Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πανω απο 60 fps δεν μπορει να δει το ματι οποτε... Μπορεις να κατεβασεις και τα γραφικα κιολας...Εγω ασχετα αν εχω καλη καρτα παιζω : 1280x960 , 4:3 stretched , μονο το global shadows εχω στο high (γιατι εχει σημασια στο παιχνιδι) και anisotropic 4x, anti-aliasing 4x, ολα τα αλλα τα εχω στο low

 

 

Αλλιως ειναι το mouse στα 60 αλλιως στα 120 και αλλιως στα 250, αν καποιος παιζει με 60-70 csgo εκτος οτι δεν θα νιωθει το mouse τοσο fluid λογω framerate - αμα μπει σε 128tick server  ( οπου πρακτικα μονο εκει γινεται σοβαρο παιχνιδι )  θα λαγκαρει φουλ λογω ασυμβατοτητας των rates με τα frames του.

 

ουσιαστικη διαφορα βλεπεις ακομα και στα 145fps ειδικα αμα εχεις το καταλληλο monitor, εγω εχω 5 χρονια μια samsung 2233RZ και θελω με την πρωτη ευκαιρια να την δωσω σε φιλο και να παω σε benq 2411Z, πριν την παρω επαιζα μονο σε CRT, οταν παιξεις FPS εστω και μια φορα στα 100hz+  δεν θες μετα να γυρισεις πισω, προτιμας να μην παιξεις καθολου :P

 

Θα προτεινα στον φιλο να γκουγκλαρει για κανα fps config σαν αυτου ειχε βγαλει παλια ο casey για το TF2, ακομα και με ολα low δεν πεφτει αρκετα το φορτο στην αδυναμη cpu του laptop, ως γνωστον οταν εισαι cpu limited οσο και να ριξεις τα  εφφε παλι σερνεσαι  :( 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αυτο το ΜΜ πφφφφ.... Δεν εχω λογια! Οποτε μπαινω solo queue παντα, μα παντα παιζω με noobαδες (στην ομαδα μου)! Οποτε τυχαινει να νιωθουν εστω και λιγο αναβω καντιλι...Ολο με rush-αδες CT παιζω, info 0 ,positions οπου ναναι. Βλεπεις τον αλλον να παιζει CT και να ξεκιναει να οργωνει το map λες και θα φυτεψει πατατες ή ψαχνει την Molly...

Αυτο το πραγμα ειναι απογοητευτικο πραγματικα.Δεν μπορω να καταλαβω πολλες φορες καν πως μερικα ατομα εχουν φτασει στο rank που ειναι...Αυτο το αθλιο matchmaking μαζι με το χειροτερο ELO system της valve ειναι uuultra c-c-c-c-c-c-c-c-coooooomboooo! Αχ αυτο το ELΟ.... Που αμα αυτοι που παιζω ειναι master guardian 2 τοτε εγω ειμαι global elite.. Που πιο ευκολα κατεβαινεις rank παρα απολαμβανεις το παιχνιδι. Και δεν με ενδιαφερει το rank για να λεω "ααα εγω ειμαι eagle ειμαι ο καλυτερος" απλα οταν δεν ειμαι στο σωστο rank δεν παιζω με ατομα που ειναι στο ιδιο skill group με μενα.... Rage Volvo, rage :@

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αξιζει να αγορασει κανεις αυτο το phoenix pass; Τι ακριβως σου δινει;

 

Μήπως εννοείς το breakout? Εγώ το έχω αγοράζει και από κάτι λεπτά που είχαν περισσέψει τώρα έχω βγάλει γύρω στα 9 ευρώ οπότε μπορώ να πω τα έβγαλε τα χρήματα του και με το παραπάνω. Αλλά σε αυτό περιλαμβάνεται και ένα e-sports summer case που πούλησα για περίπου 2 €.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το game όσο μπορεί να σε ευχαριστήσει μετά από ένα καλό match, άλλο τόσο και παραπάνω μπορεί να σου σπάσει τα νεύρα. Μπήκα mm μόνος μου και δεν φτάνει που κλασσικά με έβαλε με γίδια συμπαίκτες, όλη η αντίπαλη ομάδα ήταν premade και είχαν όλοι 230 ping (?). Τυχαίο; Δεν νομίζω. Με δυσκολία τους πετύχαινες λόγω της μεγάλης καθυστέρησης. Παρόλα αυτά έκανα 33 kills και όλοι οι συμπαίκτες μου κάναν 28 kills συνολικά και οι 4. Φυσικά και χάσαμε 16-10 και από τα νεύρα τρέμουν τα χέρια μου! :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ισχυουν τα ιδια με το προηγουμενο operation τοτε πρεπει να παιξεις καποιες ωρες competitive breakdown, νομιζω 10 ωρες ειναι για την πρωτη αναβαθμιση

fail...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανε 5 missions και το κανεις silver

Κανε 15 missions και το κανεις gold

thnx παμε για gold τωρα!! :D σημερα μ εκατσε απο case ενα M4A1 Cyrex αξιζει να το πουλησω τωρα 70 ευρα? η να περιμενω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραια μπιζνα το cs, πουληθηκε ηδη μαζι με κατι αλλα! οποιος ψηνεται για κανενα competitive και ειναι silver 4 και πανω και ψιλονιωθει να με κανει add γιατι απο μαστερ επεσα 2 βαθμους με κατι κωλοραντομαδες π ειχα τα 3πλασια frags καθε φορα απο το δευτερο. http://steamcommunity.com/id/Timb0rix0s

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήμουν Gold Nova 1 και έπεσα μέχρι και Silver 4. Πραγματικά η κατάσταση δεν παλεύεται με τίποτα σε αυτά τα ρανκ. Ακούς από το μικρόφωνο κάτι 10χρονα και απλά έχουν μόνιμος ανοιχτό το Mic και ουρλιάζουν λες και τους γαμανε την μαμακα τους μπροστά τους. Το community είναι για λύπηση με τον κάθε ρώσο και nooba που την έχουν δει Pro. Και δεν φτάνει μόνο αυτό. Είμαι πρώτος στην ομάδα μου και με βρίζει ο τελευταίος που είναι 0/16. Ε Λ Ε Ο Σ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...