Προς το περιεχόμενο

Τυχερά παιχνίδια - Είναι μουφα η όχι?


ΜΑΝΩΛΗΣ1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλά όταν παίζεις απόδοση κάτω του 2.00 σαφώς είσαι χαμένος.

 

Δεν θα τόλεγα,  θα έλεγα πως σαφώς είσαι χαμένος όταν παίζεις ενάντια σε μπουκμέικερ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...
  • Απαντ. 387
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μια ερώτηση. Γιατί να παίξω Λόττο η Κίνο η η η η με πιθανότητα κέρδους 1/ κάτι μυρια ..... Όταν για παράδειγμα η ρουλέτα δίνει πιθανότητες 1/37  ? Απλή απορία.

Κ κάτι ακόμα για το στοίχημα.επαιξα υπόλοιπο αγώνα Χ , δηλαδή να παραμείνει το αποτέλεσμα του αγώνα ως έχει μέχρι την λήξη.το κακό είναι ότι δίνει κέρδος περίπου 1,18 που είναι τίποτα στην ουσία. Το καλό είναι ότι μπορείς να ποντάρεις ακόμα κ στο τελευταίο δευτερόλεπτο τών καθυστερήσεων. Όπως έκανα εγώ ακριβώς για να ελαχιστοποιησω τις πιθανότητες να μπει κάποιο γκολ κ να χάσω το ποντάρισμα. Στο 93' έπαιξα 100 ευρώ κ μετά από 18 δευτερόλεπτα ο αγώνας έληξε. Έπαιξα 100 κ πήρα 118 ευρώ.ο συγκεκριμένος αγώνας ήταν live. Θα μου πεις τώρα... ξέρεις πόσα γκολ έχουν μπει στο τελευταίο δευτερόλεπτο? Ναι σωστό αλλά κοίταξα να βρω το ασφαλέστερο ποντάρισμα δεν κοίταζα να βρω το μεγαλύτερο κέρδος.ηταν κ η πρώτη φορά που έπαιξα στοίχημα δεν είμαι ειδικός.ποια η γνώμη σας σχετικά με αυτό το ποντάρισμα ? Δηλαδή υπόλοιπο αγώνα.φυσικα όσο φτάνει προς το τέλος το παιχνίδι οι αποδόσεις πέφτουν αλλά τουλάχιστον έχεις καλές πιθανότητες να κερδίσεις έστω ένα εικοσαευρω αν παίξεις 100 ευρώ κ ελάχιστες πιθανότητες να χάσεις τα λεφτά σου αν ρίξεις το στοίχημα μερικά δευτερόλεπτα πριν λήξει ο αγώνας.θα ήθελα την γνώμη σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
29 minutes ago, Reklama said:

Μια ερώτηση. Γιατί να παίξω Λόττο η Κίνο η η η η με πιθανότητα κέρδους 1/ κάτι μυρια ..... Όταν για παράδειγμα η ρουλέτα δίνει πιθανότητες 1/37  ? Απλή απορία.

Γιατί η ρουλέτα δεν δίνει με εκατομμύρια με μισό ευρώ...

  • Like 7
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσον αφορά το κινο για παράδειγμα που τα ποσά είναι μικρά κάνω λάθος ότι η ρουλέτα έχει καλύτερα ποσοστά? 

3 λεπτά πριν, ThReSh είπε

Γιατί η ρουλέτα δεν δίνει με εκατομμύρια με μισό ευρώ...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Reklama είπε

Όσον αφορά το κινο για παράδειγμα που τα ποσά είναι μικρά κάνω λάθος ότι η ρουλέτα έχει καλύτερα ποσοστά? 

Παίξε ρουλέτα.Ποιο το πρόβλημα;

Οτι πρέπει να πας σε καζίνο;Τι να κάνουμε;Δεν μπορούμε να τα εχουμε όλα δίπλα μας.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Reklama είπε

Όσον αφορά το κινο για παράδειγμα που τα ποσά είναι μικρά κάνω λάθος ότι η ρουλέτα έχει καλύτερα ποσοστά? 

Σχετικά με την επιλογή.... Υπόλοιπο αγώνα στο στοίχημα? Το ρωτάω γιατί μου φαίνεται πολύ απλό κ αρκετά σίγουρο να βάζεις 100 ευρώ κ να παίρνεις 120 πίσω. Κάπου θα υπάρχει παγίδα άλλιως ολοι αυτό θα κάνανε.

6 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Παίξε ρουλέτα.Ποιο το πρόβλημα;

Οτι πρέπει να πας σε καζίνο;Τι να κάνουμε;Δεν μπορούμε να τα εχουμε όλα δίπλα μας.

Με ένα κλικ έρχονται αυτά δίπλα σου, γιατί να τρέχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, Reklama είπε

Μια ερώτηση. Γιατί να παίξω Λόττο η Κίνο η η η η με πιθανότητα κέρδους 1/ κάτι μυρια ..... Όταν για παράδειγμα η ρουλέτα δίνει πιθανότητες 1/37  ? Απλή απορία.

Κ κάτι ακόμα για το στοίχημα.επαιξα υπόλοιπο αγώνα Χ , δηλαδή να παραμείνει το αποτέλεσμα του αγώνα ως έχει μέχρι την λήξη.το κακό είναι ότι δίνει κέρδος περίπου 1,18 που είναι τίποτα στην ουσία. Το καλό είναι ότι μπορείς να ποντάρεις ακόμα κ στο τελευταίο δευτερόλεπτο τών καθυστερήσεων. Όπως έκανα εγώ ακριβώς για να ελαχιστοποιησω τις πιθανότητες να μπει κάποιο γκολ κ να χάσω το ποντάρισμα. Στο 93' έπαιξα 100 ευρώ κ μετά από 18 δευτερόλεπτα ο αγώνας έληξε. Έπαιξα 100 κ πήρα 118 ευρώ.ο συγκεκριμένος αγώνας ήταν live. Θα μου πεις τώρα... ξέρεις πόσα γκολ έχουν μπει στο τελευταίο δευτερόλεπτο? Ναι σωστό αλλά κοίταξα να βρω το ασφαλέστερο ποντάρισμα δεν κοίταζα να βρω το μεγαλύτερο κέρδος.ηταν κ η πρώτη φορά που έπαιξα στοίχημα δεν είμαι ειδικός.ποια η γνώμη σας σχετικά με αυτό το ποντάρισμα ? Δηλαδή υπόλοιπο αγώνα.φυσικα όσο φτάνει προς το τέλος το παιχνίδι οι αποδόσεις πέφτουν αλλά τουλάχιστον έχεις καλές πιθανότητες να κερδίσεις έστω ένα εικοσαευρω αν παίξεις 100 ευρώ κ ελάχιστες πιθανότητες να χάσεις τα λεφτά σου αν ρίξεις το στοίχημα μερικά δευτερόλεπτα πριν λήξει ο αγώνας.θα ήθελα την γνώμη σας.

Ριψοκινδυνευεις 100€ για να κερδίσεις 2-3€. Αν χάσεις μια φορά πρέπει να κερδίσεις 40 φορές συνεχόμενα για να πάρεις πίσω τα λεφτά σου .

 

  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, adi32 είπε

Ριψοκινδυνευεις 100€ για να κερδίσεις 2-3€. Αν χάσεις μια φορά πρέπει να κερδίσεις 40 φορές συνεχόμενα για να πάρεις πίσω τα λεφτά σου .

οντως δεν συμφερει ...χτες επαιξα 50 ευρω στοιχημα στο live για να παρω 62 και εφαγα Λουτσα αγρια .

πλεον δεν εχει ....απο εδω και περα θα βαζω   1 για να παρω 100 ,τελος οι χαζομαρες.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε όλα υπάρχει κίνδυνος συμφωνώ. Δεν είναι όμως 2 με 3 ευρώ.  Σίγουρα για να έχεις κάποιο κέρδος το ελάχιστο κατ εμέ είναι 100 ευρώ ποντάρισμα αλλά ένα 20ευρω θα βγει. Κ το ποντάρισμα καλό είναι να γίνει ακόμα κ στο τελευταίο δευτερόλεπτο αν είναι εφικτό. Έτσι το σκέφτομαι εγώ. Ειδικά όταν ο αγώνας είναι live που βλέπεις κατά πόσο ριψοκίνδυνο είναι να αλλάξει το σκορ. Παράδειγμα μια βολική ισοπαλία που συμφέρει κ τις δύο ομάδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, vairass είπε

οντως δεν συμφερει ...χτες επαιξα 50 ευρω στοιχημα στο live για να παρω 62 και εφαγα Λουτσα αγρια .

πλεον δεν εχει ....απο εδω και περα θα βαζω   1 για να παρω 100 ,τελος οι χαζομαρες.

Θυμάσαι μήπως να μου πεις σε ποίο λεπτό του αγώνα το έριξες το στοίχημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το στοίχημα είναι για να βγάλεις κάνα χαρτζιλίκι. Να παίξεις 1-5€ μπας και κάτσει να πάρεις 50-100. 

Κάνε ένα τεστ και βάλε απλά 2€ στο online στοίχημα και παιζε το ελάχιστο που είναι δεκάλεπτο  να δεις τι θα γίνει 

(το μόνο που θα κερδίσεις θα είναι να βλέπεις αγώνες τζάμπα) 

Τα υπόλοιπα Τζόκερ λαχεία καζίνο κλπ είναι απλά χάσιμο χρήματος 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Reklama είπε

Θυμάσαι μήπως να μου πεις σε ποίο λεπτό του αγώνα το έριξες το στοίχημα?

φιλε ηταν στο 45 και ηταν 2-1  και τελικα εληξε 2-1.....ειναι παπατζηδες αστο αστο τα νευρα μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Reklama είπε

Σε όλα υπάρχει κίνδυνος συμφωνώ. Δεν είναι όμως 2 με 3 ευρώ.  Σίγουρα για να έχεις κάποιο κέρδος το ελάχιστο κατ εμέ είναι 100 ευρώ ποντάρισμα αλλά ένα 20ευρω θα βγει. Κ το ποντάρισμα καλό είναι να γίνει ακόμα κ στο τελευταίο δευτερόλεπτο αν είναι εφικτό. Έτσι το σκέφτομαι εγώ. Ειδικά όταν ο αγώνας είναι live που βλέπεις κατά πόσο ριψοκίνδυνο είναι να αλλάξει το σκορ. Παράδειγμα μια βολική ισοπαλία που συμφέρει κ τις δύο ομάδες.

Πως έπαιξες στο τελευταίο δευτερόλεπτο με τέτοια απόδοση? 

Πριν το τέλος οι αποδόσεις πάνε στο 1.02 και  κοντά στο τέλος των αγώνων κλειδώνει τελείως και δεν μπορείς να πονταρεις

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...