Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νομίζω είναι τόσο αδιάφορη όσο πρέπει προκειμένου να σε "κοιμίζει" και να κάτσεις παραπάνω στο super market  για να αγοράζεις πράγματα .

 

btw αυτή η instrumental χωρίς στίχους ψηφιοποιημένη μουσική είναι η ίδια που παίζει σαν χαλί στις τσόντες αν έχεις προσέξει , κυρίως κατα την εξέλιξη της πλοκής του σεναρίου 

( εξέλιξη πλοκής = να κατεβαίνει αυτή απο το αμάξι και να μπαίνει στο σπίτι με τα μαστόρια που βάφουν το πάτωμα , ενώ πιο πρίν έδειχνε πανοραμικό πλάνο απο τον κόλπο )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Νομίζω είναι τόσο αδιάφορη όσο πρέπει προκειμένου να σε "κοιμίζει" και να κάτσεις παραπάνω στο super market  για να αγοράζεις πράγματα .

 

btw αυτή η instrumental χωρίς στίχους ψηφιοποιημένη μουσική είναι η ίδια που παίζει σαν χαλί στις τσόντες αν έχεις προσέξει , κυρίως κατα την εξέλιξη της πλοκής του σεναρίου 

( εξέλιξη πλοκής = να κατεβαίνει αυτή απο το αμάξι και να μπαίνει στο σπίτι με τα μαστόρια που βάφουν το πάτωμα , ενώ πιο πρίν έδειχνε πανοραμικό πλάνο απο τον κόλπο )

Το περίεργο είναι ότι κάποιοι ακούνε τέτοια "μουσική" με την θέλησή τους! Αλλά τι να πεις, γούστα είναι αυτά :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως μπορώ να δω στο ebay το προιόν που αγόρασα πριν ένα χρόνο, και όχι μόνο τα πρόσφατα;

my ebay -> purchase history -> see orders from (2013)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, αγόρασα μια εφαρμογή από το Google Play (μου άρεσε και είπα να στηρίξω τον δημιουργό της). Η τιμή της ήταν 2.29 ευρώ. Η πληρωμή έγινε με χρεωστική κάρτα Πειραιώς. Μου ήρθε email με την "απόδειξη" αγοράς στην οποία αναφέρεται το κόστος της εφαρμογής 2.29 ευρώ. Λίγο αργότερα μπαίνω στο Winbank της Πειραιώς (e-banking) και βλέπω ότι έχω χρεωθεί 3.29 ευρώ, δηλαδή 1 ευρώ παραπάνω. Γνωρίζετε αν η Πειραιώς χρεώνει προμήθεια; Η τιμή ήταν σε ευρώ και όχι σε δολάρια οπότε δεν έγινε κάποια μετατροπή για να πω ότι χρεώθηκα προμήθεια συναλλάγματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουμε καμία γνώμη για καλα usb καλώδια που 'λάμπουν' οταν φορτιζουν ή ειναι ολα τα ιδια και ας πάρω sentio απο plaisiο;

 

 

Thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο insomnia οταν κάνω συνδρομή σε ένα thread, για κάθε ενα ποστ έχω και μια ειδοποίηση στις ειδοποιήσεις του ινσόμνια. Μπορώ να αλλάξω κάτι ώστε να έχω μέχρι μια ειδοποίηση για κάθε thread?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι λογικο να μην εχει γινει ακομα διαθεσιμο το εκκαθαριστικο στο taxis? Tι σκατα Ιουνιο εγινε η δηλωση και ακομη δεν εχει βγει, μοναχα το προσωρινο που λεει πραξη προσδιορισμου φορου κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα οταν αλλαζω χρονολογια και βαζω την περσινη γραφει εκτυπωση εκκαθαριστικου ενω στη φετινη εκτυπωση πραξης προσδιορισμου κλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...