Προς το περιεχόμενο

Παιχνίδια που χαρίζονται από μέλη του insomnia [giveaways]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξέρω τι γίνεται τώρα με τους Ρώσους γιατί έχω σταματήσει να συμμετέχω γενικά στο site και στις κληρώσεις. Παλιότερα έβαζα το region lock σε Europe και ομολογώ πως γλίτωνα αρκετούς μυστήριους τύπους. Αν έγιναν τόσο επαγγελματίες όπως λέτε δεν σας σώζει ούτε το region lock παρά μόνο το group.

Αλλαγή region μόνο για να μπεις σε κλήρωση = report+ban απο steamgifts έχει συζητηθεί αυτό. Επίσης, το GR region δεν είναι πανάκεια γιατί κόβει πολλούς ομογενείς, κύπριους, όσους Ελληνες δουλεύουν ή ζουν στο εξωτερικό έστω και προσωρινά.
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7.1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Με έχετε μπερδέψει παιδιά. Θα λειτουργήσουμε το group ή όχι?
Όχι τίποτα, να αρχειοθετήσω κάποια πράγματα πιο πριν.

(παλιόπουλο δεν το ήξερα ότι έτσι κλειδώνει τελείως το region, ευχαριστούμε για την πληροφορία, αλλά για ένα steamgifts τώρα δε γυρίζω το steam μου Ελλάδα από Ινδία να σου πω την αλήθεια :P για το αν θα κερδίσω κάποτε κάτι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το διαμόρφωσα το γκρουπ πάντως, του έφτιαξα και νέο avatar. Μπορείτε να στέλνετε requests για να μπείτε.

https://steamcommunity.com/groups/insomniaGAgroup

Στα discussions θα βρείτε ένα θέμα που δεν είναι υποχρεωτικό να το κάνετε, έτσι το έφτιαξα.

image.png.d84fc21a28ad3d7bb0c5d9486433f304.png

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά μπορούμε να κοιτάζουμε αν ο νικητής έχει προφίλ εδώ στο insomnia (ή το προφίλ του στο steam), για να δούμε ότι όντως πάει εδώ & όχι σε άσχετους από άλλες χώρες (το έκανα αυτό το τσεκάρισμα σε κάποια giveaway εδώ)
Έκανα και request στο γκρουπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα μόλις έκανα κι εγώ request στο group. Έχω διαφορετικά ονόματα για τα account στα steam και στο φόρουμ. Θα πρέπει να βάλουμε κάπως το steam profile μας να φαίνεται εδώ για να περάσουμε τη διαδικασία της συνέντευξης; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, xxatziva είπε

εστειλα και γω αιτηση. τι εγινε και αλλαξε απο προσκληση σε "ζήτα πρόσβαση" ?

γράψαμε από πάνω τί έχει γίνει.

Όσοι μπαίνετε να κάνετε sync τα steamgift profiles σας.

Δεν ειμαι εδω για support του SG, μη μου στέλνετε μνμτ παρακαλώ!
 

Επεξ/σία από xtrmsnpr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, geodevil είπε

Βασικά μπορούμε να κοιτάζουμε αν ο νικητής έχει προφίλ εδώ στο insomnia (ή το προφίλ του στο steam), για να δούμε ότι όντως πάει εδώ & όχι σε άσχετους από άλλες χώρες (το έκανα αυτό το τσεκάρισμα σε κάποια giveaway εδώ)

Κι αν δεν είναι από εδώ τι θα κάνεις, θα ζητήσεις νέο νικητή; Δεν το επιτρέπει το SG αν δεν το δεχτεί ο ίδιος να γίνει redraw, πρέπει να ξεκαθαρίσεις από την αρχή ποιοι έχουν δικαίωμα συμμετοχής.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...