Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Επαιζα ενα αγωνα σε competitive και στο τελος μου εδωσε το M4A1-S | Nitro (Exterior: Minimal Wear, Restricted Rifle)

Και βλεπω οτι ο τελευταιος το πουλησε σε 8,4 ευρω, λετε να προσπαθησω να το πουλησω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Μόλις έφτασα στο επίπεδο Gold Nova I. Πότε σταματάω να θεωρούμαι noob;

Master Guardian 1 & 2.

 

Εφτασα χθες για πρωτη φορα eagle master και επεσα αμεσως με 2 διαδοχικες ηττες. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Νέκρα έπεσε εδώ ή μου φαίνεται? :Ρ

Λιώνουμε στο game ρε γι αυτό :P

 

Το κατέβασα για τα διαλείματα απ το lol, αλλά έχω καταλήξει να παίζω lol στα διαλείματα απ το cs..

 

Λοιπόν snap περίμενα να κλείσω μήνα στο GO για να εκφέρω άποψη.

Κατ αρχήν είναι αρκετά δύσκολη στην αρχή η μετάβαση απ το 1.6, σε σημείο να θες να σπάσεις το mouse.

Το επίπεδο είναι πραγματικά πολύ καλό, αλλά με ξενερώνει λίγο το πόσο εύκολα ανεβαίνεις ή πέφτεις division.

Τα γραφικά παίρναν κι άλλη βελτίωση, αλλά αφ ενός δεν είναι game που στηρίζεται σ αυτά για να πουλήσει αφ ετέρου λογικά το θέλουν να τρέχει σε όσο το δυνατόν περισσότερα pc.

Aimhack/wallhack παίζουν ακόμα, αν και όχι όσο στο 1.6 και δε μπορώ να καταλάβω πόσο δύσκολο είναι να εξαλειφθεί τελείως το φαινόμενο αυτό.

Όσον αφορά αυτό που είπα για τη μετάβαση απ το 1.6 όλα τ άλλα έχω αρχίσει να τα συνηθίζω, αλλά πραγματικά το deagle είναι σπασμένο. Δηλαδή στο 1.6 τους έπαιζες στα ίσα σε κοντινή μέση απόσταση με το deagle ακόμα και αν ήταν με ak47/m4a4, εδώ δεν την παλεύεις μία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει κάτι να γίνει με την πάρτη των νουμπαδων και των φίλων τους. Δεν γίνεται εγώ που είμαι Gold Nova 1 να παίζω με μαλακες που φέρνουν τους φίλους τους που είναι Silver 1,2,3 Elite.... Εξαιτίας τέτοιων ανθρώπων πραγματικά χαλάει όλη η ατμόσφαιρα. Ένα παράδειγμα είναι ότι όταν ρώτησα έναν τι ρανκ είναι και τον ρωτάω άμα ξέρει να παίζει με άτομα Gold Nova... και για απάντηση πήρα ερώτηση τι είναι το Nova.... γ***********  δηλαδή. Κάτι πρέπει να κάνει επείγοντος η Valve με το rank system γιατί δεν πάει άλλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει κάτι να γίνει με την πάρτη των νουμπαδων και των φίλων τους. Δεν γίνεται εγώ που είμαι Gold Nova 1 να παίζω με μαλακες που φέρνουν τους φίλους τους που είναι Silver 1,2,3 Elite.... Εξαιτίας τέτοιων ανθρώπων πραγματικά χαλάει όλη η ατμόσφαιρα. Ένα παράδειγμα είναι ότι όταν ρώτησα έναν τι ρανκ είναι και τον ρωτάω άμα ξέρει να παίζει με άτομα Gold Nova... και για απάντηση πήρα ερώτηση τι είναι το Nova.... γ@μω την π@@ταναμου δδηλαδή. Κάτι πρέπει να κάνει επείγοντος η Valve με το rank system γιατί δεν πάει άλλο

 

Εγώ 1 μήνα παίζω χθες κέρδισα το 10ο (decima <3 :P) κ με έβγαλε silver II.. :( 

Μεγάλη βελτίωση μπροστά στο 1.6 αλλά λογικό ήταν αν δεν είχε βελτιωθεί...Και γω όπως ο φίλτατος σακαφλιας στην αρχή δυσκολεύτηκα να προσαρμοστώ (όχι πως τώρα είμαι καλύτερος αλλά είμαι πιο useful νομίζω :Ρ) αλλά ομολογώ πως δεν έχω μετανιώσει που το αγόρασα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...