Προς το περιεχόμενο

Νέα/Συζήτηση για τα Windows 10


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στο http://tech.in.gr/news/article/?aid=1500015267αναφέρεται πως το antivirus θα απεγκατασταθεί και θα δουλέψει ο Windows Defender.
Έχω ESET antivirus και το αγόρασα σχετικά πρόσφατα.

Ένας θεός ξέρει που έχω το κλειδί.
Καμμιά πρόταση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο http://tech.in.gr/news/article/?aid=1500015267αναφέρεται πως το antivirus θα απεγκατασταθεί και θα δουλέψει ο Windows Defender.

Έχω ESET antivirus και το αγόρασα σχετικά πρόσφατα.

Ένας θεός ξέρει που έχω το κλειδί.

Καμμιά πρόταση;

Έχω eset και έμεινε ακριβώς όπως ήταν.Το μόνο που άλλαξε η ms ήταν να κάνει τον edge default browser,αλλά τον άλλαξα.

Επίσης, ο edge όντως είναι πολύ γρήγορος...όταν βάλουν τα addons θα πάω εκεί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια ,η αναβαθμιση σε  10 ξερετε αν ειναι για περιορισμενο χρονικο διαστημα η για  παντα ?

Έχει απαντηθεί πολλάκις: αν την κάνεις από σήμερα και μέχρι και τις 28/7/2016, είναι δωρεάν για πάντα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΝ και έχει απαντηθεί πιο πάνω, 10 pro και 10 pro N τι διαφορά έχουν; Με original key από windows 7 ultimate ποια από τα δύο κάνω;

 

Πάντα μέσω του tool έτσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΝ και έχει απαντηθεί πιο πάνω, 10 pro και 10 pro N τι διαφορά έχουν; Με original key από windows 7 ultimate ποια από τα δύο κάνω;

 

Πάντα μέσω του tool έτσι;

Λογικα αν δεν εχεις N 7αρια δεν θα μπορεις να κανεις upgrade σε N 10αρια. Ουτε εσενα δουλεψε το windows update?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΝ και έχει απαντηθεί πιο πάνω, 10 pro και 10 pro N τι διαφορά έχουν; Με original key από windows 7 ultimate ποια από τα δύο κάνω;

 

Πάντα μέσω του tool έτσι;

"Additional Windows 10 editions specially destined for the EU, Croatia and Switzerland have the letter "N" (for Not with Media Player) suffixed to their names (e.g. Windows 10 Enterprise N) and do not have media-related technologies like Windows Media Player or Camera. There are N editions for all Windows 10 versions except Mobile, Mobile Enterprise and IoT Core. Microsoft was required to create the "N" editions of Windows after the European Commission ruled in 2004 that it needed to provide a copy of Windows without Windows Media Player tied in. The cost of the N Editions are the same as the full versions, as the "Media Feature Pack" can be downloaded without charge from Microsoft." by wikipedia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικα αν δεν εχεις N 7αρια δεν θα μπορεις να κανεις upgrade σε N 10αρια. Ουτε εσενα δουλεψε το windows update?

Όχι τελικά, κάπου σκάλωε... ναι αλλά ποια είναι η διαφορά τους για να ξέρω τι να βάλω;

"Additional Windows 10 editions specially destined for the EU, Croatia and Switzerland have the letter "N" (for Not with Media Player) suffixed to their names (e.g. Windows 10 Enterprise N) and do not have media-related technologies like Windows Media Player or Camera. There are N editions for all Windows 10 versions except Mobile, Mobile Enterprise and IoT Core. Microsoft was required to create the "N" editions of Windows after the European Commission ruled in 2004 that it needed to provide a copy of Windows without Windows Media Player tied in. The cost of the N Editions are the same as the full versions, as the "Media Feature Pack" can be downloaded without charge from Microsoft." by wikipedia

Άρα πάμε χωρίς Ν... λέμε ΝΑΙ στο windows media player :P

Ευχαριστώ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...