Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λέω να διωξω τον 3258 και να πάω σε i3-i5..γενικα ο pentium είναι περισσότερο αδύναμος σε σχέση με τα όσα διάβαζα σε review οπότε αφού με overclock διαφορές μεγάλες δεν υπάρχουν, καιρός για αλλαγή. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Zapee καλοί οι δυνατοί πυρήνες, αλλά γενικά θέλουμε και όσο το δυνατόν πολλούς και δυνατούς

ρε παιδιά, έχω το density στη κίνηση στο τέρμα αλλά και πάλι τα αυτοκίνητα στους δρόμους μου φαίνοντε όσα είναι και στο PS3 ...τι στο καλο.

Ε τι ήθελες πλήθη στυλ unity; :lol:

 

Αυτό το έχουν για να το ρίχνουν μάλλον όσοι έχουν πιο αδύναμα συστήματα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παλι κολληματακια τρωω οταν οδηγαω με ταχυτητα. δεν εφτιαξε. 

cpu δεν βλεπω να χρησιμοποιηται πανω απο 50% 

gpu στο game μου λεει 2400mb απο 4000.

αλλαζω ρυθμισεις μονος μου ξανααλλαζω χωρις να ξερω μηπως φτιαξει, τα εχω κανει μανταρα.

επισης το fullscreen δεν πιανει την αναλυση που του βαζω στα 1280x1080 που ειναι το μεγιστο της οθονης και πεφτει στο 800x600 και με νευριαζει και παιζω σε windowed με 1295x995 αλλα κατι εξακολουθει και δεν παει καλα.

Ας μου πει καποιος που εχει την δικη μου καρτα γραφικων τι ρυθμισεις βαζει γιατι εχω χασει την μπαλα.

thanks  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα έπρεπε να δουλεύει το borderless σωστά

Τι σας κάνει ακριβώς το borderless; Βλέπω το αναφέρετε συνέχεια ότι δεν δουλεύει σωστά και είμαι ο μόνος εδώ που υποστηρίζω ότι δουλεύει κανόνι. Το μόνο που μπορώ να φανταστώ ότι εχω διαφορετικό από τους περισσότερους εδώ είναι ότι είμαι σε Windows 7. (?)

 

*Εχει δίκιο ο psycho περί AF.Ειναι broken. Και τo pcss δεν δουλεύει καλά. Βάλτε softest στα shadows.

 

ΥΓ. Όποιος θέλει trainer για το story εδώ.

http://gamecopyworld.eu/games/pc_grand_theft_auto_5.shtml

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σας κάνει ακριβώς το borderless; Βλέπω το αναφέρετε συνέχεια ότι δεν δουλεύει σωστά και είμαι ο μόνος εδώ που υποστηρίζω ότι δουλεύει κανόνι. Το μόνο που μπορώ να φανταστώ ότι εχω διαφορετικό από τους περισσότερους εδώ είναι ότι είμαι σε Windows 7. (?)

Κι εγώ με 7 είμαι

 

Πέφτουν πολύ χαμηλά τα fps με borderless χαλαρά 10-15 πιο κάτω που για μένα σημαίνει ότι εκεί που φτάνω ας πούμε έως 45 σε full screen, μπορεί με borderless να φτάσω 30αρι

 

Αν έχεις πιο δυνατή κάρτα μπορείς να το βάλεις με τη προοπτική ότι δε θες να περιοριστείς στο 60αρι που θα έφτανες με vsync και ότι οι βουτιες σου δε θα είναι στα 30 ή και πιο κάτω όπως στις πιο αδύναμες κάρτες

 

Αλλά ακόμα και σε σένα βάζω στοίχημα ότι με full screen και κλειστό vsync τα frames σου θα είναι εμφανώς περιστερά, αλλά θα έχεις tearing οπότε προφανώς και δεν αξίζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι εγώ λέω λέω ότι πάει χειρότερα σε μένα με full screen και Vsync.Ούτε που επιχείρησα να κλείσω το Vsync xD. Το tearing δεν μπορώ να το βλέπω επίσης όπως και εσύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει θεμα με τη ram το παιχνιδι?

πχ στο βεντεο ξεκινησε με 4gb usage και μετα απο 20λεπτα εφτασε τα 5gb...και βαραει 100αρια η cpu

Mπουκαλι έχεις από την CPU. Δοκιμασε να δώσεις προτεραιότητα από task manager στο gtav.exe. ή ανεβασε και άλλο το CPU (αν πηγαίνει) αναγκαστικά.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι δικο μου το βιντεο,ως παραδειγμα το εβαλα γιατι μου κανει εντυπωση η χρηση της ram

Ακομα περιμενω να κατεβει..και κρασαρε 2 φορες ο luncher....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...