Προς το περιεχόμενο

Google Nexus 6 299 Wind [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


BrocasHelm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο καθένας δλδ εξυπηρετείται από διαφορετικό τηλέφωνο και κάποιοι(όπως εγώ) από κανένα, και εξυπηρέτηση εννοούμε το"ίσως την άλλη βδομάδα"...καλά το πάμε. Ποτέ είπαμε για την ομαδική?<br><br>

Αποστολή από το XT910 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τακτική wind: βάζω το nexus 299€ αν και δεν εχω καμια συσκευή...πέφτουν οι παραγγελίες βροχή και ξεκιναω το παραμύθι για 2-3 βδομάδες μέχρι να δω τις αντοχές του κόσμου και ιδιαίτερα των συνδρομητών μου..και μετα φέρνω μερικές συσκευές να κλεισω τα στόματα οτι ορίστε τις έδωσα και είναι όλοι χαρουμενοι...η τουλαχιστον αυτοι που παρέλαβαν..

 

Πάντως σε μερικούς θαυμαζω την αντοχή και την επιμονή τους. Εγώ θα είχα κανει σαματαδες και δεν θα με νοιαζε αν θα παραλαβω η όχι.κοροϊδία μέχρι εκεί που δεν παει σας κανουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή το αστείο έχει τραβήξει πάρα πολύ μήπως είναι καιρός να δούμε τι επιλογές έχουμε; 

 

Κάποιος που ξέρει κάτι περισσότερο να ενημερώσει και τους υπόλοιπους για το τι μπορούμε να κάνουμε ; 

 

Νομικά κτλ δεν νομίζω να τίθεται θέμα, οπότε τι καταγγελία μπορούμε να κάνουμε και πως; 

 

Προσωπική μου άποψη είναι ότι, οτιδήποτε και να κάνουμε πρέπει να γίνει μαζικά τουλάχιστο να έχουμε περισσότερες 

πιθανότητες να ακουστούμε ...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να προτείνω να ανοίξουμε νέο θέμα; Μην κατααστρέψουμε το συγκεκριμένο για όσους ελπίζουμε σε παραλαβή και θέλουμε να ενημερώνουμε ο ένας τον άλλο για τις εξελίξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελευταια επικοινωνια μαζι τους μου ειπαν οτι θα με ενημερωσουν στις επομενες εβδομαδες οποτε δεν βλεπω να ρχεται ...πολυ το δουλεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να προτείνω να ανοίξουμε νέο θέμα; Μην κατααστρέψουμε το συγκεκριμένο για όσους ελπίζουμε σε παραλαβή και θέλουμε να ενημερώνουμε ο ένας τον άλλο για τις εξελίξεις.

 

και σε αυτό το thread να μείνουμε καλά είναι νομίζω, η καταγγελία κτλ μέρος της προσφοράς θα είναι ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θεωργτικα παντως...απο τη στιγμη που δεν υπηρχε λαθος τιμη και που το κινητο δεν ειναι υπο καταργηση, δεν υπαρχει τροπος να γλιτωσουν απο τις παραγγελιες...

δηλαδη αργα η γρηγορα θα φερουν κομματια εκτος και αν παρουν την αποφαση να μη το ξαναπουλησουν τον επομενο χρονο ουτε στα καταστηματα τους... Συνεπως οταν φερουν, οποιος εχει εμεινει στην παραγγελια του πρεπει να παρει, δεν υπαρζουν δικαιολογιες...

 

το μονο που εχουν να κερδισουν με την καθυστερηση ειναι καποιοι απο εσας να μην αντεξετε και να ακυρωσετε παραγγελιες η να μπορεσουν να το βρουν αυτοι φτηνοτερα να το φερουν καθως περναει ο χρονος. Με το δευτερο να ειναι σχερον αμελητεο οταν μιλαμε για μαξιμουμ 1 μηνα καιρο, ουσιαστικα μονο με το ορωτο μπορουν να κερδισουν κατι.

πλγι αυτο προσωπικα λεω κανεις σςς να μην ακυρωσει ακομα και αν αποφασισει να παρει αλλο κινητο εξ τω μεταξυ. ας το παρει και το nexus στα 300 αργοτερα και ας το δωσει σε αλλον...

 

εγω το πηρα 314 απο voda και ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος απο το κινητο...ευχομαι να σας παραδωσει η wind γιατι αξιζει! και οπως και να εχει να εμεινετε στις παραγγελιες σας οσος χρονος και να περασει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θεωργτικα παντως...απο τη στιγμη που δεν υπηρχε λαθος τιμη και που το κινητο δεν ειναι υπο καταργηση, δεν υπαρχει τροπος να γλιτωσουν απο τις παραγγελιες...

δηλαδη αργα η γρηγορα θα φερουν κομματια εκτος και αν παρουν την αποφαση να μη το ξαναπουλησουν τον επομενο χρονο ουτε στα καταστηματα τους... Συνεπως οταν φερουν, οποιος εχει εμεινει στην παραγγελια του πρεπει να παρει, δεν υπαρζουν δικαιολογιες...

 

το μονο που εχουν να κερδισουν με την καθυστερηση ειναι καποιοι απο εσας να μην αντεξετε και να ακυρωσετε παραγγελιες η να μπορεσουν να το βρουν αυτοι φτηνοτερα να το φερουν καθως περναει ο χρονος. Με το δευτερο να ειναι σχερον αμελητεο οταν μιλαμε για μαξιμουμ 1 μηνα καιρο, ουσιαστικα μονο με το ορωτο μπορουν να κερδισουν κατι.

πλγι αυτο προσωπικα λεω κανεις σςς να μην ακυρωσει ακομα και αν αποφασισει να παρει αλλο κινητο εξ τω μεταξυ. ας το παρει και το nexus στα 300 αργοτερα και ας το δωσει σε αλλον...

 

εγω το πηρα 314 απο voda και ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος απο το κινητο...ευχομαι να σας παραδωσει η wind γιατι αξιζει! και οπως και να εχει να εμεινετε στις παραγγελιες σας οσος χρονος και να περασει!

 

 

 

Γιατί να ακυρώσει κάποιος παραγγελία; Αν είναι θέμα χρημάτων νομίζω καλύτερα είναι να βάλει το κινητό που κράτησε στις αγγελίες και ας το πάρει κάποιος άλλος...

 

Γενικά είναι ένα χάος η κατάσταση, αλλά εμένα προσωπικά είναι η κοροϊδία που με ενοχλεί σε αυτή την υπόθεση. Για αυτό προτείνω να δούμε τι μπορούμε να κάνουμε, ότι και να είναι αυτό. Η τελευταία προθεσμία που έδωσαν ήταν για σήμερα αλλά από οτί φαίνεται δεν πήραν κανέναν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους ξαναπήρα κι εγώ..

 

Κλασσικά πράγματα..Δεν έχει φτιαχτεί το πρόβλημα έχουν τα τηλέφωνα θα καλέσουν το συντομότερο..

 

 

Μια βδομάδα και δε μπορούν να φτιάξουν το υποτιθέμενο συστημικό πρόβλημα.Απλά τραγικοί!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να ρίξω λίγο λάδι στην φωτιά, Θεσσαλονίκη (δεν ξέρω αν ισχύει και για άλλες περιοχές) μια χαρά nexus 6 έδωσε η wind και με την απόδειξη στα 299€ χωρίς προβλήματα τιμολόγησης.. Και πρέπει να έχει δώσει αρκετά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να ρίξω λίγο λάδι στην φωτιά, Θεσσαλονίκη (δεν ξέρω αν ισχύει και για άλλες περιοχές) μια χαρά nexus 6 έδωσε η wind και με την απόδειξη στα 299€ χωρίς προβλήματα τιμολόγησης.. Και πρέπει να έχει δώσει αρκετά

 

!!!!!!!!!!!!!!!3 άτομα που είμαστε Θεσσαλονίκη και έχουμε παραγγείλει είμαστε ακόμα στο περίμενε......Έχεις παραλάβει εσυ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

!!!!!!!!!!!!!!!3 άτομα που είμαστε Θεσσαλονίκη και έχουμε παραγγείλει είμαστε ακόμα στο περίμενε......Έχεις παραλάβει εσυ; 

 

Δεν είμαι Θεσσαλονίκη αλλά μέσω τρίτου ήρθε στα χέρια μου nexus 6 από κατάστημα wind Θεσσαλονίκης με απόδειξη κανονικότατα στα 299€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Δεν είμαι Θεσσαλονίκη αλλά μέσω τρίτου ήρθε στα χέρια μου nexus 6 από κατάστημα wind Θεσσαλονίκης με απόδειξη κανονικότατα στα 299€

Άρα παρέλαβες εσύ, έστω μέσω γνωστού;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...