Προς το περιεχόμενο

Τέλος εποχής για το Winamp


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχει καποιο δικιο ο michael92. Εδω και πολλα χρονια το winamp ειχε μαζεψει πολυ bloat και ηταν ακρως ενοχλητικο στις default ρυθμισεις

 

Συνεχισα να το χρησιμοποιω αλλα αποκλειστικα στην lite classic μορφη του που δεν εχει καμια σχεση αισθητικα και μονο για audio.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το καλυτερο ever! ποτε δεν εψαξα για κατι αλλο! Πραγματικα στεναχωρηθηκα τωρα. Δεν το χρησιμοποιουσα για video γιατι

εχω τον vlc για εκει αλλα για μουσικη ηταν ειναι και θα παραμεινει για καιρο κορυφαιο!!!

 

ΟΥΤΕ 1 crash!!!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λες τώρα? Με θυμάμαι πιτσιρικι το 2002 να Λεώ στον πατερα μου "θέλω το πρόγραμμα για τη μουσική με τον κεραυνό που έχει και ο Θειος" ! Ε απο τοτε μέχρι τώρα που είμαι 20 δεν τον αλλαξα ποτε... Player με ιστορια...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβαίνω γιατί ΠΡΕΠΕΙ ντε και καλά να έχει βολέψει όλους μας.

 

Κάποιοι γούσταραν, κάποιοι δεν γούσταραν. Σε κάποιους κράσαρε, σε κάποιους δεν κράσαρε.

 

Το θέμα είναι γιατί όντως δεν το κάνουν opensource να κάνουμε μια ομορφιά.

Με την ιδια λογικη ξεκινα και το ολο flame στα θεματα.

Εφοσον δεν θα σου λειψει πχ γιατι το λες καν;

Σαν να μπαινει ο αλλος στο ios section και να λεει δεν μ αρεσουν τα μηλα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως το μοναδικό πρόγραμμα που δεν κράσαρε ποτέ, ποτέ όμως..

Στη φωτογραφία έξω όπως λέει το liquid star, θα πρεπε να έχει αυτά που έγραφε συνήθως το winamp στα καλά του. Wind of change, paranoid και τίποτα melodic morning :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο που χρησιμοποιώ ακόμα μετά από 15 χρόνια...

 

Απροβλημάτιστο παρά το media library των 150GB. Άψογο.

 

Να κρατήσουμε την τελευταία έκδοση... θα λειτουργεί απροβλημάτιστα μέχρι να αλλάξει το πρότυπο mp3... δηλαδή ποτέ :):)

 

Long Live WinAmp!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει την καλύτερη media library που έχω συναντήσει σε πρόγραμμα. Βάζεις τα χιλιάδες Mp3 σου και μετά όταν τα αναζητείς ούτε αργεί ούτε τίποτα. Το είχα αγοράσει κιόλας! Κρίμα. Θα μείνουμε στην 5.66 έκδοση.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο βασικος player μου για audio, τα τελευταια 15 χρονια!

 

 

Με χαλαει πυο θα σταματησει, αν και στην πραγματικοτητα δε θα χασω και τιποτα.

 

Για mp3 το ειχα παντα, για mp3 θα το εχω και στη συνεχεια. Και με παλιες εκδοσεις μια χαρα παιζει το winamp σε μενα.

 

 

Σε παλια pc εβαζα και το winamp lite, τρωει ελαχιστη μνημη και εχει οτι χρειαζομαι: play,pause,next και tracklist με βασικες λειτουργιες. Α! και το plugin για crossfading που καποτε το βαζαμε χειροκινητα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει δεν λεω και εγω τον προλαβα αλλα δεν μπορω να πω οτι ειναι καλυτερος απο VLC. Παρολο αυτα ετσι ειναι η τεχνολογια και επειδη μεγαλωσα με αυτη, καλυτερο ειναι να πεφτει με ψηλα το κεφαλι παρα να σε ριχνει ο κοσμος ;)

 

Sent from my iPhone using Insomnia

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...