Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τέτοιο πράγμα ούτε στα καλύτερα του public k multirama... κι όντως το πληροφοριακά συστήματα που χρησιμοποιεί η Vodafone είναι τα κορυφαία για τέτοια λάθη. ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πιστεύω πάντως ότι όσοι έκαναν παραγγελία και καταχωρήθηκε θα πάρουν όλοι από ένα και θα είναι όλοι ευχαριστημένοι. Εκεί που ένας πχ πήρε 5, τώρα θα πάρει αυτός 1 και άλλοι 4 από ένα. Αν στο τέλος βγει πλεόνασμα στη Vodafone ας δώσει επιπλέον.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω πάντως ότι όσοι έκαναν παραγγελία και καταχωρήθηκε θα πάρουν όλοι από ένα και θα είναι όλοι ευχαριστημένοι. Εκεί που ένας πχ πήρε 5, τώρα θα πάρει αυτός 1 και άλλοι 4 από ένα. Αν στο τέλος βγει πλεόνασμα στη Vodafone ας δώσει επιπλέον.

 

Το θέμα είναι ο,τι ακόμα δεν ξέρουμε ποιος είναι καταχωρημένος και ποιος όχι. πχ. εγώ δεν έχω πάρει κωδικό συναλλαγής αλλά έχω πάρει κωδικό παραγγελίας του τύπου 119**** τον οποίο αν τον βάλω εδώ μου λέει πως είναι καταχωρημένη και είναι σε εξέλιξη. Το ίδιο και αν μπω στον λογαριασμό μου. Άλλοι λένε πως χωρίς τον άλλο κωδικό τίποτα δεν είναι σίγουρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό που δεν έχω καταλάβει είναι γιατί κλαίγεστε ενώ δεν έχετε καμία ένδειξη οτι θα υπάρξει αρνητική εξέλιξη;;

ακούω μέχρι και για προσφυγή στο ΙΝΚΑ(!) παρότι ακόμη οι παραγγελίες είναι σε εξέλιξη- πολλοί Ξανθόπουλοι εδώ μέσα :-)

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό που δεν έχω καταλάβει είναι γιατί κλαίγεστε ενώ δεν έχετε καμία ένδειξη οτι θα υπάρξει αρνητική εξέλιξη;;

ακούω μέχρι και για προσφυγή στο ΙΝΚΑ(!) παρότι ακόμη οι παραγγελίες είναι σε εξέλιξη- πολλοί Ξανθόπουλοι εδώ μέσα :-)

 

Τι να σου κάνει το ΙΝΚΑ

 

http://www.insomnia.gr/topic/505357-καλές-εκτπώσεις-στη-vodafone-σε-διάφορα-κινητά/?p=52749093

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα, αυριο περιμένω καμία 50αρια σελίδες "εγω παρελαβα λαλαλα", "εγω ακόμη περιμένω και κλαίω", "εμένα μου είπαν θα παραλάβω αυριο. θα παραλάβω όμως; Και πως θα κοιμηθώ σήμερα;" κλπ κλπ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σορυ για τη ψιλοακυρη ερωτηση. εστω ότι κάποιοι το παρουν και το πουλησουν μετα πιο ακριβα αλλα και παλι πιο φθηνα απο το σκρουτζ θα το περνατε απο αγγελια; αυτη η ερωτηση γυρναει στο μυαλο μου. απ τη μια λεω οχι, γιατι ο αλλος να βγαλει λεφτα και απο την αλλη λεω, αν ειναι κανα 100αρι πιο φθηνα απο σκρουτζ γιατι οχι; :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα η κανονικη τιμη ειναι στα 350 αυτη τη στιγμη οποτε κρινεις

απο τη στιγμη που καποιος πηρε ενα κομματι και το δινει δικαιωμα του,δεν πηρε 10 κομματια για να το κανει εμποριο πχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σορυ για τη ψιλοακυρη ερωτηση. εστω ότι κάποιοι το παρουν και το πουλησουν μετα πιο ακριβα αλλα και παλι πιο φθηνα απο το σκρουτζ θα το περνατε απο αγγελια; αυτη η ερωτηση γυρναει στο μυαλο μου. απ τη μια λεω οχι, γιατι ο αλλος να βγαλει λεφτα και απο την αλλη λεω, αν ειναι κανα 100αρι πιο φθηνα απο σκρουτζ γιατι οχι; :confused:

Έλα..ομολόγησε πόσα πήρες! :-D  :-D  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο τη στιγμη που καποιος πηρε ενα κομματι και το δινει δικαιωμα του,δεν πηρε 10 κομματια για να το κανει εμποριο πχ

 

Διαφωνώ κάθετα με το σκεπτικό αυτό. Οι προσφορές που βγάζει το κάθε κατάστημα είναι (πρέπει να είναι δηλαδή) προς όφελος των καταναλωτών (και τελικών χρηστών). Με τις προσφορές μπορούν οι καταναλωτές να αγοράσουν το επιθυμητό προϊόν επωφελούμενοι από μία συμφέρουσα τιμή. Οι προσφορές δεν είναι και δεν πρέπει να είναι για να βγάλουν το όποιο κέρδος κάποιοι "έξυπνοι". Και ένα κομμάτι να πουλήσει έτσι κάποιος εφόσον αρχικά το αγόρασε για αυτό το σκοπό, αυτό λέγεται εμπόριο ή μεταπώληση. Αυτή δεν είναι σωστή καταναλωτική συμπεριφορά και έτσι βλάπτουμε τους εαυτούς μας και μόνο.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...