Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω ένα παλιό Nokia N78 με Symbian OS και κάμερα με flash. Υπάρχει καμιά περίπτωση να βρούμε εφαρμογή που να χρησιμοποιεί το flash σαν φακό; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλημερα.θα παω να αγορασω καινουργιο αριθμο και θελω να μου πειτε αν ξερετε ποια εταιρια δινει το καλυτερο πακετο με mb με λιγα χρηματα; οχι προγραμμα κ τετοια απλα θελω μια sim να παρω για το 3g tablet μου και το μονο που θα ενεργοποιω καθε φορα ειναι πακετα με mb.ποια εταιρια συμφερει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εισαι φοιτητης (ή μπορεις να το βγαλεις σε ονομα φοιτητη) έχει η Vodafone 4GB με 5 ευρω και 10GB με 12. H Cosmote ενδεικτικα εχει τα 5 GB 15 ευρω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς παρόλη την τραπεζική αργία, αν τα κέντρα αυτόματων συναλλαγών (εντός τράπεζας) δέχονται καταθέσεις σε λογαριασμούς; 

 

Εγω χτες εκανα κανονικα στην alpha. Αλλα πριν παω πηρα τηλεφωνο για να σιγουρευτω. Γιατι την παρασκευη που ηθελα δεν δουλευαν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς παρόλη την τραπεζική αργία, αν τα κέντρα αυτόματων συναλλαγών (εντός τράπεζας) δέχονται καταθέσεις σε λογαριασμούς; 

Αν γίνεται στα atm, γιατί να μη γίνεται στα μηχανηματα μέσα; (απορία, δεν ξέρω...).

 

Πάντως πριν καμια ώρα στην Τv είπαν ότι μέχρι και αύριο που θα υπάρχει η τραπεζική αργία, καταθέσεις στα γκισέ μόνο στον προσωπικό μας λογαριασμό. Δεν το ανέλυσαν παραπάνω, τη στιγμή που το πέτυχα τουλάχιστον . Συνδυαζοντας το και με αυτό, πιστευω από Πέμπτη θα ομαλοποιηθεί (να ισχύουν όλες οι συνηθεις επιλογές, για καταθεσεις εντός Ελλάδας) το πράγμα. Αντε μηπως βάλουμε ποτέ και το νοίκι πριν φάμε ξύλο :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει κανεις που μπορω να βρω τετοια στην αθηνα? Εχω ψαξει σε διαφορα χρωματοπωλεια και μαγαζια με ειδη επιπλοποιιας. Ψαχνω συγκεκριμενα αυτα με το εσωτερικο m4 σπειρωμα.

 

http://www.johnart.gr/Catalogue/index.php?main_page=product_info&cPath=6_195_752&products_id=6732

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρειάζομαι επειγόντως Αγγλικό νούμερο. Λόγω των συνθηκών, δεν μπορώ να αγοράσω Skype Number. Υπάρχει άλλος τρόπος που μπορώ να νοικιάσω/αγοράσω νούμερο ΕΝΤΟΣ Ελλάδας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Boardwalk.Empire.S05E01.720p.HDTV.DD5.1.x264-DON

 

Ολόκληρη σεζόν με αυτήν την ανάλυση και τα σχετικά που δεν τα ξέρω. Γιατί δεν μπορώ να βρω πουθενά ελληνικούς υπότιτλους και το bsplayer δεν βρίσκει και τους αγγλικούς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...