Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρικό σκούτερ


telis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραια θετικο οτι εφυγε το δικο σου και ας κανει 2 βδομαδες αντι για 5 μερες.

Ναι θα τους τα στειλω και εγω απλα σε αυτο το μηνυμα με ρωτησανε αν εχω αλλη διευθυνση δεν ειπανε ποσό ακομη.

Να μας πιασει και τελωνειο μας ελειπε τωρα να μας αποτελειωσουνε,λολ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 788
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, nikx είπε

Ωραια θετικο οτι εφυγε το δικο σου και ας κανει 2 βδομαδες αντι για 5 μερες.

Ναι θα τους τα στειλω και εγω απλα σε αυτο το μηνυμα με ρωτησανε αν εχω αλλη διευθυνση δεν ειπανε ποσό ακομη.

Να μας πιασει και τελωνειο μας ελειπε τωρα να μας αποτελειωσουνε,λολ.

Τελωνείο δεν υπάρχει 100% αφου φεύγει από Πολωνία....

 

Για την Ιστορία το "Μαγαζι" είναι στην Κίνα....Και πουλάει.....μοτερακια!!!!

 

 

http://www.surpass-hobby.com/

 

20190801_184525(2).jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν μετά από πολλές δοκιμές έφτασα στο συμπέρασμα ότι το τροφοδοτικό δεν κάνει καλή επαφή και για αυτό δεν φορτίζει το ποδήλατο. Ευτυχώς βρήκα ένα ίδιο τροφοδοτικό και το δοκίμασα και το κατάλαβα γιατί με το πολυμετρο έδινε ρεύμα με λίγο ψάξιμο. Θα μου στείλουν ένα άλλο τροφοδοτικό από το κατάστημα για αντικατάσταση μου είπαν το οποίο είναι θετικό. Το αρνητικό είναι ότι ζήτησα και ένα βύσμα τροφοδοσίας για καλό και για κακό το οποίο προσφέρθηκα να πληρώσω και θέλοντας μάλλον να βγάλει και το κόστος του τροφοδοτικού μου ζήτησε 15 δολάρια. Προφανώς και δε το πήρα οπότε περιμένω το τροφοδοτικό και ελπίζω να πάνε όλα καλά 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
37 λεπτά πριν, morfin είπε

Λοιπόν μετά από πολλές δοκιμές έφτασα στο συμπέρασμα ότι το τροφοδοτικό δεν κάνει καλή επαφή και για αυτό δεν φορτίζει το ποδήλατο. Ευτυχώς βρήκα ένα ίδιο τροφοδοτικό και το δοκίμασα και το κατάλαβα γιατί με το πολυμετρο έδινε ρεύμα με λίγο ψάξιμο. Θα μου στείλουν ένα άλλο τροφοδοτικό από το κατάστημα για αντικατάσταση μου είπαν το οποίο είναι θετικό. Το αρνητικό είναι ότι ζήτησα και ένα βύσμα τροφοδοσίας για καλό και για κακό το οποίο προσφέρθηκα να πληρώσω και θέλοντας μάλλον να βγάλει και το κόστος του τροφοδοτικού μου ζήτησε 15 δολάρια. Προφανώς και δε το πήρα οπότε περιμένω το τροφοδοτικό και ελπίζω να πάνε όλα καλά 

ευτυχως η βλαβη ηταν η μικροτερη δυνατη...και τελικα αντιμετωπισιμη ...

για ανεβασε αν θες φωτο του βυσματος  ..... να καταλαβουμε τι ηθελαν να χρεωσουν - μηπως ανταπτορα ρευματος ?

ωρες ωρες δεν εχουν τον θεο τους οι κινεζοι ....

 

Επεξ/σία από anergos13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε φαίνεται καλά στη φωτογραφία αν δε το λύσεις. Είναι ένα απλό θηλυκό στρογγυλό βύσμα τροφοδοσίας όπως όλα αυτά που κουμπώνουν οι κοινοί μετασχηματιστες πάνω. Απλά έχει έτοιμη τη σύνδεση για το καλώδιο της μπαταρίας και είναι στο κατάλληλο σχήμα για να ρο βιδώσεις στη θέση φόρτισης. Με απλά λόγια πας σε ένα μαγαζί με ηλεκτρονικά και αγοράζεις το βύσμα με 70 λεπτά, κόβεις και ενώνεις τα 2 καλώδια και κάνεις μια πατέντα για να το προσαρμόσεις στη θέση του... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, morfin είπε

Την άλλη πλευρά. Πάνω στο ποδήλατο.

.....Άααα οκ...παντως αφού έχει θέμα  η υποδοχή του φορτιστή πρακτικά....Και δεν γνωρίζουν ας πούμε τι απ τα δυο φταίει

Έπρεπε να τα στείλουν πακέτο με τον φορτιστή ΔΩΡΕΆΝ ....εγώ θα επέμενα στην θέση σου....έχει ΕΓΓΎΗΣΗ...

Επεξ/σία από anergos13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

οσοι παραλαβατε σε μια εβδομαδα ....στο tracκing της UPS σας εβγαζε σωστη την ενδεχομενη ημερομηνια παραλαβης?

γιατι απο Πολωνια 2 εβδομαδες για Ελλαδα που δινει ...σα πολυ δεν ειναι?  τι διαλο με αραμπά θα το φερουν?😝

Επεξ/σία από anergos13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, nikx είπε

Εμενα χτες εφυγε ,μου ηρθε και το track της UPS ,ο κινεζος μου ειπε σε 5 μερες θα το εχω!

για βαλε το νουμερο εδω https://www.ups.com/track?loc=en_US&requester=ST/

και δες τι βγαζει σαν ημερομηνια παραλαβης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι Πολωνια ακομη δεν πρεπει να εχει φυγει.

Scheduled Delivery

When the shipment arrives at our facility the delivery date will be updated.

Label Created 08/03/20196:07 A.M.  Poland

Order Processed: Ready for UPS 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, nikx είπε

Ειναι Πολωνια ακομη δεν πρεπει να εχει φυγει.

Scheduled Delivery

When the shipment arrives at our facility the delivery date will be updated.

Label Created 08/03/20196:07 A.M.  Poland

Order Processed: Ready for UPS 

δεν σου βγαζει κατι τετοιο? παραξενο εμενα  εβγαλε σχεδον κατευθειαν το επομενο status και την ενδεχομενη ημερομηνια παραδοσης....

για δες οταν κανει update....

 

2019-08-03_204630.jpg

Επεξ/σία από anergos13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...