Προς το περιεχόμενο

Προϊόντα σε καταστήματα Jumbo


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω ένα τέτοιο, το χάρισα στην μάνα μου. Βολικό είναι, μετα απο καποιο διάστημα σαν να το βαριέσαι :) Δεν είναι ίσια και η πλάτη μου.

Αυτό που είχα εγώ ήταν για καρέκλα γραφείου.

Κανονικά θέλουμε γνώμη απο ορθοπεδικό αν κάνει να στηριζόμαστε με αυτό! Για καποιον που το έχει πολλές ώρες κάθε μέρα...

Έχουν κάνει έρευνα οι Κινέζοι, κομπλέ είναι! :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Γυαλί ηλίου από τα Jumbo με 1.5 €... έβγαλε ΟΛΟ το καλοκαίρι. Ούτε έσπασε ούτε ράγισε, έστω και αν το έβαλα χύμα στην τσέπη, όσες φορές έχω ξεχάσει τη θήκη στο σπίτι. Τα αντηλιακά και τα λάδια επίσης όλα άψογα.

 

Να μιλήσω για τα πλαστικά ποτήρια (ποτέ δε πέτυχα σπασμένα ποτήρια); Για τα φαγώσιμα (ποτέ δε πέτυχα χαλασμένα φαγητά)

 

Το μόνο που μου έσπασε τον τελευταίο χρόνο ήταν μια σπάτουλα. Ναι, σίγουρα 1 από όοοοοολα θα είναι σκάρτο. Αλλά, αν όντως τα Jumbo πουλούσαν σκάρτα ως επί το πλείστον, θα είχαν εξαφανιστεί και δε θα υπήρχαν 20φεύγα χρόνια.

 

Αγοράζω σχεδόν τα πάντα από Jumbo και δεν είχα ποτέ παράπονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γυαλί ηλίου από τα Jumbo με 1.5 €... έβγαλε ΟΛΟ το καλοκαίρι. Ούτε έσπασε ούτε ράγισε, έστω και αν το έβαλα χύμα στην τσέπη, όσες φορές έχω ξεχάσει τη θήκη στο σπίτι. 

 

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ. Γυαλιά ηλίου με 1.5€; :wacko:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γυαλί ηλίου από τα Jumbo με 1.5 €... έβγαλε ΟΛΟ το καλοκαίρι. Ούτε έσπασε ούτε ράγισε, έστω και αν το έβαλα χύμα στην τσέπη, όσες φορές έχω ξεχάσει τη θήκη στο σπίτι.

 

 

Ναι αλλα για τα ματια σου δε μας ειπες! Τα 'χεις?  :-D

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι τα μάτια μου, και ναι τόσο έχουν τα γυαλιά τα Jumbo. Πιο φτηνά και από περίπτερο.

 

Τι να πω; Μπορεί να φταίει το Jumbo που ψωνίζετε; Από Πειραιά, Νίκαια και Καλλιθέα δεν είχα παράπονο.

 

 

Ο άλλος που λέει για Νέα Σμύρνη που το βρήκε το Jumbo; Δε θυμάμαι να έχει Jumbo εκεί, εκτός αν εννοεί αυτό του Φαλήρου, που εξυπηρετεί τους Νεοσμυρνιώτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν καμιά βδομάδα πήρα κάτι τάϊ-ραπ χρωματιστά

 

Τα έσφιγγα και μόλις τα άφηνα αμολούσαν τελείως.Για πέταμα.Φυσικά τα πέταξα.

Δεν άξιζε ο κόπος να τους τα πάω πίσω.Ξεφτίλα να πουλάνε τέτοια προϊόντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι τα μάτια μου, και ναι τόσο έχουν τα γυαλιά τα Jumbo. Πιο φτηνά και από περίπτερο.

 

Τι να πω; Μπορεί να φταίει το Jumbo που ψωνίζετε; Από Πειραιά, Νίκαια και Καλλιθέα δεν είχα παράπονο.

 

 

Μπορει να φταιει αυτο..οντως. :P

 

Παντως περα απο την πλακα ειναι προτιμοτερο να ειμαστε με γυμνο ματι παρα με ψευτικα γυαλια ηλιου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι τα μάτια μου, και ναι τόσο έχουν τα γυαλιά τα Jumbo. Πιο φτηνά και από περίπτερο.

 

Τι να πω; Μπορεί να φταίει το Jumbo που ψωνίζετε; Από Πειραιά, Νίκαια και Καλλιθέα δεν είχα παράπονο.

 

 

Ο άλλος που λέει για Νέα Σμύρνη που το βρήκε το Jumbo; Δε θυμάμαι να έχει Jumbo εκεί, εκτός αν εννοεί αυτό του Φαλήρου, που εξυπηρετεί τους Νεοσμυρνιώτες.

Είσαι από αυτούς που όταν είχε έκλειψη ηλίου καίγανε ένα κομμάτι γυαλιού ίσα ίσα να μαυρίσει και βλέπανε τον ήλιο ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να λέμε σαβουρες πουλάει και ο άλλος προσπαθεί να μας πει τι?

Οτι είναι ποιότητα τα προϊόντα του jumbo σαν να λέμε ο βρυκόλακας ήταν vegan.

Στη λαϊκή έχει κάτι πάγκους που πουλάνε μικροπραγματα απο αναπτηρες μέχρι για τον κήπο διάφορα, πιο ποιοτικά προϊόντα βρίσκεις εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι τα μάτια μου, και ναι τόσο έχουν τα γυαλιά τα Jumbo. Πιο φτηνά και από περίπτερο.

 

Τι να πω; Μπορεί να φταίει το Jumbo που ψωνίζετε; Από Πειραιά, Νίκαια και Καλλιθέα δεν είχα παράπονο.

 

 

Ο άλλος που λέει για Νέα Σμύρνη που το βρήκε το Jumbo; Δε θυμάμαι να έχει Jumbo εκεί, εκτός αν εννοεί αυτό του Φαλήρου, που εξυπηρετεί τους Νεοσμυρνιώτες.

 

Ο "άλλος" (εγώ) σου λέει για Νέα Σμύρνη γιατί εκεί μένει (δεν είπα ότι τα πήρα από Jumbo στη Νέα Σμύρνη).

Και αν ήθελες μπορούσες να περάσεις να δεις την τρόμπα πως έγινε μετά από φούσκωμα...μισού στρώματος.

Βέβαια ούτε πέρασες, ούτε το σχολίασες παρά ένα μήνα μετά. Προφανώς γιατί σκέφτηκες ότι μετά από τόσο καιρό ή θα είχα πετάξει την τρόμπα ή θα την είχα επιστρέψει και άρα δεν θα είχα στοιχεία για να σου χαλάσω την εικόνα των "καλών προϊόντων".

 

(χμμ μου αρέσει να μιλάω για τον εαυτό μου στο τρίτο πρόσωπο. Αισθάνομαι σαν τον...Ιούλιο Καίσαρα στο Αστερίξ :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως περασα σημερα και πηρα κατι σχολικα για το πανεπιστημιο...

εχει φερει πολυ πραμα, και No name που το πρωμοταρει πιο πολυ, αλλα και κανονικες μαρκες , pelikan,staedtler κλπ...

τιμες πολυ καλες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως, ακομη και τα λεγομενα πληρη-κανονικου μεγεθους jumbo, δεν εχουν ολα ακριβως την ιδια ποικιλια-κωδικους.

Συγκεκριμενα εψαχνα μικρα διαφανα πλαστικα στρογγυλα βαζακια, τα εχουν σε συσκευασιες των 4 νομιζω, αλλα δεν εβρισκα....η πωλητρια δεν μου ειπε οτι τελειωσαν, αλλα δεν τα ηξερε καν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια, ψαχνω αν εχει, που πρεπει να εχει, συσκευη απορροφησης αερα απο ειδικες σακουλες.

Ξερετε, αυτο το συστημα που αφαιρει τον αερα και καποια πραγματα, κυριως ρουχα ή οτι αλλο μπορει να συμπιεστει, πιανουν λιγοτερο χωρο.

Δεν μπορω να το βρω στο e-jumbo.

Μπορει καποιος να μου πει αν οντως εχει, πως να το αναζητησω; Και να δουμε και σε τι τιμη το εχει το μηχανακι και τις ειδικες σακουλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ρε παιδια, ψαχνω αν εχει, που πρεπει να εχει, συσκευη απορροφησης αερα απο ειδικες σακουλες.

Ξερετε, αυτο το συστημα που αφαιρει τον αερα και καποια πραγματα, κυριως ρουχα ή οτι αλλο μπορει να συμπιεστει, πιανουν λιγοτερο χωρο.

Δεν μπορω να το βρω στο e-jumbo.

Μπορει καποιος να μου πει αν οντως εχει, πως να το αναζητησω; Και να δουμε και σε τι τιμη το εχει το μηχανακι και τις ειδικες σακουλες.

μονο σακουλες θες, τον αερα τον βγαζεις με μια απλη σκουπα

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...