Προς το περιεχόμενο

Στρατός


Socratis_g

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μα στις εκλογές υπάρχουν ανέκαθεν οι ειδικοί κατάλογοι για τους ένστολους για να ψηφίζουν στον τόπο της υπηρεσίας τους, πώς έγινε αυτό που λες!!!;;; :o

Ναι καλά, και ποιος θα ενημερώσει τους ειδικούς καταλόγους για τους φαντάρους;

Όταν ήμουν μέσα σε εκλογές όσοι έμεναν κοντά πήραν υπηρεσιακό δύο τρεις ώρες για να ψηφίσουν και επέστρεψαν για σκοπιες. Έφαγαν κάτι δεκαωρα στη σκοπιά, δεν τους χάλασε καθόλου :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι και οι φαντάροι συγκαταλέγονται στους ειδικούς, τί να πω;...

 

Λες να 'ταν κανένα τυράκι του Τσίπρα για τους φαντάρους;;; :mrgreen: :P

δεν ξερω μπορει να μην ειχαν ενημερωθει οι καταλογοι... παντως οποιος ηταν εσσο ε 2015 θα επιβεβαιωσει αυτα που ειπα...

Ναι καλά, και ποιος θα ενημερώσει τους ειδικούς καταλόγους για τους φαντάρους;

Όταν ήμουν μέσα σε εκλογές όσοι έμεναν κοντά πήραν υπηρεσιακό δύο τρεις ώρες για να ψηφίσουν και επέστρεψαν για σκοπιες. Έφαγαν κάτι δεκαωρα στη σκοπιά, δεν τους χάλασε καθόλου :P

πυξλαμουν και οι ωρες δεν περνουν :P :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H σειρα μου(Δ09 ΠΝ) ειχε απολυθεί μια εβδομαδα νωρίτερα λογο εκλογών(δημοτικών) ,κυκλοφορουσε σαν φήμη αρκετούς μήνες πριν ,δεν μας χάλασε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ζωαρα πρεπει να ειναι το ΠΝ.... αν και 12 μηνο βεβαια

μεγα το της θαλασσης κρατος ομως :D


Τι μια βδομάδα νωρίτερα, στο πν σας δίνουν το απολυτήριο έναν χρόνο νωρίτερα...

butthurt πεζικαριος? :D :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι μια βδομάδα νωρίτερα, στο πν σας δίνουν το απολυτήριο έναν χρόνο νωρίτερα...

 

Υπερβολές , δυο βίντεο απο την σκληρή εκπαίδευση που περάσαμε στο K.E. ΠΟΡΟΣ

(ΠΡΟΣΟΧΗ πολυ σκληρές εικόνες)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H σειρα μου(Δ09 ΠΝ) ειχε απολυθεί μια εβδομαδα νωρίτερα λογο εκλογών(δημοτικών) ,κυκλοφορουσε σαν φήμη αρκετούς μήνες πριν ,δεν μας χάλασε!

Εγω παρουσιαστικα το 11 στον πορο.Αυτο ηταν στρατοπαιδο!διπλα στη θαλασσα ηταν κ καλοκαιρακι,μαγευτικα καθε βραδυ...Γενικα πν πληρωνα για να ξαναπαω.Εμεις ειμασταν 15 μερες μεσα 15 σπιτι μας.6Μηνο καναμε με αλλα λογια
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ δεν είσαι που έφυγες πληγωμένος απο το θέμα πριν κάτι βδομάδες και υποσχέθηκες πως δε θα ξαναγραψεις;

δεν θα ξαναγραψω για τις αηδιες που γραψατε καποιοι ανιδεοι.... να τα λεμε αυτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θα ξαναγραψω για τις αηδιες που γραψατε καποιοι ανιδεοι.... να τα λεμε αυτα...

Εσύ έχεις την πρεμουρα να μας πείσεις ότι δεν είχες βύσμα, σε κάθε ποστ τα ίδια γράφεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ έχεις την πρεμουρα να μας πείσεις ότι δεν είχες βύσμα, σε κάθε ποστ τα ίδια γράφεις

την αληθεια ειπα, αλλα οι ελληναραδες ως γνωστον τα ξερετε ολα, γιαυτο βγαζετε 40 χρονια συνεχομενα πασοκ και νδ...

μην ξεφευγουμε, κατι ρωτησαν οι αποπανω , ελπιζω η απαντηση μου να τους καλυψε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δικαίωμα σου να λες ό,τι νομίζεις, το αν θα σε πιστεύουν είναι δικό τους θέμα. Εσύ πετάγεται στο άκυρο, χωρίς να σε ρωτήσει κανένας, και μας λες ότι δεν έβαλες βύσμα.

 

 

Εγω παρουσιαστικα το 11 στον πορο.Αυτο ηταν στρατοπαιδο!διπλα στη θαλασσα ηταν κ καλοκαιρακι,μαγευτικα καθε βραδυ...Γενικα πν πληρωνα για να ξαναπαω.Εμεις ειμασταν 15 μερες μεσα 15 σπιτι μας.6Μηνο καναμε με αλλα λογια

Ντάξει, πλήρωσαν άλλοι για εσένα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δικαίωμα σου να λες ό,τι νομίζεις, το αν θα σε πιστεύουν είναι δικό τους θέμα. Εσύ πετάγεται στο άκυρο, χωρίς να σε ρωτήσει κανένας, και μας λες ότι δεν έβαλες βύσμα.

 

 

Ντάξει, πλήρωσαν άλλοι για εσένα

εσυ πεταγεσαι ρε ψηλε, σορρυ κιολας , εγω απαντησα για το αν μπορει να παρει φοιτητικη αδεια ενα παιδι που ρωτησε...

τι το συνεχιζουμε τωρα...

ο πτεραρχος (Ι) σας :P

Εγω παρουσιαστικα το 11 στον πορο.Αυτο ηταν στρατοπαιδο!διπλα στη θαλασσα ηταν κ καλοκαιρακι,μαγευτικα καθε βραδυ...Γενικα πν πληρωνα για να ξαναπαω.Εμεις ειμασταν 15 μερες μεσα 15 σπιτι μας.6Μηνο καναμε με αλλα λογια

εσυ εβαλες βυσμα για ναυτικο ή οχι? στατιστικα μιλωντας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...