Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχει βγει και repack της εκδοσης αυτης. Οποτε η προηγουμενη μηπως εχει γινει nuked και γι' αυτο δε σου βρισκει τιποτα. (λεω εγω τωρα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ξερει κανεις που μπορω να βρω τετοια στην αθηνα? Εχω ψαξει σε διαφορα χρωματοπωλεια και μαγαζια με ειδη επιπλοποιιας. Ψαχνω συγκεκριμενα αυτα με το εσωτερικο m4 σπειρωμα.

 

http://www.johnart.gr/Catalogue/index.php?main_page=product_info&cPath=6_195_752&products_id=6732

 

νομιζω οτι εχει στα πρακτικερ, στο ιδιο ραφι που εχει τα ουπα για γυψοσανιδες

 

ισως αυτο?

http://www.praktiker.gr/p/vysmata-gypsosanidas-metallika-me-vida-fischer-gkm-sk-25342

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλεπω οτι εξαφανιστηκε το official off topic thread αλλα ενεργοποιηθηκε το προφιλ της iris. Τι φαση;

 

Σορρυ iris, αλλα το off topic, δεν το θυσιαζω ουτε για τον nicoc89 :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει βγει και repack της εκδοσης αυτης. Οποτε η προηγουμενη μηπως εχει γινει nuked και γι' αυτο δε σου βρισκει τιποτα. (λεω εγω τωρα)

Τι είναι το nuked και repack; Επίσης στα ελληνικά δοκίμασα και άλλες εκδόσεις αλλά πάλι τίποτα. Και το bs είναι ενημερωνμένος, ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω οτι εχει στα πρακτικερ, στο ιδιο ραφι που εχει τα ουπα για γυψοσανιδες

 

ισως αυτο?

http://www.praktiker.gr/p/vysmata-gypsosanidas-metallika-me-vida-fischer-gkm-sk-25342

 

To praktiker ειναι το μονο που δεν εχω κοιταξει. Αυτο παντως δε μου κανει.

 

 

Τι είναι το nuked και repack; Επίσης στα ελληνικά δοκίμασα και άλλες εκδόσεις αλλά πάλι τίποτα. Και το bs είναι ενημερωνμένος, ναι.

 

 

συνηθως οταν μια εκδοση εχει καποιου ειδους προβλημα, βγαινει καινουρια. κανοντας ενα search με αυτη που θες μου εβγαλε μια πιο καινουρια. Γιατι δε δοκιμαζεις με "Killers" εκδοση που εχει υποτιτλους στα σιγουρα? Οι πιο ψαγμενες εκδοσεις αργουν να υποτιτλιστουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει τρόπος να βάλω στην αναζήτηση του google

 

περιορισμό για την "ηλικία" του αποτελέσματος αλλά όχι με τα σημερινά φίλτρα.

 

Να του πω βρες το τάδε σε αποτέλεσμα από πχ 1/1/2013 εώς 1/6/2013

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πατας αυτο που θες στην αναζητηση,

μετα πας ακριβως απο κατω που λεει "εργαλεια αναζητησης"

μετα "οποιαδηποτε στιγμη"

μετα "προσαρμοσμενο ευρος"

 

και μετα ανοιγει ενα ημερολογιο και βαζεις τις ημερομηνιες που θελεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

ΑΤΜ της Πειραιώς που να υποστηρίζουν online κατάθεση (χωρίς φάκελο δηλαδή) στην Αθήνα;

Μητροπολεως 9 (Κεντρο)

Χαλκιδος 31 (Α. Πατησια)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω που να το βάλω, οποτε ρωτάω εδώ: σπουδάζει κανείς στο ΟΠΑ (ή έχει γνωστό με κωδικούς) να μου στείλει κάποια αρχεία από e-class?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ.

 

Τέλεια. Σκέφτομαι να δώσω κατατακτήριες για μάρκετινγκ και θα ήθελα οτιδήποτε έχει το e-class του Εισαγωγή στο Μαρκετινγκ, Εισαγωγή στην Επικοινωνία, Εισαγωγή στα οικονομικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω αρκετα αρχεια υποτιτλων σε srt, οταν τα ανοιγω, αντι για κανονικα γραμματα ειναι γεματα συμβολα αλλά οταν βλεπω τα αντιστοιχα επεισοδια με τον vlc εμφανιζει κανονικα τους υποτιτλους. Εχω αλλαξει κωδικοποιηση στο αρχειο για να καταφερω να ανοιξω το srt αρχειο και να βλεπω τους υποτιτλους στα ελληνικα αλλα δεν τα εχω καταφερει

 

Υπαρχει καποιος αλλος τροπος να το κανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...