Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ήμουν Gold Nova 1 και έπεσα μέχρι και Silver 4. Πραγματικά η κατάσταση δεν παλεύεται με τίποτα σε αυτά τα ρανκ. Ακούς από το μικρόφωνο κάτι 10χρονα και απλά έχουν μόνιμος ανοιχτό το Mic και ουρλιάζουν λες και τους γαμανε την μαμακα τους μπροστά τους. Το community είναι για λύπηση με τον κάθε ρώσο και nooba που την έχουν δει Pro. Και δεν φτάνει μόνο αυτό. Είμαι πρώτος στην ομάδα μου και με βρίζει ο τελευταίος που είναι 0/16. Ε Λ Ε Ο Σ

 

1)Κανε τους Mute και μετα report for abusive Talk

2)Εχω παιξει και με καλους Ρωσους

3) Εαν σε βριζουν report for abusive Talk

4) Καθε φορα που παιζεις και βλεπεις καλους παικτες κανε τους add για να παιζεται μετα μαζι

Το 4ο κανε το μεχρι να βρεις αρκετους ωστε να μπορεις να παιζεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1)Κανε τους Mute και μετα report for abusive Talk

2)Εχω παιξει και με καλους Ρωσους

3) Εαν σε βριζουν report for abusive Talk

4) Καθε φορα που παιζεις και βλεπεις καλους παικτες κανε τους add για να παιζεται μετα μαζι

Το 4ο κανε το μεχρι να βρεις αρκετους ωστε να μπορεις να παιζεις

 

Και εγώ τα ίδια κάνω. Δυστυχώς υπάρχουν πολλοί που σου σπάνε τα νεύρα. Γιατί δεν μαζευόμαστε εμείς εδώ να παίζουμε μεταξύ μας? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ τα ίδια κάνω. Δυστυχώς υπάρχουν πολλοί που σου σπάνε τα νεύρα. Γιατί δεν μαζευόμαστε εμείς εδώ να παίζουμε μεταξύ μας? 

 

 

Λογικα εχουμε διαφορετικα ranks

Πχ ειμαι Nova 1-3 (Συνηθως Nova 2 αλλα τωρα Nova 3)

Maps παιζω πιο πολυ Office and Cache (Παιζω και dd2, infermo, nuke, mirage, assault αλλα με πιο κακες επιδοσεις)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρέ εγώ παίζω μόνος mm και είμαι DMG και είμαι στα ίδια χάλια με τους Ρώσσους και τους ηλίθιους και μη συνεργάσιμους που τυχαίνω συνεχώς. Μόνο 3 άτομα τουλάχιστον premade από εδώ και πέρα. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω παιδιά αν σας έτυχε σε εσάς αλλά τη wall wack και aim bot μου έτυχε εμένα ένας σε ένα παιχνίδι και μόλις άρχισε το round τους έκανε όλους να αυτοκτονούν κρίμα που έκανα format και δεν κράτησα το demo παρά μόνο ένα screenshot . το έκανε και χαιρόταν και εμείς απλά 9 άτομα ξενερώσαμε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guys αυτες τις μερες μεχρι την Κυριακη εχει το μεγαλυτερο πρωταθλημα CS:GO (ESL One) και μπορειτε να το δειτε ειτε απο το GOTV μεσα στο game Watch-> ESL One Cologne και κατω εχει σημα να βγαλεις ολους τους αγωνες...Σε αυτους που ειναι Live λεει "Live". Eπισης γινεται και στο twitch.tv/esltv_cs

Στην αρχη καθε round απο το game που γινεται stream γινονται και drops(souvenirs) στους viewers τυχαια. Αν βλεπεις απο GOTV δεν χρειαζεται να κανεις τιποτα.Αν βλεπεις απο twitch πρεπει να κανεις link το csgo με το twitch και μετα βλεπεις απο twitch και μπορεις να παρεις κ συ drops. Anyway σημερα/αυριο ειναι οι αγωνες απο τους ομιλους, το Σαββατο ειναι προημιτελικοι και την κυριακη ημιτελικοι και ο τελικος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα τελευταια εχω ενα μικρο lag( παραπανω απο το κανονικο) το οποιο ορισμενες φορες ειναι σπαστικο...

Εσεις εχετε τπτ αναλογο η ειναι δικο μου το προβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ έχω παρατηρήσει περίεργα πράγματα με το ping τελευταία. Μπορεί όμως και να τυχαίνει ή και να είναι η ιδέα μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα drops (έχω βγάλει γύρω στα 6 ευρώ τις τελευταίες 3 εβδομάδες). Έχω σκοπό να παίζω σπάνια και να παίζω όταν βγαίνουν νέα cases (όπως τα summer)

 

Σιγα τα drops...Αμα βαλεις 2nd acc θα δωσεις 10 για να το αγορασεις οποτε μεσα θα μπεις...Επισης αμα παιζεις σπανια πως θα παρεις drops? Τα drops πεφτουν οταν παιζεις... :S

 

btw Σημερα ανεβηκα Distinguished Master Guardian για πρωτη φορα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγα τα drops...Αμα βαλεις 2nd acc θα δωσεις 10 για να το αγορασεις οποτε μεσα θα μπεις...Επισης αμα παιζεις σπανια πως θα παρεις drops? Τα drops πεφτουν οταν παιζεις... :S

 

btw Σημερα ανεβηκα Distinguished Master Guardian για πρωτη φορα :D

 

 

5 ευρω κανει τωρα (prepare for new hackers and noobs)

Επισης τις τελευταιες εβδομαδες εχω βγαλει 7 ευρω (αλλα εχω ξοδεψει το 1 σε skins)

Και παιρνεις ενα συγκεκριμενο νουμερο drops την εβδομαδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...