Προς το περιεχόμενο

Ανεργία και μοναξια!


internetakis1994

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 236
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

και γιατι στο πληκτρολογιο μου ειναι διπλα στο 9 και οχι στο 1;

 

Και εμένα στο πλαϊνό μέρος είναι κάτω από το 2,τι να κάνουμε. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λιγοι ειναι αυτοι που θα πουν οτι το παιδι εχει δικιο, οτι η χωρα δεν νοιζεται για τους νεους, αλλα νοιαζεται για τους 50ρηδες και μονο.

 

Λετε ο αλλος με οικογενεια ανεργος πως θα ταισει τα παιδια του. Ο οικογενειάρχης στα 25 που μαι εγω ειχε ολες τις ανεσεις(εξαιρουνται περιπτωσεις) μπορουσε να πει θα προχωρησω θα φυγω απο το σπιτι θα κανω οικογενεια, τωρα ναι το δεχομαι οτι ζοριζεται, ομως σαν ανθρωπος εκανε κατι στην ζωη του, δημιουργησε οικογενεια.

 

Ρωτηστε δεκα νεους, αν σκεφτονται να κανουν οικογενεια και παιδια να δω τι θα σας πουνε.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εχεις  υπολογιστη,αρχισε να βλεπεις σειρες -ταινιες με το κιλο,κατεβασε και 2-3 παιχνιδια να εχεις να παιζεις να περναει η ωρα σου.Εγω πανω κατω αυτο κανω τον τελευταιο χρονο που ειμαι ανεργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εχεις υπολογιστη,αρχισε να βλεπεις σειρες -ταινιες με το κιλο,κατεβασε και 2-3 παιχνιδια να εχεις να παιζεις να περναει η ωρα σου.Εγω πανω κατω αυτο κανω τον τελευταιο χρονο που ειμαι ανεργος

Βγες εξω περπατα, τρεχα, πανε γραψου σε καμια ομαδα ποδοσφαιρου μπασκετ, γυμναστήριο να χεις κατι να κανεις θα παρεις καμια 15αρια κιλα χωρις να το καταλαβεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εχεις  υπολογιστη,αρχισε να βλεπεις σειρες -ταινιες με το κιλο,κατεβασε και 2-3 παιχνιδια να εχεις να παιζεις να περναει η ωρα σου.Εγω πανω κατω αυτο κανω τον τελευταιο χρονο που ειμαι ανεργος

του λες πως να καταστραφει?....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...