Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πως γίνεται αυτο?Μετά από κάποια στιγμή δεν τον πετάει από το παιχνίδι?

απο τι φαίνεται οχι , πηγαμε 15-0 ετσι μετα παιξαμε το pistol round χασαμε κι μετα παλι το εκανε. Εντομεταξυ κατηγορουσαν εμενα επειδη στο ζεσταμα εκανα καποια kill , με ελεγαν cheater απο κει , κι στο τελος οτααν αρχισε το game συνεβει αυτο , οποτε θα εχω φαει σιγουρα 5 ρεπορτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

απο τι φαίνεται οχι , πηγαμε 15-0 ετσι μετα παιξαμε το pistol round χασαμε κι μετα παλι το εκανε. Εντομεταξυ κατηγορουσαν εμενα επειδη στο ζεσταμα εκανα καποια kill , με ελεγαν cheater απο κει , κι στο τελος οτααν αρχισε το game συνεβει αυτο , οποτε θα εχω φαει σιγουρα 5 ρεπορτ

Κάποιος πιο 'χωμένος' ξέρει αν κάνανε κάποιο update σχετικά με αυτο? εγώ θυμάμαι πριν κανένα μήνα με 2μηνο(χοντρά-χοντρά) με πέταξε από competitive μετά από 4 φορές friendly fire :P (όχι δεν είμαι τόσο λαλακας,έγινε όταν πρωτοέπαιξα :Ρ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε πετάει στον 2ο δικό σου που θα φας δε γίνεται αυτό που λέτε..

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Σε καθε round μεσα σε 1-2 δευτερολεπτα ολη η αντιπαλη ομαδα πεθαινε πριν αρχισει το round , εχω παιξει περισσοτερα απο 8 competitive μετα απο αυτα αλλιως θα το κατεβαζα κι θα στο εδειχνα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα παντως λυπαμε που στις εκπτωσεις μπηκε και το counter γιατι αυτο γινει την ευκαιρια στους cheaters να κανουν smurf accounts :\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γιατι μιλας για τους cheaters και δεν μιλας για αυτους που δεν το χουν καν;

 

Εισαι χαζος αγορι μου? Προφανως και θελω να μεγαλωσει η κοινοτητα του παιχνιδιου που παιζω καθε μερα! Αμα παιζω μονο εγω τι να το κανω! Αλλα με τις εκπτωσεις ειναι ευκαιρια για τους cheaters (που εχουν γινει ban τα account τους) να φτιαξουν smurf accounts! Accounts που αγοραζουν για να βαζουν μονο τα cheats για να μην χαλασουν τον λογαριασμο που εχουν ολα τα παιχνιδια που παιζουν... Aλλα αν για 1 καλο χρειαζεται να γινουν 10 κακα τοτε...προφανως και λυπαμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισαι χαζος αγορι μου? Προφανως και θελω να μεγαλωσει η κοινοτητα του παιχνιδιου που παιζω καθε μερα! Αμα παιζω μονο εγω τι να το κανω! Αλλα με τις εκπτωσεις ειναι ευκαιρια για τους cheaters (που εχουν γινει ban τα account τους) να φτιαξουν smurf accounts! Accounts που αγοραζουν για να βαζουν μονο τα cheats για να μην χαλασουν τον λογαριασμο που εχουν ολα τα παιχνιδια που παιζουν... Aλλα αν για 1 καλο χρειαζεται να γινουν 10 κακα τοτε...προφανως και λυπαμαι.

εγω λεω να χαμηλωσεις τους τονους σου επειδη ουτε σε εθιξα ουτε επιθετικα σου μιλησα. οπως για ολα τα games θελουμε καλες εκπτωσεις ετσι θελουμε και για το cs. αυτη ειναι η γνωμη μου και δεν χρειαζεται να χρησιμοποιεις φρασεις του στυλ "εισαι χαζος αγορι μου;" ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισαι χαζος αγορι μου? Προφανως και θελω να μεγαλωσει η κοινοτητα του παιχνιδιου που παιζω καθε μερα! Αμα παιζω μονο εγω τι να το κανω! Αλλα με τις εκπτωσεις ειναι ευκαιρια για τους cheaters (που εχουν γινει ban τα account τους) να φτιαξουν smurf accounts! Accounts που αγοραζουν για να βαζουν μονο τα cheats για να μην χαλασουν τον λογαριασμο που εχουν ολα τα παιχνιδια που παιζουν... Aλλα αν για 1 καλο χρειαζεται να γινουν 10 κακα τοτε...προφανως και λυπαμαι.

 

Σε πρωτη φαση, δε σου μιλησε κατ'αυτο τον τροπο για να απαντησεις ετσι.

 

Εν συνεχεια, το κακο δεν υφισταται, αφου εαν φορτωσουν οτι aimbot wallhack no-recoil και τα κερατα τους τα τραγια, θα εχει σαν αποτελεσμα να τσιμπησουν και αλλο ban. Λεφτα να πετανε και φοροι να πηγαινοερχονται, κλαιν μαιν.

Ποσοι υπολογιζεις θα το κανουν αυτο, μιας και βρηκες αμεσως τι θα γινει με την επιπλεον εκπτωση;

 

Εγω στο πρωτο price down, στα 7€κατι, το τσιμπησα ... και ας ειχα να παιξω σχεδον μια δεκαετια.

Αυτο ηταν δυσκολο να το σκεφτεις; Κινδυνολογια αμεσως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε πρωτη φαση, δε σου μιλησε κατ'αυτο τον τροπο για να απαντησεις ετσι.

 

Εν συνεχεια, το κακο δεν υφισταται, αφου εαν φορτωσουν οτι aimbot wallhack no-recoil και τα κερατα τους τα τραγια, θα εχει σαν αποτελεσμα να τσιμπησουν και αλλο ban. Λεφτα να πετανε και φοροι να πηγαινοερχονται, κλαιν μαιν.

Ποσοι υπολογιζεις θα το κανουν αυτο, μιας και βρηκες αμεσως τι θα γινει με την επιπλεον εκπτωση;

 

Εγω στο πρωτο price down, στα 7€κατι, το τσιμπησα ... και ας ειχα να παιξω σχεδον μια δεκαετια.

Αυτο ηταν δυσκολο να το σκεφτεις; Κινδυνολογια αμεσως...

 

Προφανως δεν παιζεις και πολυ για να λες " ποσοι υπολογιζεις να το κανουν αυτο". Επισης το counter ειναι competitive game, δεν ειναι battlefield ή call of duty! To παραμικρο μετραει και χαλαει η κοινοτητα του παιχνιδιου. Επισης τα ban δεν γινονται αντε ετσι υπαρχει μια διαδικασια. Δηλαδη μολις εσυ καποιον report δεν γινεται εκεινη την ωρα ban. Πρεπει να περασει απο overwatch και να αποφασισουν οτι οντως ειναι cheater.Eπισης πρεπει να τον κανουν report καποιος αριθμος ατομων και οχι μονο εσυ. Και πιστεψε με υπαρχουν ηδη παρα πολυ cheaters δεν θελεις και αλλους. Και ασε που υπαρχουν και αυτοι που ξερουν και το κρυβουν με toggling, αστο μην το ψαχνεις, ειναι γεγονος οτι οι εκπτωσεις περισσοτερο χαλανε το παιχνιδι παρα μεγαλωνουν το community. Οποιος θελει να παιξει counter θα το δωσει το 10ευρω και δεν θα περιμενει να πεσει στα 5. Ομως ο cheater το σκεφτεται, και οταν φτασει στα 5 κανει 2 smurf accounts! Ειναι γεγονος και αυτη την στιγμη συζητιεται σε ολα τα forum του counter...Οπως και καθε χρονο βασικα...

 

εγω λεω να χαμηλωσεις τους τονους σου επειδη ουτε σε εθιξα ουτε επιθετικα σου μιλησα. οπως για ολα τα games θελουμε καλες εκπτωσεις ετσι θελουμε και για το cs. αυτη ειναι η γνωμη μου και δεν χρειαζεται να χρησιμοποιεις φρασεις του στυλ "εισαι χαζος αγορι μου;" ...

 

Ισως ημουν λιγο σκληρος, δεν ηθελα να σε θιξω. Απλα μην λες για αυτους που δν το εχουν, γιατι οι περισσοτεροι το αγοραζουν παιζουν 30 ωρες και μετα το παρατανε. Ομως μεσα στις εκπτωσεις βρισκουν ευκαιρια οι cheaters και φτιαχνουν πολλα accounts. Και ειναι πολλοι που ξερουν να το κρυβουν καλα με toggling και δεν γινονται ban. Οι εκπτωσεις κανουν μεγαλυτερο κακο απο καλο ειναι γεγονος. Αυτοι που θελουν να παιξουν counter και θα συνεχισουν να παιζουν για  500 και 1000 ωρες θα το παρουν και με 10 ευρω δεν θα περιμενουν να πεσει στα 5. Οποτε στην ουσια τι εχουμε? Παιχνιδι στα 5 ευρω που το αγοραζουν ατομα για να παιξουν 30 ωρες και μετα τερμα και επιστροφη cheaters που ειχαν φαει ban = fail.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...