Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χθες μου ρθε ειδοποιηση απο ταχυδρομειο για δεμα που περιμενα απο Αγγλια. Σημερα, εφυγα Χαλκιδικη και θα λειπω καμια βδομαδα. Παιζει να το γυρισουν πισω;

 

Νομίζω πως το κρατάνε για 15μέρες στα ΕΛΤΑ .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το θέμα είναι ότι δεν την είχε στο σύνολο. Δλδ δεν έβγαζε 907 ευρώ αλλά 452 στο σύνολο και στη σημείωση κάτω έλεγε σύμφωνα με έλεγχο οφείλετε 455 ευρώ.

Είσαι σίγουρος;

Ξέρω ότι πληρώνεις κάθε φορά με την τρέχουσα ταυτότητα πληρωμής. Αν κάτι δεν πληρωθεί απλά θα προστεθεί σε επόμενο δίμηνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι επιπτωσεις εχει καποιος κατοχος μηχανης αν ο αδερφος του που δεν εχει διπλωμα την παρει κρυφα και τρακαρει ή τον σταματισει η τροχαια

Όπως και χει δεν μπορεί να την κατασχέσει η αστυνομία Γιατί δεν είναι στο όνομα του αδερφού.

Έχεις κάποιες κυρώσεις όμως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποιο site που να μπορω να ανεβασω (privite) μια ηχογραφιση 11 λεπτα απο κινητο και να μπορεσω να στειλω λινκ για να το ακουσει αλλος??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση που κανονικά θα πήγαινε σε άλλο θέμα αλλά θέλω αρκετά άμεση απάντηση μέχρι το πρωί :P

 

Κάπου διάβασα παλαιότερα ότι κάπως μπορούσαμε να γλυτώσουμε τα 5€ που ζητάει η τράπεζα Πειραιώς για το web banking. Ισχύει αυτό και πως; Σκοπεύω να πάω αύριο να ανοίξω ένα λογαριασμό μισθοδοσίας και θέλω να πάρω και web banking τσάμπα αν ειναι εφικτό.

Ευχαριστώωω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως και χει δεν μπορεί να την κατασχέσει η αστυνομία Γιατί δεν είναι στο όνομα του αδερφού.

Έχεις κάποιες κυρώσεις όμως

νομιζω κατασχεση δεν παιζει ακομα και δικια σου να ειναι.

 

Καποιο site που να μπορω να ανεβασω (privite) μια ηχογραφιση 11 λεπτα απο κινητο και να μπορεσω να στειλω λινκ για να το ακουσει αλλος??

www.yousendit.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα Nokia N78 με Symbian OS. Ξερετε καμια εφαρμογή να κατεβάσω για να χρησιμοποιώ το flash της φωτογραφικής σαν φακό; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως γινετε απο τις 4 θυρες usb να λειτουργει πλεον μονο 1? και συγκεκριμένα εχουν χαλασει οι 3 τρεις που ειναι στην ιδια μερια...παλια μου ειχε χαλασει μονο η μια θυρα εξαιτιας καποιου bluetooth που ειχα βαλει αλλα οι αλλες λειτουργουσαν..οχι τπτ αλλο φοβαμαι μην χαλασει κ η τελευταια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως γινετε απο τις 4 θυρες usb να λειτουργει πλεον μονο 1? και συγκεκριμένα εχουν χαλασει οι 3 τρεις που ειναι στην ιδια μερια...παλια μου ειχε χαλασει μονο η μια θυρα εξαιτιας καποιου bluetooth που ειχα βαλει αλλα οι αλλες λειτουργουσαν..οχι τπτ αλλο φοβαμαι μην χαλασει κ η τελευταια

αν χαλασει πας σε καρτα Pci/pci express που βγαζει ειτε usb 2.0 ειτε usb 3.0.αν χαλαγε κατι στο mobo λογικα δεν θα πρεπε να παιζουν ανα pair.δεν ξερω πως χαλασαν ουτε πως χαλασες την πρωτη απο το bluetooth

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα Nokia N78 με Symbian OS. Ξερετε καμια εφαρμογή να κατεβάσω για να χρησιμοποιώ το flash της φωτογραφικής σαν φακό; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Γράψε nokia symbian flashlight app στο google βγάζει πολλά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να κανω ανταλλαγη το dell 3537 ( i7-8gb ram-1tb σκληρος κτλπ) με ενα macbook pro 13.3 ;;; θα δω διαφορα μεγαλη επειδη το mac εχει μικροτερη οθονη και χαμηλοτερα χαρακτηριστικα;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να κανω ανταλλαγη το dell 3537 ( i7-8gb ram-1tb σκληρος κτλπ) με ενα macbook pro 13.3 ;;; θα δω διαφορα μεγαλη επειδη το mac εχει μικροτερη οθονη και χαμηλοτερα χαρακτηριστικα;;;

αναλογως την χρηση που κανεις.εγω παντως δεν θα το αλλαζα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η χρηση ειναι δημιουργια μουσικης,επεξεργασια βιντεο και αραια και που κανα παιχνιδι.και εγω μαλλον δεν θα το αλλαξω γιατι βλεπω να εχω προβλημα με το mac.

Εσυ δεν θα τον αλλαζες λογω διαφορας σε χαρακτηριστηκα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...