Προς το περιεχόμενο

Προϊόντα σε καταστήματα Jumbo


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και γω πήρα πράγματα 50 € από το JUMBO και μου χάλασαν ΟΛΑ. 

 

Αλλά έτσι λέω...μπορώ να το αποδείξω;

 

Αποδείξεις, αλλιώς δεν έγινε ποτέ...

 

Και ξαναλέω, βρείτε μου ΜΟΝΟ ΑΛΛΟ ΕΝΑ μαγαζί στην Ελλάδα σαν το JUMBO. Μόνο ένα...

 

Καταρχήν δε νομίζω να ενδιαφέρει (τουλάχιστον εμένα) να αποδείξω κάτι σε κάποιον

Μιλάμε, όπως θα μιλάγαμε σε ένα καφενείο ή σε μια στάση, και σου λέω κάποια εμπειρία μου. Είτε απλά για να το βγάλω από μέσα μου είτε για να σε προστατεύσω από αντίστοιχες επιλογές. Θέλεις τη δέχεσαι, θέλεις όχι. Δεν θα κάτσω να σκάσω γι' αυτό.

Έλεγαν οι παλιοί ότι "όπου υπάρχει καπνός, υπάρχει και φωτιά". Για να λέει κόσμος ότι υπάρχει ποιοτικό (among other things) θέμα προφανώς και υπάρχει. Εκτός πια αν πιστεύεις ότι όσα λέμε είναι απλή κακία από άτομα που περίμεναν μερίδιο από τα κέρδη του Jumbo και δεν τους τα έδωσαν.

Αν πάντως βρίσκεσαι κοντά στη Νέα Σμύρνη έχω να σου δώσω και πρόσφατη απόδειξη. Τρόμπα για στρώμα θαλάσσης αγορασμένη 21/7, χρησιμοποιήθηκε μόνο το Σάββατο 22/7 για το στρώμα και ήδη στα μισά του φουσκώματος (το υπόλοιπο το συνεχίσαμε με το...στόμα) είχε ανοίξει στο πλάι η φούσκα και φυσούσε την άμμο. Είναι σε αναμονή για επιστροφή και απλά περιμένουμε τις συγκεκριμένες μέρες (κοντά στην πανσέληνο) που ορίζει το Jumbo.

Αν λοιπόν κάνεις κέφι να περάσεις να σου δείξω απόδειξη και τρόμπα είσαι ευπρόσδεκτος. Αν πάλι δεν θες να περάσεις να δεις την "απόδειξη" τότε μάλλον μιλάς απλά για να κάνεις αντίλογο.

 

υγ Όπως καταλαβαίνεις από το γεγονός ότι έχω πρόσφατη αγορά από Jumbo, αυτά (τα αρνητικά) που λέω δεν τα βγάζω από το κεφάλι μου αλλά από εμπειρίες αφού ψωνίζω κατά καιρούς (όλο και αραιότερα εννοείται και κατά προτίμηση σε πράγματα που δεν με πολυνοιάζει αν είναι της "πυρκαγιάς". πχ πιατάκια για γλάστρες ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 315
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ακομη και τα πιατακια για τις γλαστρες,για πεταμα ειναι.δευτερο καλοκαιρι δυσκολα βγαζουν.προ ημερων επεστρεψα αναγνωστη καρτων,τον τριτο μεσα σε ενα μηνα.και ο διαφορετικος υπαλληλος να σκιζεται οτι πρωτη φορα ξανασυμβαινει....βρηκε ανθρωπο να το πει....πηρα το πιστωτικο του ενος ευρου,εκανα το χιλιομετρο,πηρα κατι μικρα εγχρωμα δεματικα,να δενω κανα καλωδιο μεσα στο κλιματιζομενο σπιτι,διοτι σε αλλη περιπτωση,ανοιγουν μονα τους,ξεραινονται και κοβονται.

συνεχιζω σε στιλ μεντορ:φερνει κατι ηλεκτρικα αυτοκινητακια για πιτσιρικια.αγορασε κανενας;τι τελικες εχουν;το καπο ανοιγει;στροφομετρο παιζει;απο εγγυηση τι λενε;στα ποσα χλμ αλλαγη λαδιων;τα λαστιχα ειναι ρανφλατ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακομη και τα πιατακια για τις γλαστρες,για πεταμα ειναι.δευτερο καλοκαιρι δυσκολα βγαζουν.προ ημερων επεστρεψα αναγνωστη καρτων,τον τριτο μεσα σε ενα μηνα.και ο διαφορετικος υπαλληλος να σκιζεται οτι πρωτη φορα ξανασυμβαινει....βρηκε ανθρωπο να το πει....πηρα το πιστωτικο του ενος ευρου,εκανα το χιλιομετρο,πηρα κατι μικρα εγχρωμα δεματικα,να δενω κανα καλωδιο μεσα στο κλιματιζομενο σπιτι,διοτι σε αλλη περιπτωση,ανοιγουν μονα τους,ξεραινονται και κοβονται.

συνεχιζω σε στιλ μεντορ:φερνει κατι ηλεκτρικα αυτοκινητακια για πιτσιρικια.αγορασε κανενας;τι τελικες εχουν;το καπο ανοιγει;στροφομετρο παιζει;απο εγγυηση τι λενε;στα ποσα χλμ αλλαγη λαδιων;τα λαστιχα ειναι ρανφλατ;

 

Τωρα με εστειλες....

Τον αγορασα για εντελως απλο/συμβολικο δωράκι για πιτσιρίκι που κανει τα πρωτα του βηματα στα ηλεκτρονικα....

Φυσικα τον εχω μες τη συσκευασια του, κι ακομη δεν το εχω δωσει.

Λες να μην παιζει;

Στο τελος θα γινομαστε και ρεζιλι  με αρκετες jumbo-αγορες... :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω πήρα πράγματα 50 € από το JUMBO και μου χάλασαν ΟΛΑ. 

 

Αλλά έτσι λέω...μπορώ να το αποδείξω;

 

Αποδείξεις, αλλιώς δεν έγινε ποτέ...

 

Και ξαναλέω, βρείτε μου ΜΟΝΟ ΑΛΛΟ ΕΝΑ μαγαζί στην Ελλάδα σαν το JUMBO. Μόνο ένα...

 

 

μόνο ένα; κατέβα Μεταξουργείο και ξεκίνα να μετράς όπου βλέπεις κόκκινο φωτάκι απέξω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως, ενα από 'θερμό'/ισοθερμικό inox ποτηρι που πηρα περυσι, αν θυμαμαι καλα γυρω στα 2 ευρω ή λιγότερα,

μια χαρα κρατά δροσερό το νερό για ώρες...τωρα, μες το καυτο καλοκαιρι...

Καλή αγορά η συγκεκριμένη, και σε καλή τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φερνει ενα 'υποστηριγμα' για πλατη, για χρηση σε καρεκλα, με πλεσμα/ελασματα.

Το εχει αγορασει κανεις να πει εμπειρια;

To έχω πάρει εγώ. Το πήρα για το αυτοκίνητο αλλά δεν βολεύει το λάστιχο που έχει, πιέζει πολύ το κάθισμα και κάνει σημάδια. Ίσως φταίει το κάθισμά μου όμως γιατί είναι κάπως χοντρό στο πλάι. Από άνεση είναι πολύ καλό πάντως, για μένα αξίζει.

 

Τωρα με εστειλες....

Τον αγορασα για εντελως απλο/συμβολικο δωράκι για πιτσιρίκι που κανει τα πρωτα του βηματα στα ηλεκτρονικα....

Φυσικα τον εχω μες τη συσκευασια του, κι ακομη δεν το εχω δωσει.

Λες να μην παιζει;

Στο τελος θα γινομαστε και ρεζιλι  με αρκετες jumbo-αγορες... :(

Το card reader το έχω κάτι χρόνια και δουλεύει μια χαρά όταν το χρησιμοποιώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει δοκιμάσει κανείς τον μετεορολογικό σταθμό του Jumbο με τα 5€; γράφει κάτι Ρωσσικα/Βουλγάρικα απ έξω.

Ξέρει κανείς αν μετράει υγρασία σχετικά σωστά ή είναι το γάμο του καραγκιόζη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

To έχω πάρει εγώ. Το πήρα για το αυτοκίνητο αλλά δεν βολεύει το λάστιχο που έχει, πιέζει πολύ το κάθισμα και κάνει σημάδια. Ίσως φταίει το κάθισμά μου όμως γιατί είναι κάπως χοντρό στο πλάι. Από άνεση είναι πολύ καλό πάντως, για μένα αξίζει.

Τι κανει αυτο, εχουμε κανενα λινκ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι κανει αυτο, εχουμε κανενα λινκ?

https://www.e-jumbo.gr/scholika-eidi-technologias/exoplismos-grafeiou/epipla-grafeiou/ypostiriktiko-mesis-gia-kathisma_79189/

 

Αυτό εδώ είναι. Στηρίζει τη μέση για να κάθεσαι πιο άνετα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.e-jumbo.gr/scholika-eidi-technologias/exoplismos-grafeiou/epipla-grafeiou/ypostiriktiko-mesis-gia-kathisma_79189/

 

Αυτό εδώ είναι. Στηρίζει τη μέση για να κάθεσαι πιο άνετα.

 

Και νομιζω εχει και ενα ειδικα για το αυτοκινητο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει δοκιμάσει κανείς τον μετεορολογικό σταθμό του Jumbο με τα 5€; γράφει κάτι Ρωσσικα/Βουλγάρικα απ έξω.

Ξέρει κανείς αν μετράει υγρασία σχετικά σωστά ή είναι το γάμο του καραγκιόζη;

λογικα γραφεις για τον καινουριο τετραγωνο που εφερε.δεν γνωριζω διοτι ο προηγουμενος που ειχε και αγορασα,ουτε θερμοκρασια εδειχνε αξιοπιστα,ουτε υγρασια.ωσπου στο 6μηνο πανω η lcd χαζεψε.δεν ειχα και την αποδειξη και τον εστειλα για μετρησεις απο το μπαλκονι.του λερου καλυτερος και μικροτερος.δεν ξαναρισκαρω.εχουν και την ηλιθια πολιτικη επιστροφων συγκεκριμενες μερες,αλλα και συγκεκριμενες ωρες,σιχτιρ.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως για μετεωρολογικο σταθμο, θα προτεινα αυτους που φερνει κατα καιρους το lidl.

Καλες τιμες, 10-15 ευρω αν θυμαμαι καλα.

Εχω εναν απο το....2005 απο το lidl, και το πιστευετε ρε παιδια οτι παιζει ακομη;;;;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.e-jumbo.gr/scholika-eidi-technologias/exoplismos-grafeiou/epipla-grafeiou/ypostiriktiko-mesis-gia-kathisma_79189/

 

Αυτό εδώ είναι. Στηρίζει τη μέση για να κάθεσαι πιο άνετα.

Εχω ένα τέτοιο, το χάρισα στην μάνα μου. Βολικό είναι, μετα απο καποιο διάστημα σαν να το βαριέσαι :) Δεν είναι ίσια και η πλάτη μου.

Αυτό που είχα εγώ ήταν για καρέκλα γραφείου.

Κανονικά θέλουμε γνώμη απο ορθοπεδικό αν κάνει να στηριζόμαστε με αυτό! Για καποιον που το έχει πολλές ώρες κάθε μέρα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...