Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μήπως όποιος έχει λογαριασμό δεν έλαβε mails με τον αριθμό συναλλαγής;

 

Πχ. εγώ που έχω από αρκετά παλιά λογαριασμό μου ήρθε ένα τυπικό mail ότι με τον x αριθμό παραγγελίας θα παραλάβω από το x κατάστημα.

 

Μπαίνοντας όμως στον λογαριασμό μου μπορώ να ελέγξω την πορεία της παραγγελίας μου χωρίς να έχω τον κωδικό συναλλαγής.

Εγώ όταν πατήσω το ID μέσα στο λογαριασμό βλέπω αυτό. Οπότε υποθέτω ο,τι έχει τιμολογηθεί η παραγγελία απλά δεν έχει έρθει mail.

 

ordervf.png

φιλε μου εγω δεν εχω λογιαρισμο και δεν ελαβα mail φιλος μου που τ παραγγειλε 5 λεπτα μετα απο μενα χωρις παλι ο ιδιος του να χει λογαριασμο και τα σχετικα του ηρθε κανονικοτατα mail ... ακρη δεν θα βγαλεις... βλεποντας διαφορα σχολια στ fb βλεπω οτι λενε οτι οσοι δεν εχουν παρει mail δεν θα τ παραλαβουν ...  .. εμενα αυτο π θα με εκνευρισει ειναι να παραλαβει ο φιλος μ τ κινητο ενω εγω οχι παρολου που τ παραγγειλε πιο μετα απο μενα , δλδ ειναι σαν να μ λενε τ παραγγειλες πρωτος αλλα εμεις δεν τ χαμε διαθεσιμο στον αλλο ομως που τ παραγγειλε 5 λεπτα αργοτερα θα τ δωσουμε ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει καμια λογικη οχι mail=οχι παραλλαβη!!!Ουτε σειρα προτεραιοτητας ουτε τπτ...Και στην τελικη δικο τους λαθος ειναι το γεγονος οτι δεν λαβαμε mail

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Vodafone Greece Παραγγελίες που τιμολόγηθηκαν κανονικά μόλις έπεσε η παραγγελία ακολουθούν σειρά χρονική , προταιρεοτητα δηλαδή . Σε αυτο μην ανησυχείς δεν θα υπάρχει κάνενα πρόβλημα . Σε κάθε περίπτωση έχουμε την ενημέρωση αυτη τη στιγμη , ότι παραγγελίες που δε τιμολόγηθηκαν γιατι δεν υπήρχε άλλο απόθεμα , θα επικοινωνηθούν στους χρήστες για να βρεθεί μια καλή λύση που να τους καλύπτει

 

Άλλα λόγια να αγαπιόμαστε......

 

Θα ζητήσω το iphone 5s στα 129 :devil: !!!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παμε ινκα?

 

Πατε ΙΚΑ καλυτερα! :P

Εγω για 8s εριξα κατα τις 3 το πρωι.. την μια δεν εμπαινε καν η παραγγελια.. το ξαναεκανα κ καταχωρηθηκε απλα δεν μου εχει ερθει μέιλ. Το κινητο ειναι ακομα στο site βεβαια.

Για το 8s διαβαζω οτι λογω απουσιας μνημης δεν μπορεις να περασεις πολλες εφαρμογες μεσα. 

Σε ενος φιλου το Lg συμβαινει το ιδιο ακριβως.

Ισχυει εν τελει και για το htc;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το 8s διαβαζω οτι λογω απουσιας μνημης δεν μπορεις να περασεις πολλες εφαρμογες μεσα. 

Σε ενος φιλου το Lg συμβαινει το ιδιο ακριβως.

Ισχυει εν τελει και για το htc;

 

Δυστυχώς έχει μόνο 4GB μνήμη από τα οποία μένουν ελεύθερα γύρω στα 2GB. Αν κάποιος έχει περασμένες εφαρμογές, από κάποια στιγμή και μετά δεν μπορεί να κατεβάσει ούτε τις ενημερώσεις του λειτουργικού. Και οι εφαρμογές δεν μπορούν να αποθηκευτούν στην SD.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μισό να πάω για φαΐ και έρχομαι...να συνεχίσουμε :P

 

Φερε και ποπ κορν μαζι.

Δυστυχώς έχει μόνο 4GB μνήμη από τα οποία μένουν ελεύθερα γύρω στα 2GB. Αν κάποιος έχει περασμένες εφαρμογές, από κάποια στιγμή και μετά δεν μπορεί να κατεβάσει ούτε τις ενημερώσεις του λειτουργικού. Και οι εφαρμογές δεν μπορούν να αποθηκευτούν στην SD.

Αρα καταλαβαινω οτι συμφερει μονο για καποιον που το θελει καθαρα για κλησεις/μηνυματα, browsing αντε και κανενα facebook.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς έχει μόνο 4GB μνήμη από τα οποία μένουν ελεύθερα γύρω στα 2GB. Αν κάποιος έχει περασμένες εφαρμογές, από κάποια στιγμή και μετά δεν μπορεί να κατεβάσει ούτε τις ενημερώσεις του λειτουργικού. Και οι εφαρμογές δεν μπορούν να αποθηκευτούν στην SD.

Να προσθέσω ότι τα installation files δεν διαγράφονται απο την μνήμη του κινητου και παραμένουν στο others. Η μόνη λύση είναι κατέβασμα στο  PC, πέρασμα στην κάρτα και εγκατάσταση από εκεί. Όλα αυτά επιβεβαιώνω ότι τα διάβασα στο "επίσημο" τοπικ του Htc 8S του myphone.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω ρε μεσημεριατικα, με βαλατε σε μπελα. Ειπα να δω τι παιζει απο προσφορες και εχω χασει 2 ωρες απο την ζωη μου περνοντας τηλεφωνο σε καταστηματα vodafone να δω τι εχουν και ψαχνω και καθε κινητο ξεχωριστα. Και το κινητο δεν θα ειναι καν για μενα.

Το 8s στα 99ε ειναι καλη περιπτωση. Το θεμα με την μνημη δεν ειναι τοσο μεγαλο οσο ηταν στην αρχη μιας και εχουν κανει αρκετα update και το εχουν ψιλοφτιαξει. Παραμενει ομως θεμα.

Το lg optimus g λετε να το ξαναβαλουν σε προσφορα ή τελειωσε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά είναι το σημείο που χαντακώνει το τηλέφωνο. Αλλά στα 99€ είναι πολύ καλή περίπτωση όντως. Ποιοτικά η συσκευή είναι σούπερ και αρκετά γρήγορη. Το λειτουργικό επίσης τρέχει πολύ ομαλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω ρε μεσημεριατικα, με βαλατε σε μπελα. Ειπα να δω τι παιζει απο προσφορες και εχω χασει 2 ωρες απο την ζωη μου περνοντας τηλεφωνο σε καταστηματα vodafone να δω τι εχουν και ψαχνω και καθε κινητο ξεχωριστα. Και το κινητο δεν θα ειναι καν για μενα.

Το 8s στα 99ε ειναι καλη περιπτωση. Το θεμα με την μνημη δεν ειναι τοσο μεγαλο οσο ηταν στην αρχη μιας και εχουν κανει αρκετα update και το εχουν ψιλοφτιαξει. Παραμενει ομως θεμα.

Το lg optimus g λετε να το ξαναβαλουν σε προσφορα ή τελειωσε;

 

Αφού δώσουν πρώτα τις 2000+ παραγγελίες που έχουν θα το ξαναβγάλουν :D :D :D

 

Tελείωσε το g!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως στο φβ αλλα λενε την μια αλλα την αλλη...Πραγμα που σημαινει οτι αυτη τη στιγμη καποιοι καπου στην Αθηνα παλευουν να βγαλουν μια ακρη χωρις να γινουν ρεζιλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...