ποινικό αδίκημα και σοβαρό!

 

Συνοψίζω . Ναι στην ανωνυμία στη σελίδα αλλά στις αγγελίες επώνυμα να γίνονται οι συναλλαγές. Ώστε άμα σας εξαπατήσει κάποιος να μπορείτε να τον μυνήσετε ή να τον κυνηγήσετε κανονικά.

Αυτα που ζητας παραπεμπουν περισσοτερο σε site  τυπου   ebay, εδω αυτα δεν μπορουν να γινουν ... το  site ειναι  site  τεχνολογιας και δινει την δυνατοτητα στα μελη του να πουλησουν και κατι.... για να κραταει ονοματα και διευθυνσης θαα θελαμε 10 moderator.... Αυτο που  χρειαζεται ειναι μια ΚΑΛΥΤΕΡΗ  ΕΠΙΒΑΙΒΑΙΩΣΗ των συνεπων χρηστων και μια  σαφως αυστηροτερη αντιμετωπιση των παραβατων.... και τιποτα παραπανω.... τα περι ΣΔΟΕ  τα προσπερναω , αν και μην τους βαζουμε ιδεες στην χρεωκοπημενη χωρα να φορολογουν με 23% ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ τα μεταχειρισμενα....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως   νομιζω   πως   μια   ακτινογραφια   θωρακος  η  μια   αξονικη   θα   βοηθουσε   περισσοτερο..... :-)  :-D  :shock:  :eek:

 

και γεννητικο υλικο  για να ειμαστε σιγουροι :-D

 

p.s tigergreg    με το καλο η 200αρα  φιλε !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχην χρονια πολλα σε ολους. :)

 

Βλεπω με εκπληξη μου πως μερικα μελη κανουν αφελεις παρατηρησεις,ερωτησεις για τη λυση των οποιων απαιτειται κοινη λογικη μονο.

 

Προσωπικα,εχω μονο θετικες εμπειριες με οσους χρηστες εχω κανει συναλλαγη εδω στο ινσομνια γιατι απλα ειμαι σαφης οταν πουλαω κατι δικο μου μεταχειρισμενο η οταν αγοραζω.Π.χ. παντα γραφω οτι η δεν στελνω επαρχια η οτι αν καποιος θελει ενα δικο μου αντικειμενο,πρεπει πρωτα να καταθεσει το ποσο μαζι με τα ταχυδρομικα εξοδα στον τραπεζικο μου λογαριασμο.Ετσι δεν υπαρχει περιπτωση προβληματος.

 

Ποτε δεν αγοραζω εκτος πολης μου,εκτος ελαχιστων εξαιρεσεων,οπως οταν ο πωλητης ειναι γνωστο και παλιο μελος η εχει πολλες θετικες αξιολογησεις 100% και κατι που πουλαει με ενδιαφερει πολυ.

 

Επισης συμφωνω 1000% με την αποψη του Stormrain. Αν εγω βαζω,ειτε εχω δικιο ειτε αδικο,ενα αντικειμενο σε υπερβολικα υψηλη τιμη για καποιον ενδιαφερομενο,απλα προσπερνα και παει στον επομενο πωλητη που το εχει σε τιμη που κρινει συμφερουσα. Μερικοι στελνουν p.m και ειρωνευονται η κανουν παζαρια οταν δεν τους αρεσει η τιμη.Αυτους τους βαζω σε λιστα αγνοησης για να μην μπορουν να ενοχλησουν ξανα.

 

Εχει τυχει μερικες φορες,να θελω κατι και καποιος που το πουλαει να το εχει βαλει,κατα την γνωμη μου,πολυ ακριβα.Απλα δεν ασχοληθηκα και το θεμα τελειωσε εκει. Αν καποιος βιαζεται,και δεν του αρεσουν οι τιμες των δημοπρασιων,ας παει να το αγορασει καινουργιο.

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eιλικρινα αυτο με τις παραλογες τιμες που εχει αναφερθει και στο παρελθον δεν το καταλαβαινω. Ψαχνεις ενα κινητο και εγω στο πουλαω 500 ευρω μεταχειρισμενο (ενω καινουριο κοστιζει 505 ευρω). Ποιος ο λογος να τσαντιστεις μαζι μου και να μην διαβασεις απλως την απο κατω αγγελια που το πουλανε 350 ευρω σφραγισμενο?

 

Παντως στο 1) κατα τη γνωμη μου εχεις ενα καλο point, θα μπορουσε να γινει ετσι καλυτερη κατανομη των αγγελιων και καλυτερο φιλτραρισμα απο αυτους που αναζητουν ενα αντικειμενο με Χ προδιαγραφες.

 

Προσωπικά θα τσαντιστώ διότι απλά ξοδεύεις τον χρόνο μου. 

 

Όταν διαβάζω το συγκεκριμένο Section του Insomnia, ψάχνω κάτι συγκεκριμένο ή χαζεύω μπας και δω καμία καλή περίπτωση / προσφορά ή για να δω που κυμαίνεται η τιμή ενός αντικειμένου. Η ανάγνωση  topics όταν πρόκειται για αντικείμενο που το πουλάει κάποιος στο 98% της τιμής που πουλιέται σε κατάστημα δεν είναι ούτε καλή περίπτωση, ούτε προσφορά, ούτε έχει αντικειμενική τιμή για μεταχειρισμένο αντικείμενο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποτε   καλο   θα  ηταν   για   αρχη   να   μπαινει    υποχρεωτικα   τιμη   ωστε   να   μην   κανεις   τον  κοπο   και   ασχοληθεις   περαιτερω.

 

Επισης   καλο   θα  ηταν   να   μπει  υποχρεωτικα   και  η   περιοχη   για   τον  ιδιο  λογο   καθοτι   πολλοι   θελουν  συναλλαγη   χερι  με  χερι.

Αν   μπουν   και  τα   δυο   απλοποιειται   η  διαδικασια  και  χωρις   προστριβες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 της αξιολογησεις εννοω

 

 

Δεν   πολυασχολουμαι  ναμαι  ειλικρινης....

 

Διαφορετικα   θα   την  ειχα  πιασει  την  200αρα.

 

Μου   χρωστανε   καμμια   20αρια....... :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...