Προς το περιεχόμενο

Στρατός


Socratis_g

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά.Παρουσιάζομαι (ΚΕΕΔ) σε 15 μέρες και ψάχνω το κατάλληλο κινητό για μέσα χωρίς κάμερα.Θέλω να έχει καλή μπαταρία και να εχει ράδιο ενώ δεν με νοιάζει εαν είναι dual sim.

Φαντάζομαι πως το θέμα έχει χιλιοειπωθει και απο άλλους στην ίδια θέση αλλα βρίσκω συνεχώς διαφορετικά μοντέλα.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

https://www.skroutz.gr/s/5535970/Nokia-130-Dual.html

 

Aυτο ειχα εγω. Σουπερ ηταν, και επαιρνε και καρτα μνημης για τραγουδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

https://www.skroutz.gr/s/5535970/Nokia-130-Dual.html

 

Aυτο ειχα εγω. Σουπερ ηταν, και επαιρνε και καρτα μνημης για τραγουδια.

Το πήρα πρόσφατα για τον πατέρα μου. Με μέτρια χρήση κρατάει χαλαρά πάνω από 10 μέρες η μπαταρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα τα κινητα παντως ειναι σκυλια κανονικα. Τι λασπες θα φανε, τι απο δυοροφα κρεβατια να πεσουν θα βγαλουν ανετα 1-2 χρονια. Μετα τα φτυνουν αλλα οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά.Παρουσιάζομαι (ΚΕΕΔ) σε 15 μέρες και ψάχνω το κατάλληλο κινητό για μέσα χωρίς κάμερα.Θέλω να έχει καλή μπαταρία και να εχει ράδιο ενώ δεν με νοιάζει εαν είναι dual sim.

Φαντάζομαι πως το θέμα έχει χιλιοειπωθει και απο άλλους στην ίδια θέση αλλα βρίσκω συνεχώς διαφορετικά μοντέλα.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

δες μήπως βρεις κάνα νοκια 207 ότι καλύτερο για τον στράτο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δες μήπως βρεις κάνα νοκια 207 ότι καλύτερο για τον στράτο

Φένεται πολύ καλό και ειδικά οτι μπαινει ιντερνετ αλλα δυστυχως δεν το βρίσκω πουθενά και δεν σκεφτομαι για μεταχειρισμενο.

Κάτι αντοιστιχο υπάρχει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περνάνε , ειδικά μετά από επιστροφή από έξοδο ;) ;) ;)

71η Α/Μ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ << ΠΟΝΤΟΣ >> στην Ν.Σάντα - Κιλκίς , ξέρει κανείς τίποτα για την μονάδα ; 

 

 

Είχα πάει εκεί για εκπαίδευση. Προσεγμένη μονάδα. Δεν θα έχεις πρόβλημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν υπαρχει κανενας λογος να παρεις καινουριο κινητο για το στρατο, μια χαρα μπορεις να χρησιμοποιησεις κινητο με καμερα αρκει να μην προκαλεσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φένεται πολύ καλό και ειδικά οτι μπαινει ιντερνετ αλλα δυστυχως δεν το βρίσκω πουθενά και δεν σκεφτομαι για μεταχειρισμενο.

Κάτι αντοιστιχο υπάρχει?

όχι δεν υπάρχει, τότε που πήγα υπήρχε σε καινούριο και το χω πάρει μαζί με 2 μπαταρίες για όταν δεν είχα χρόνο να τις αλλάζω και με χει βγάλει ασπροπρόσωπο ακόμα και βιντεακια στο youtube έβλεπα  :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν υπαρχει κανενας λογος να παρεις καινουριο κινητο για το στρατο, μια χαρα μπορεις να χρησιμοποιησεις κινητο με καμερα αρκει να μην προκαλεσεις.

Ο ξάδερφος μου μπήκε πριν 2 μήνες και αυτος στο ΚΕΕΔ και μου είπε οτι απο τον λόχο του μόνο 5 άτομα κατάφεραν να περάσουν κινητο με κάμερα οποτε δεν το διακυνδινευω.

Μετά οταν πάρω την μετάθεση οκ... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι θελετε να περασετε smartphone την πρωτη μερα να το εχετε πανω σας και οχι σε καποια τσαντα, ενω καλο θα ηταν να εχετε κ ενα απλο για να το δειξετε οταν σας ρωτησουν. Ωστοσο θα συμβουλευα να μην παρετε καλο κινητο στο κεντρο μιας και 

 

1ον : Δεν γνωριζετε τι ατομα θα εχετε διπλα σας
2ον : Αν πατε σε κεντρο που θα κανετε κανονικα την εκπαιδευση (πχ Μεσολογγι, Σπαρτη) μπορει να σπασει κ να το κλαιτε αμα κανετε ερπινγκ κλπ βλακειες

3ον: δεν εχετε χρονο/χωρο για καθημερινη φορτιση καθως υπαρχουν ελαχιστες εως καθολου μπριζες στους λοχους και ειναι οποιος προλαβει στο κψμ, ενω οταν θα εχετε χρονο καλο θα ηταν να τον αφιερωσετε καπου αλλου, οπως υπνο (μειωνει τη θητεια :P ) ή προσωπικη καθαριοτητα.

 

Οποτε καντε ενα μηνα υπομονη και παρτε ενα φθηνο κ ανθεκτικο κινητο να εχετε το κεφαλι σας ησυχο. Στις μοναδες που θα πατε θα ειναι πιο αντε τα πραγματα κ τα στελεχη δεν ενδιαφερονται καν για το αν εχεις smartphone, αρκει να μην καθεστε το πρωι κατω απο τους λοχους κ κωλοβαρατε στο FB :P. Αν ειστε διακριτικοι δεν υπαρχει θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι με το χαρτι που λεει που παρουσιαζεσαι...επισης μπορεις να μην πας καθολου και να χασεις την πρωτη μερα οταν παρουσιαστεις

 

Σε στελνουν την ιδια μερα νοσοκομειο να κανεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...