Προς το περιεχόμενο

Στρατός


Socratis_g

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η δουλεια να γινεται :)Ουτε που τα θυμαμαι πια...

 

Πολλοι δεν νοιωθανε τα βασικα , το κλειστρο θα τους εδειχνες?Να μην ξαναδουλευε το οπλο ποτε ξανα ?:)

 

Θυμαμαι μια φορα ημασταν σε κιοσκι , και μας δειχνανε τις προβλεπομενες κινησεις για g3 που εχει μπλοκαρει κλπ.

 

Τελοσπαντων εχει μπλοκαρει ενος μαλακα και προσπαθει να οπλισει..και δεν οπλιζει..ξερεις να παει κλειστρο πισω κλπ.

 

Το οπλο με ενα φυσιγγι στην θαλαμη για να φανει ο τροπος που ξε-μπλοκαρει και πως πεταγεται το φυσιγγι εξω και λοιπα.

 

Οπως το παλευει ο μαλακας , γυρναει το οπλο ΠΡΟΣ το κιοσκι , καννη σε μας και λεει στον εκπαιδευτη "ΕΧΕΙ ΜΠΛΟΚΑΡΕΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?"  (σωωωωπα , τι μαθημα κανουμε αραγε!!).

 

Για το ποτε πεταχτηκαμε ολοι και καναμε μπλοζον να κρυφτουμε..δεν βαζει ο νους σου...εγινε του χαους :)

 

Σκεψου να του πεις αυτου να λυσει και το κλειστρο...απο g3 θα συναρμολογησει κανα rpg ξερωγω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

σιγα το κλείστρο ρε σεις, εμείς χρονομετρούσαμε ποιος θα το λύσει/δέσει όλο το όπλο πιο γρήγορα... φυσικά μιλάμε για κάτω απο ένα λεπτό χρόνους κοντά στο 0:40 και όχι με ιδιαίτερη "προπόνηση".. έτσι να λέω τα καλά που κάναμε, γιατι πλέον εδώ που ειμαι έχω να πιάσω όπλο κάτι μήνες :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

του ειπες ότι εσύ πίνεις χειρότερα;

 

 

βασικα του ειπα οτι και να θελει τωρα δε γινεται γιατι δεν εχω τιποτα να κατουρισω :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγα το κλείστρο ρε σεις, εμείς χρονομετρούσαμε ποιος θα το λύσει/δέσει όλο το όπλο πιο γρήγορα... φυσικά μιλάμε για κάτω απο ένα λεπτό χρόνους κοντά στο 0:40 και όχι με ιδιαίτερη "προπόνηση".. έτσι να λέω τα καλά που κάναμε, γιατι πλέον εδώ που ειμαι έχω να πιάσω όπλο κάτι μήνες :P

 40sec λύνοντας/δένοντας και κλείστρο και μηχανισμό σκανδάλης;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 40sec λύνοντας/δένοντας και κλείστρο και μηχανισμό σκανδάλης;

 

προφανως και οχι ...δεν λογιουνται τετοιοι χρονοι ...εκτος και αν εχεις κανει σε εργοστασιο της κινας και εβαζες σε πακετα τραπουλες

 

http://www.youtube.com/watch?v=H_5rMSfk3Jw

 

 

εμεις ποτε δεν ασχοληθηκαμε με χρονους..αν οπλιζε το οπλο στο τελος..ημασταν κομπλε :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 40sec λύνοντας/δένοντας και κλείστρο και μηχανισμό σκανδάλης;

ναι... δεν ειναι και τόσο δύσκολο. εγώ θυμάμαι να χω κάνει γύρω στα 50 δευτερόλεπτα... αλλα με λίγο προπόνηση θα έφτανα και πιο κάτω. παίζει ρόλο φυσικά να μην εχει μαζέψει τρελη σκουριά το όλπο σου. εμένα μου είχαν δώσει ένα πολύ καθαρό και το κρατούσα όπως ακριβώς μου το δώσαν, οπότε οι πύροι βγαίναν για πλάκα. το κλείστρο μόλις το μάθεις κλείνει πολύ γρήγορα (αν σου κολήσει πάει ο χρόνος.. σταματάς και παλι απτην αρχή). ακόμα και το πώς τοποθετείς τα κομάτια την ώρα που τα ανοίγεις βοηθάει να κερδίσεις μερικά δευτερόλεπτα. εντάξει αν βαριέσαι στο στρατόπεδο κάτι πρέπει να κάνεις ! γενικά το καθαρίζαμε συχνά οπότε "παίζαμε" μαζί του. (όχι όλοι, 4-5 άτομα).. όλα αυτα στον ένα μήνα που κράτησα όπλο... τώρα είμαι Ι1 άοπλο... :P

 

οπως ειπα..σκανδαλη δεν λυνεις..απλως την βγαζεις...

 

οπα, αυτο εννοώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα του ειπα οτι και να θελει τωρα δε γινεται γιατι δεν εχω τιποτα να κατουρισω :-D

 

 

καλή φάση πάντως το drugtest, για να σε στειλουν πρεπει όμως να σε εχουν παρει χαμπαρι ότι πινεις, και αν δεν κανω λαθος δεν μπορουν να σε υποχρεωσουν κιολας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θυμάμαι μας ψάχνανε με σκυλιά τους θαλάμους και ενας σκύλος κατούρησε το σάκο ενος παιδιού
ξενέρωμα που φαγε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμεις ειχαμε κατι ζωα που κατι καπνιζανε...και μια μερα μας φερανε σκυλια να ψαξουν τα πραγματα μας :)

 

γιατι ζωα; υπάρχει τιποτα πιο ενδιαφέρον να κάνεις στο στρατοπεδο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...