Προς το περιεχόμενο

Number26: Τραπεζική Startup - Γερμανικός Λογαριασμός και Mastercard


djuan1988

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ πάλι μετά από 4 προσπάθειες για εγγραφή ,απορρίπτει  και πάλι αύριο θα προσπαθήσω αλλά αυτή την φορά λήξη θα βάλω 10 χρόνια , γιατί μάλλον εκεί κολλάει καθώς αναφέρουν και άλλοι χρήστες αν βάλεις παραπάνω σίγουρα απορρίπτει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

15 minutes ago, stefanidisg said:

Εγώ πάλι μετά από 4 προσπάθειες για εγγραφή ,απορρίπτει  και πάλι αύριο θα προσπαθήσω αλλά αυτή την φορά λήξη θα βάλω 10 χρόνια , γιατί μάλλον εκεί κολλάει καθώς αναφέρουν και άλλοι χρήστες αν βάλεις παραπάνω σίγουρα απορρίπτει.

Φίλε στην προηγούμενη σελίδα αναφέρεις οτι υπάρχει πλέον μόνο η επιλογή για διαβατήριο, γιατί προσπαθείς ακόμα με ταυτότητα να κάνεις εγγραφή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Hapatingo είπε

Φίλε στην προηγούμενη σελίδα αναφέρεις οτι υπάρχει πλέον μόνο η επιλογή για διαβατήριο, γιατί προσπαθείς ακόμα με ταυτότητα να κάνεις εγγραφή?

Αν διαβάσεις και πιο κάτω την επόμενη μέρα μου έδωσε επιλογή και για τα δύο.  Η διαβατήριο ή ταυτότητα. Εσύ επιλέγεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, stefanidisg είπε

Εγώ πάλι μετά από 4 προσπάθειες για εγγραφή ,απορρίπτει  και πάλι αύριο θα προσπαθήσω αλλά αυτή την φορά λήξη θα βάλω 10 χρόνια , γιατί μάλλον εκεί κολλάει καθώς αναφέρουν και άλλοι χρήστες αν βάλεις παραπάνω σίγουρα απορρίπτει.

εγώ έχω βάλει και 20 χρονια. άλλαξε συσκευή σε μένα εκεί κόλλαγε, στην τοποθεσία ή απλά ρώτα τους στο [email protected]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, greekparot είπε

Και εγώ σήμερα Κυριακή προχώρησα σε εγγραφή μέσω της εφαρμογής και έστειλα την ταυτότητα μου. Σε 2 εργάσιμες θα έχω νεότερα λέει.. αναμένω..

Εγκρίθηκε η αίτηση μου σε λιγότερο από 24 ώρες. Ταυτότητα τους έστειλα και λήξη έβαλα μετά από 15 χρονια (από κινητό iPhone).

Έστειλαν και email όπου ενημερώνουν ότι θα λάβω την κάρτα εντός 14 ημερών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση παιδιά.

Καθώς έκανα την εγγραφή, σε ένα πεδίο μου ζήτησε 'tax number' το οποίο δεν ήταν υποχρεωτικό αλλά είχε επισήμανση ότι θα ζήτησα σε διάστημα 40ημερων ? (δεν είμαι σίγουρος για το χρονικό διάστημα ακριβώς). Δεν καταχώρησα τίποτα αλλά έχω απορία αν λειτουργεί όπως revolut κτλ που δεν ζητάει ΑΦΜ η αν στο μέλλον ζητάει απο όλους το ΑΦΜ .

 

Σορρυ αν δεν κατάλαβα εγώ κάτι .

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αργά η γρήγορα θα πρέπει να δηλώσεις το αφμ σου.δηλωσε το από την αρχή να ξενοιαζεις. Είναι τράπεζα και μάλιστα γερμανική.δεν είναι λογαριασμός σε νησιά τύπου κευμαν.....

Το λέω χωρίς να υπονοω κάτι για το πρόσωπο σου φίλε.το γράφω γενικά γιατί διαβάζουν πολλοί καί πιστεύω είναι χρήσιμο να αναφερθεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά. Μια ερώτηση θα ήθελα να κάνω αν ξέρει κανείς. Αν φτιάξεις iban και στείλεις αντί για ευρώ δολάρια φαντάζομαι όπως είναι λογικό ότι θα γίνει αυτόματη αλλαγή νομίσματος. Ξέρεις κάποιος που το έχει κάνει αυτή η αλλαγή αν θα γίνει με την τιμή του xe.com ; και αν όχι αν Έχει κάποια συγκεκριμένη προμήθεια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 1/11/2018 στις 12:31 ΜΜ, cmkostas είπε

Καλημέρα παιδιά. Μια ερώτηση θα ήθελα να κάνω αν ξέρει κανείς. Αν φτιάξεις iban και στείλεις αντί για ευρώ δολάρια φαντάζομαι όπως είναι λογικό ότι θα γίνει αυτόματη αλλαγή νομίσματος. Ξέρεις κάποιος που το έχει κάνει αυτή η αλλαγή αν θα γίνει με την τιμή του xe.com ; και αν όχι αν Έχει κάποια συγκεκριμένη προμήθεια;

Η τιμή από xe είναι ουτοπική.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα topup από την Εθνική την Τετάρτη το απόγευμα γύρω στις 20:00 και σήμερα δεν εμφανίστηκαν τα χρήματα στην N26, πάνε από Δευτέρα?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, HuskerDu είπε

Έκανα topup από την Εθνική την Τετάρτη το απόγευμα γύρω στις 20:00 και σήμερα δεν εμφανίστηκαν τα χρήματα στην N26, πάνε από Δευτέρα?!

Θα επρεπε να εμφανιστούν σημέρα. Πας για Δευτερα τοτε.

11 λεπτά πριν, MrJulius είπε

Παιδακια επειδη δεν εχω ιδεα αμα στειλω απο τι Paypal στο IBAN τις Ν26 μπορω να τραβηξω τα λεφτα απο ΑΤΜ; ευχαριστω

Ναι

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πεμπτη 1Νοε ειναι των αγιων παντων σε ολη σχεδον την Ευρωπη (καθολικοι) και ειναι αργια.

Εκτελεστηκε εχθες το εμβασμα σου λοιπον προφανως και θα τα δεις δευτερα λογικα ή και τριτη ακομη.

Μην ανησυχεις !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...