Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βλέπω έχουμε εξελίξεις αν και Κυριακή. Χθες στο FB ήταν όλα όμορφα και υπονοήθηκε πως απλά τελείωσε το απόθεμα.

 

Σήμερα που συζητήθηκε προφανώς βλέπω πως έγιναν πολλές ταυτόχρονες παραγγελίες και μπλόκαρε το σύστημα.

 

Αύριο θα ανακοινώσουν πως είχαν 2 κομμάτια και απλά έγινε το μπέρδεμα.

 

Έρχεται πόλεμος μιας και δεν μιλάμε περί λάθους!

 

Για την ιστορία η κατάσταση της παραγγελίας μου είναι "σε εξέλιξη".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

το ολο μπερδεμα προφανως εχει να κανει αποκλειστικα με το optimus G

καθως τα υπολοιπα που ηταν σε καλη τιμη ειναι ακομη διαθεσιμα για παραγγελια

λογικο παντως η συσκευη με την μεγαλυτερη εκπτωση να βρισκεται και σε μικροτερο αποθεμα.

ελπιζω να παραλαβουν οσο το δυνατον περισσοτεροι και με 1 τεμαχιο παρα να πανε 10 τεμαχια σε εναν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αυτό που παρατηρώ είναι πως έχουν αρχίσει να κάνουν τις πάπιες. Ακόμα δεν πιστεύω βέβαια πως ΔΕΝ θα επωφεληθούμε όλοι μιας πολύ καλής προσφοράς* είτε αυτό είναι το optimus g είτε κάποιο άλλο. Ελπίζω οι μη έμποροι να πάρουν όλοι έστω και από ένα κομμάτι. Οι έμποροι ας πάρουν ΤΡΙΑ. :)

 

* όχι ούτε υπάλληλος είμαι ούτε μέτοχος ούτε τπτ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ολο μπερδεμα προφανως εχει να κανει αποκλειστικα με το optimus G

καθως τα υπολοιπα που ηταν σε καλη τιμη ειναι ακομη διαθεσιμα για παραγγελια

λογικο παντως η συσκευη με την μεγαλυτερη εκπτωση να βρισκεται και σε μικροτερο αποθεμα.

 

Καλά, μη νομίζεις, και το Desire X που παρήγγειλα στον έλεγχο είναι σε κατάσταση "εκκρεμει" και mail επίσης δεν πήρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο που βλέπετε το ''εκκρεμεί'' και το '' σε εξέλιξη''?

 

Αν έχεις φτιάξει λογαριασμό πας στο "myaccount" πάνω δεξιά και κάνεις login. Κάποιοι είπαν ο,τι πρέπει να είσαι συνδρομητής για να έχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο που βλέπετε το ''εκκρεμεί'' και το '' σε εξέλιξη''?

 

http://www.vodafone.gr/portal/client/eshop/loadOrderTrackingAnonymous.action#

 

Καλά, μη νομίζεις, και το Desire X που παρήγγειλα στον έλεγχο είναι σε κατάσταση "εκκρεμει" και mail επίσης δεν πήρα.

 

Μια από τα ίδια και γω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, μη νομίζεις, και το Desire X που παρήγγειλα στον έλεγχο είναι σε κατάσταση "εκκρεμει" και mail επίσης δεν πήρα.

απλα απ'την στιγμη που ειναι ακομα διαθεσιμο για παραγγελια

δεν μπορω να φανταστω τον λογο που εν τελη να μην παραλαβουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ολο μπερδεμα προφανως εχει να κανει αποκλειστικα με το optimus G

καθως τα υπολοιπα που ηταν σε καλη τιμη ειναι ακομη διαθεσιμα για παραγγελια

λογικο παντως η συσκευη με την μεγαλυτερη εκπτωση να βρισκεται και σε μικροτερο αποθεμα.

ελπιζω να παραλαβουν οσο το δυνατον περισσοτεροι και με 1 τεμαχιο παρα να πανε 10 τεμαχια σε εναν.

 ρε συ το lg απλα ηταν τ δολωμα για να μπεις μεσα στην σελιδα τους και να δεις τς προσφορες τους , βλεποντας οτι τ lg ειναι εξαντλημενο αρκετοι πηγαν και παραγγειλαν το desire x , και το 8s με αποτελσμα  να διωξουν οτι παλιο κινητο τους ειχε μεινει στο stock που κατα την γνωμη μου αυτος ηταν και ο αρχικος στοχος τους αντε και να δωσουν και κανα lg για να μν φαινονται και τελειως κραχτες.. να δεις απο δω και περα ποσοι θα μπαινουν στην σελιδα τς vodafone για τυχον προσφορες αν και πιστευω αυτη την προσφορα θα κανουμε πολλα χρονια να την ξαναδουμε

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Vodafone Greece Καλησπερα , η συσκευη αυτη τη στιγμη δεν υπάρχει σε απόθεμα . Εφόσον διατεθεί ξανά , μπορει να περαστεί σε έντοκες δόσεις μεσω πιστωτικής κάρτας σε καταστηματα Vodafone που δέχονται πιστωτικές .

 

Αρα και να την ξαναφερουν δεν θα ειναι στα 129 ευρω της προσφορας αλλα στην αρχικη τιμη της Vodafone (299 νομιζω).

 

Και εγω απο τους τυχερους-ατυχους που παραγγειλανε μεταξυ 16:00-17:00 (μεσω κινητου ομως και δεν προλαβα να κρατησω τον αριθμο παραγγελιας γιατι εγινε refresh η σελιδα).

Μail δεν εχω λαβει ακομα οποτε μαλλον για μουφα το κοβω να παραλαμβανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Παραγγελίες που τιμολόγηθηκαν κανονικά μόλις έπεσε η παραγγελία ακολουθούν σειρά χρονική , προταιρεοτητα δηλαδή . Σε αυτο μην ανησυχείς δεν θα υπάρχει κάνενα πρόβλημα . Σε κάθε περίπτωση έχουμε την ενημέρωση αυτη τη στιγμη , ότι παραγγελίες που δε τιμολόγηθηκαν γιατι δεν υπήρχε άλλο απόθεμα , θα επικοινωνηθούν στους χρήστες για να βρεθεί μια καλή λύση που να τους καλύπτει
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως όποιος έχει λογαριασμό δεν έλαβε mails με τον αριθμό συναλλαγής;

 

Πχ. εγώ που έχω από αρκετά παλιά λογαριασμό μου ήρθε ένα τυπικό mail ότι με τον x αριθμό παραγγελίας θα παραλάβω από το x κατάστημα.

 

Μπαίνοντας όμως στον λογαριασμό μου μπορώ να ελέγξω την πορεία της παραγγελίας μου χωρίς να έχω τον κωδικό συναλλαγής.


Εγώ όταν πατήσω το ID μέσα στο λογαριασμό βλέπω αυτό. Οπότε υποθέτω ο,τι έχει τιμολογηθεί η παραγγελία απλά δεν έχει έρθει mail.

 

ordervf.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...