Προς το περιεχόμενο

Vodafone Offers v.2 - μεταξυ αλλων Nokia Lumia 925 & 1020


etheo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κανεις που να ανταλλασει μαυρο σφραγισμενο με ασπρο σφραγισμενο?

Θα παιξω και τα τελευταια μου χαρτια σημερα με 2 καταστηματα που εκαναν παραλαβη και θα με ενημερωσουν αν τους ηρθε τιποτα, αλλιως λογικα θα παρω το μαυρο ενος φιλου απο εδω και θα ψαξω για τραμπα με ασπρο..

 

Τα νευρα μου voda!

Εγώ άσπρο περιμένω ενώ ήθελα μαύρο. Αλλά με αυτά που γράφεις τελευταία μήπως να κρατησω το άσπρο? χα χα χα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αν και είμαι χρόνια καθημερινός επισκέπτης του forum, δεν συνηθίζω να κάνω posts, αλλά θα κάνω μια εξαίρεση γιατί κάποιοι μπορεί να έχουν τις ίδιες ανησυχίες που είχα κι εγώ όταν έκανα την παραγγελία.

 

Λοιπόν, εγώ το παρήγγειλα (925 λευκό) τη Δευτέρα γύρω στις 19.00-20.00 (τη δεύτερη φορά που έγινε διαθέσιμο) χωρίς να είμαι εγγεγραμμένος χρήστης της Vodafone και ενώ μετά την ολοκλήρωση μου έδωσε κωδικό παραγγελίας ποτέ δεν μου ήρθε email επιβεβαίωσης.

 

Παραλαβή έβαλα στο σπίτι (Θεσσαλονίκη) με αντικαταβολή και το κινητό ήρθε χθες το πρωί προς το μεσημέρι και από ότι είδα στο πακέτο από τις αποθήκες έφυγε την Τρίτη, οπότε συνολικά μια εργάσιμη ημέρα.

 

Να τονίσω πως από την πρώτη στιγμή η σελίδα που ελέγχεις την κατάσταση της παραγγελίας έβγαζε "εκκρεμεί", κάτι που δεν άλλαξε ποτέ...εγώ είχα το κινητό στο χέρι και η vodafone έλεγε η παραγγελία εκκρεμεί...

 

Επίσης να προσθέσω πως δεν επικοινώνησαν με κανένα τρόπο μαζί μου, παρότι στο δέμα είχα αναφέρει να υπάρξει τηλεφωνική επικοινωνία πριν την παραλαβή.

 

Όλα αυτά τα λέω για όσους παρήγγειλαν κάποια συσκευή και ανησυχούν επειδή δεν υπάρχει καμιά επικοινωνία από πλευράς Vodafone για την επιβεβαίωση ή την εξέλιξη της παραγγελίας.

Το μονο κοινό σημείο είναι το μήνυμα ''εκρεμμει''.

 

Παραγγελία Δευτέρα απογευματακι, με παράδοση σπιτι αντικαταβολη. Ηρθε αμεσως email επιβεβαιωσης παραγγελιας.

Με πήραν τηλέφωνο Τεταρτη για να κλείσουμε ραντεβού κούριερ, το οποίο το νωρίτερο που μπορούσαν ηταν λένε Παρασκευή. Μιλάω για κεντρο Αθήνας. Φαίνεται πως λειτουργουν χωρίς συστημα και χωρίς σειρές προτεραιότητας.

Εκτός αν το πρόβλημα υπάρχει στην Αθήνα λόγω πολλών παραδόσεων και μπούκωμα του κούριερ κομματιου. Αν και ο παραπανω φίλος λέει οτι το τηλέφωνο του ήρθε απο την κεντρική αποθήκη και οτι έφυγε Τριτη απο εκεί. Χωρίς τηλεφώνημα πρωτα μάλιστα. Οποτε δεν βλέπω να δικαιολογείται κάτι...

 

Εύγε... Ποσο χαίρομαι που δεν είμαι πελάτης του δικτυου της. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

btw ξαναεμφανίστηκε το 8s στην σελίδα τους στα 89 ευρώ...

 

Εντωμεταξύ είμαι σε δίλημμα αν αξίζει το 1020 τα 349 ευρώ. Έχω μείνει σχεδόν χωρίς κινητό (έχω ένα nexus s με digitizer που υπολειτουργεί) και ψάχνω να βρω καμιά ευκαιρία να φέρω κανένα nexus 5 από play store αλλά τζίφος και έχω απελπιστεί να περιμένω...

Από την μια κολλάω στα wp και στα χαμηλά specs του, από την άλλη η ανάγκη για κινητό με κάνει να το γλυκοκοιτάζω αλλά σκέφτομαι μήπως βγάλει τίποτα άλλο καλό μέχρι το τέλος του μήνα... Πφφφ....

 

το μόνο που δε σε νοιάζει είναι τα specs. Να έλεγες για την υπερπροσφορα στις εφαρμογες ή για το ότι είναι πιο ανεπτυγμενο σα λειτουργικο το android με περισσοτερες επιλογες και δεν μπορεις χωρις αυτες να πω εντάξει. Αλλα όσων αφορά τα specs ακομα και τα πιο αδυναμα WP8 αυτη τη στιγμή ειναι ταχύτατα και απροβληματιστα. Εδώ τη βγάζουμε μια χαρά με τα μονοπύρηνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτηση: Δεν εχω λογαριασμο στην βοντα,εκανα την παραγγελια σκετη χωρις τιποτα.Ναι μεν μου γραφει οτι η συνναλαγη ολοκληρωθηκε αλλα δεν μου εχει ερθει καποιο mail επιβεβαιωσης.Παιζει καποιο ρολο αυτο????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

btw ξαναεμφανίστηκε το 8s στην σελίδα τους στα 89 ευρώ...

 

Εντωμεταξύ είμαι σε δίλημμα αν αξίζει το 1020 τα 349 ευρώ. Έχω μείνει σχεδόν χωρίς κινητό (έχω ένα nexus s με digitizer που υπολειτουργεί) και ψάχνω να βρω καμιά ευκαιρία να φέρω κανένα nexus 5 από play store αλλά τζίφος και έχω απελπιστεί να περιμένω...

Από την μια κολλάω στα wp και στα χαμηλά specs του, από την άλλη η ανάγκη για κινητό με κάνει να το γλυκοκοιτάζω αλλά σκέφτομαι μήπως βγάλει τίποτα άλλο καλό μέχρι το τέλος του μήνα... Πφφφ....

Υπαρχει και το 4πυρηνο http://www.skroutz.gr/s/4009685/Nokia-Lumia-1520-32GB.html?keyphrase=1520 αν κοιτας τοσο πολυ τα specs,εστω και σε WP που ειναι τελειως διαφορετικα απο τα Android :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μονο κοινό σημείο είναι το μήνυμα ''εκρεμμει''.

 

Παραγγελία Δευτέρα απογευματακι, με παράδοση σπιτι αντικαταβολη. Ηρθε αμεσως email επιβεβαιωσης παραγγελιας.

Με πήραν τηλέφωνο Τεταρτη για να κλείσουμε ραντεβού κούριερ, το οποίο το νωρίτερο που μπορούσαν ηταν λένε Παρασκευή. Μιλάω για κεντρο Αθήνας. Φαίνεται πως λειτουργουν χωρίς συστημα και χωρίς σειρές προτεραιότητας.

Εκτός αν το πρόβλημα υπάρχει στην Αθήνα λόγω πολλών παραδόσεων και μπούκωμα του κούριερ κομματιου. Αν και ο παραπανω φίλος λέει οτι το τηλέφωνο του ήρθε απο την κεντρική αποθήκη και οτι έφυγε Τριτη απο εκεί. Χωρίς τηλεφώνημα πρωτα μάλιστα. Οποτε δεν βλέπω να δικαιολογείται κάτι...

 

Εύγε... Ποσο χαίρομαι που δεν είμαι πελάτης του δικτυου της. :-)

Το πρόβλημα δεν μονο είναι στην Αθήνα. Προφανώς δεν έχουν σειρά. Παραγγελία δευτέρα πρωί (11.00) τηλεφωνικά εξαιτίας μιας προηγούμενης διαφοράς, μου είπαν θα τηλεφωνήσουν από courier για την παραλαβή και ακόμη τπτ.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνα με πληροφοριες (και με καθε επιφυλαξη), σε λιγο θα μπει και προσφορα lg g2 apo 599-->499 για οποιον ενδιαφερεται

Είναι 370€ πάνω από την τιμή που πρέπει....
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτηση: Δεν εχω λογαριασμο στην βοντα,εκανα την παραγγελια σκετη χωρις τιποτα.Ναι μεν μου γραφει οτι η συνναλαγη ολοκληρωθηκε αλλα δεν μου εχει ερθει καποιο mail επιβεβαιωσης.Παιζει καποιο ρολο αυτο????

Διαβασε post #249

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

btw ξαναεμφανίστηκε το 8s στην σελίδα τους στα 89 ευρώ...

 

Εντωμεταξύ είμαι σε δίλημμα αν αξίζει το 1020 τα 349 ευρώ. Έχω μείνει σχεδόν χωρίς κινητό (έχω ένα nexus s με digitizer που υπολειτουργεί) και ψάχνω να βρω καμιά ευκαιρία να φέρω κανένα nexus 5 από play store αλλά τζίφος και έχω απελπιστεί να περιμένω...

Από την μια κολλάω στα wp και στα χαμηλά specs του, από την άλλη η ανάγκη για κινητό με κάνει να το γλυκοκοιτάζω αλλά σκέφτομαι μήπως βγάλει τίποτα άλλο καλό μέχρι το τέλος του μήνα... Πφφφ....

ειχα το 1020 για ενα μηνα και προσωπικα δεν ενθουσιαστικα ιδιαιτερα....κυριως απο τα specs δεδομενου οτι δεν ειναι android για να εχουν ιδιαιτερη σημασια ,οσον αφορα την καμερα για μενα ειναι υπερβολη για κινητο ,απο την στιγμη που δεν ειναι dslr για να μπορεσεις να την εκμεταλευτεις δεοντως...τωρα βολευομαι  με το 8s και ειναι μια χαρα για καποιον που θελει κινητο για να κανει την δουλεια του και οχι φανφαρες και υπερβολες... :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...