Προς το περιεχόμενο

Ανεργία και μοναξια!


internetakis1994

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχεις δουλεψει ποτε σε δωρεαν γραμμες ψυχολογικης υποστηριξης;

 

μερικες φορες ειναι δυσκολο να διακρινεις το ποιος ειναι πανω/κατω

Οπότε μπαίνουμε σε μια λογική "βαράτε έχουμε επιδρομή". Καλύτερα να προσπαθήσεις να βοηθήσεις κάποιον και ας σε κοροιδεύει παρά να αφήσεις αβόηθητο κάποιον που χρειάζεται. Τουλάχιστον αυτό ισχύει για μένα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 236
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Οπότε μπαίνουμε σε μια λογική "βαράτε έχουμε επιδρομή". Καλύτερα να προσπαθήσεις να βοηθήσεις κάποιον και ας σε κοροιδεύει παρά να αφήσεις αβόηθητο κάποιον που χρειάζεται. Τουλάχιστον αυτό ισχύει για μένα.

 

απλα μολις λαδωσαμε το magnum (το marzocchi) και ψαχνουμε αφορμη να το χρησιμο ποιησουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο drift στις εισοδους ξερεις τιποτα?

 

 

Όχι μεγάλε δεν ασχολούμαι με αυτοκίνητα , εσύ από διαφορικές εξισώσεις σκαμπάζεις ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

απο σκανδιναβικο σταυρολεξο;

 

 

δυστυχως οχι, οταν καταλαβα οτι τα Μαθηματικα ειναι αυτα που συνδεουν τις Επιστημες ηταν αργα, ειχα εξειδικευτει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nionio και ομοιοι,ξαναδιαβασε το αρχικο ποστ.ο αθρωπας δεν ψαχνει δουλεια,παρεα ψαχνει.και δουλεια για να μιλαει με καποιον.ο αλλος βλεπει την παρεα του να βγαινει οξω,8 μερες την βδομαδα.αρα εχει παρεα,δλδ καποιες φορες ,τους βλεπει,μιλαει.ο νηματοθετης,δεν εχει.αυτο ειναι το θεμα του.και αυτο ειναι χειροτερο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

απο σκανδιναβικο σταυρολεξο;

 

 

 

 

 

Δεν ξέρω , πάμε παρακάτω, που θέλεις να καταλήξεις,γράψε κάτι ουσιώδης και άσε την πονηρόπιτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nionio και ομοιοι,ξαναδιαβασε το αρχικο ποστ.ο αθρωπας δεν ψαχνει δουλεια,παρεα ψαχνει.και δουλεια για να μιλαει με καποιον.ο αλλος βλεπει την παρεα του να βγαινει οξω,8 μερες την βδομαδα.αρα εχει παρεα,δλδ καποιες φορες ,τους βλεπει,μιλαει.ο νηματοθετης,δεν εχει.αυτο ειναι το θεμα του.και αυτο ειναι χειροτερο.

 

 

Ναι εγώ απλά του είπα τι βίωσα στο κομμάτι ευρέσεως εργασίας,για τους φίλους του τι ακριβώς να του πω δηλαδή ? άμα είχε 2 φίλους για παρέα σημαίνει πως δεν είναι κοινωνικός..αυτό δεν διορθώνεται με την δουλειά,άμα περίμενα εγώ από τον χώρο εργασίας να βρω φίλους...άστα να πάνε,οι μισοί είναι ρουφιάνοι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικοί δεν έχουν ζήσει ανεργία,αφραγκία και μοναξιά για αυτό δεν "νιώθουν".

Good night.

 

αν εχεις λιγο εγκεφαλο δεν χρειαζεται να "ζησεις" κατι για να το "νιωσεις"

Ναι εγώ απλά του είπα τι βίωσα στο κομμάτι ευρέσεως εργασίας,για τους φίλους του τι ακριβώς να του πω δηλαδή ? άμα είχε 2 φίλους για παρέα σημαίνει πως δεν είναι κοινωνικός..αυτό δεν διορθώνεται με την δουλειά,άμα περίμενα εγώ από τον χώρο εργασίας να βρω φίλους...άστα να πάνε,οι μισοί είναι ρουφιάνοι.

 

η κοινωνικοτητα οριζεται απο το νουμερακι αυτων που θεωρεις (ή θεωρουνται) φιλοι σου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εχεις λιγο εγκεφαλο δεν χρειαζεται να "ζησεις" κατι για να το "νιωσεις"

 

η κοινωνικοτητα οριζεται απο το νουμερακι αυτων που θεωρεις (ή θεωρουνται) φιλοι σου;

 

Από τι ορίζεται ? Άμα είσαι κοινωνικός γνωρίζεις νέο κόσμο ή τουλάχιστον προσπαθείς,εγώ αυτό γνωρίζω και δεν σημαίνει επειδή μιλάς με 30 άτομα σε θεωρούν ή τα θεωρείς φίλους,δεν κολλάς με όλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...