Προς το περιεχόμενο

Νέα/Συζήτηση για τα Windows 10


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδια εγω εκανα το κολπο που σβηνεις το C:\Windows\SoftwareDistribution\Download κατεβασε τι κατεβασε κ τωρα με λεει ετσι??wtf?windows 10 insider preview????

 

Nα συμπληρωσω οτι εχω γνησια windows 8.1 pro

καποις μια βοηθεια παιδια??

post-226136-0-04839500-1438158132_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. σε windows 10 insider 

 

Υπηρχε ενας φακελος $Windows.~BT χθες ~4gb

Σημερα αδειασε αυτος ο φακελος και εχει δημιουργηθει ο $Windows.~WS ~5.76gb

 

Στα updates δεν βλεπω να κινειται κατι..οποτε αναμενω...

 

2.σε windows 7 home premium (original που ειχε γινει κρατηση)

 

Μεχρι πριν κατι ωρες δεν υπηρχε καμμια κινηση..ουτε φακελοι ουτε updates ουτε τιποτα.

 

Τωρα βλεπω τον κλασικο $Windows.~BT ~140ΜΒ , στα updates απλα αναφερει οτι εχει γινει κρατηση για 10αρια και θα με ενημερωσει για το ποτε θα ναι διαθεσιμα..

 

Οποτε..αναμονη και δω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμασε με το tool έχει επιλογή άμεσης αναβάθμισης

Αμεση αναβαθμιση my ass, κατεβαζει, κανει προετοιμασια σε εμενα, κανει το reboot και installation failed, error 80073bc, κανω usb μπας και γινει τιποτα, η μαλακια ειναι οτι σε καθε fail ξανακατεβαζει 5.5 γιγα αρχεια, πρεπει να εχω κατεβασει 30 γιγα απο χθες το βραδυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμεση αναβαθμιση my ass, κατεβαζει, κανει προετοιμασια σε εμενα, κανει το reboot και installation failed, error 80073bc, κανω usb μπας και γινει τιποτα

Χ;χαχαχαχαχαχαχαχα έπεσαν οι σέρβερ εμένα κατεβάζει και πριν λίγο στον έναν υπολογιστή έκανε αναβάθμιση . μέσω του tool δεν ζήτησε κλειδι

αν κανεις clean install (επιλογη keep nothing) μεσα απο νομιμα αγορασμενα windows 7 , 8.1 θα σου ενεργοποιει τα 10 με το serial των προηγουμενων windows?

Ναι το είπαμε αυτό πιο πανω (άλλη σελίδα)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτοιμος και γω από windows 8.1 (με άδεια από dreamspark) σε 10 από το windows update.

kpxPCsC.png

αυτό απο που το εκανες γιατί δικαιουμαι και εγω απο το πανεπηστιμιο τα win λεω μπας και δω ασπρη μερα απο εκει γιατί εδώ απο τα update νεκρά έχει πέσει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...