Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

είναι λογικό μετά απο άσχημο κόψιμο στο κεντρο της παλάμης(εσωτερική μεριά) από μαχαίρι, να νιώθω σαν να 'χει βρει νευρο και να ζαλίζομαι, οτι έχω ανεβάσει θερμοκρασία στο κεφάλι και να ιδρώνω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι λογικό μετά απο άσχημο κόψιμο στο κεντρο της παλάμης(εσωτερική μεριά) από μαχαίρι, να νιώθω σαν να 'χει βρει νευρο και να ζαλίζομαι, οτι έχω ανεβάσει θερμοκρασία στο κεφάλι και να ιδρώνω?

 

Εφόσον έχασες πολύ αίμα, τουλάχιστον το να ζαλίζεσαι μού φαίνεται λογικό. Για τα υπόλοιπα δεν έχω ιδέα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ηρθε ο λογαριασμος της δεη και αντι να γραφει ενδειξη πελατη(στο εναντι δινω εγω τις κw) γραφει εκκαθαριστικος!

Γνωριζει καποιος κατι? Το εκανε ετσι η δεη λογω του capital control? ή το αλλαξανε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την πέτυχε κανείς;  :devil:

 

 

 

Stoya in exarchia

 

Ασε. Οταν το διαβασα χτυπαγα το κεφαλι μου στον τοιχο. Θα ξαναρθει ομως για να κανει γυρισματα. Ποσο περιεργο θα ειναι να γυρναει μια σκηνη καπου και να ειναι ο μισος αντρικος πληθυσμος κατω απο τα παραθυρα φωναζοντας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς πόσο χρόνο παίρνει για να μετατρέψεις παλαιού τύπου διπλώματος σε νέο? Παίρνω τηλέφωνο από τις 1 παρά και δεν απαντάει κανείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς πόσο χρόνο παίρνει για να μετατρέψεις παλαιού τύπου διπλώματος σε νέο? Παίρνω τηλέφωνο από τις 1 παρά και δεν απαντάει κανείς.

Βασικά σε σχολή οδηγών πάρε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για που χρειάζεται το νέο; Για εξωτερικό;

Ναι. Βολεύει όμως καλύτερα να γίνει η μετατροπή απευθείας σε Αγγλικό δίπλωμα, εφόσον μπορεί κάποιος να οδηγεί εκεί με ελληνικό. Μέσα σε 2 εβδομάδες σου έρχεται συστημένο σπίτι σου και με ελάχιστα λεφτά παραπάνω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου, αν κατάλαβα καλά μιλάς για δάνειο. Δεν θέλω να σε απογοητεύσω, αλλά αυτή τη στιγμή η τράπεζες δεν έχουν ούτε σάλιο για τα γραμματόσημα. Παρόλα αυτά, δεν χάνεις τίποτα να πας και να ρωτήσεις. Κράτα μας ενήμερους.

Τελικά δεν γίνεται... όλα είναι παγωμένα ακόμη.

Πήγα σήμερα. Περιμένουν κι αυτοι το ok απο την Τράπεζα της Ελλάδος..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια να ρωτησω κατι,ηθελα να παρω ενα κινητο παλευω με τα τοσα να μαζεψω ενα μπατζετ γυρω στο 300αρι   και εδω και ενα μηνα οι τιμες σκρουτζ ειναι απο 50 ως και 150 στα κινητα,ξερω με ολα αυτα που γινονται στην Ελλαδα τα ανεβασανε-τι γινεται πλεον ποτε θα πεσουν???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια να ρωτησω κατι,ηθελα να παρω ενα κινητο παλευω με τα τοσα να μαζεψω ενα μπατζετ γυρω στο 300αρι   και εδω και ενα μηνα οι τιμες σκρουτζ ειναι απο 50 ως και 150 στα κινητα,ξερω με ολα αυτα που γινονται στην Ελλαδα τα ανεβασανε-τι γινεται πλεον ποτε θα πεσουν???

Θα έλεγα να κάνεις λίγες μέρες υπομονή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κάποιος από πρώτο χέρι αν επιτρέπεται να κυκλοφορείς με ελληνικό δίπλωμα (παλαιού τύπου με φωτογραφία) στην Αγγλία και για πόσο καιρό? Ξέρω πως επιτρέπεται να κυκλοφορείς με ελληνικές πινακίδες για 60 μέρες. Συμφέρει πριν φύγω να γίνει μετατροπή σε νέου τύπου ή κατευθείαν να γίνει Αγγλικό? (Το Αγγλικό θα πάρει λιγότερο χρόνο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...