Προς το περιεχόμενο

FIFA 17 [PC]


cpttony

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Από Origin. Το κλειδάδικο θα σου δώσει ένα serial number που θα το εξαργυρώσεις στον Origin client, ο οποίος θα σου κατεβάσει το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@g6519 formations απλα σκεψου τι σαρεσει εσενα πως θα θελες να παιζει η ομαδα που υποστηριζεις. Εμενα πχ που μαρεσει κατω η μπαλα πολυ λιγες γιομες πολυ λιγες σεντρες βαζω στα custom tactics το passing στο 40 το speed και το crossing στο 60 αυτο δημιουργει ταχυτητα κινησεις και αν βλεπεις τις πασες και γρηγορες πασες (βλεπε liverpoolαρα εποχης σουαρεζ) επισης φετος το συστημα το αλλαξα σε 4 3 3 holding εχθες μαλιστα εγινε η αλλαγη. Η διαφορα με το 4 1 2 3 που επαιζα ειναι οτι εχει wingers που δε μαρεσουν αλλα τους δινω εντολη να συγκλινουν και να κανουν κινησεις πισω απο την αμυνα. Επισης στο φορ του βαζω να παιζει false 9 ετσι ωστε τραβιεται εξω απο τη περιοχη τραβαει τα center back και οι wingers που συγκλινουν εχουν χωρους να κανουν ζημια, αυτο ειναι σκεψη μου στο football manager που επαιζα με λιβερπουλ κ το κανα με το φιρμινο και επιανε και ειπα μηπως το δοκιμασω και εδω. Μεχρι τωρα παει πολυ καλα.

 

@zeppos ναι γυρισα σε ps4 λογω κοσμου και μεχρι τωρα το φετινο φιφα μου βγαζει οτι μου εβγαζε το 12 13 14 αν κ το 16 ηταν καλυτερο τους αυτα τα 3 με εκαναν να μη θελω να σηκωθω το ιδιο και το φετινο, αλλωστε σε 3 μερες 50 παιχνιδια ονλινε και αλλα τοσα με φιλους δεν ειναι λιγα.

 

35-2-4 απολογισμος μεχρι τωρα και division 4.

 

Φυσικα θα το παρω και στο pc αργοτερα εχω φιλους που το εχουν εχω κ ατομα απο εδω μεσα θελω να το εχω κ στο pc.

 

Οσο για το φιλο το papus οντως μεγαλες δοξες τρομερη συνεργασια στο 2v2 ειχαμε μπει 20αδα αν θυμαμαι καλα και το εντυπωσιακο ειναι οτι δε μιλουσαμε σκαιπ, απλα βρισκομασταν χωρις πολλα πολλα. Πες του οτι θα το παρω κ το περιμενω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασα το σύστημά σου με πολύ καλά αποτελέσματα! Κέρδισα 4-3 τη Μίλαν με τον ΠΑΟ. Παρότι είχα κάνει πολύ άσχημο ξεκίνημα στην 5 (τρεις ήττες σερί), ανέκαμψα με σερί τριών νικών. Δυστυχώς, όμως, στον τέταρτο αγώνα έπεσα στον πρώτο μου cheater. Κάποιον katowiceIRO1964 που είχε πάρει Bornemouth. Αρχικά το παιχνίδι ξεκίνησε σαν σε slow motion. Ζήτησα mutual quit, αλλά φυσικά ο τύπος αρνήθηκε. Σε κάποια φάση στο Β' ημίχρονο αποσυνδέθηκε. Τσέκαρα καπάκια τη σύνδεσή μου και ήταν όλα κομπλέ. Βγαίνω έξω, ως μη γενόμενος ο αγώνας. Κερδίζω μετά στα καπάκια τη Μίλαν και λέω ωραία, με δύο νίκες πάμε 4. Στο ενδιάμεσο όμως το FIFA είχε αποφασίσει ότι αποσυνδέθηκα εγώ, οπότε πρόσθεσε ως ήττα το προηγούμενο παιχνίδι με τον cheater. Κι όλα αυτά 3 μέρες μετά την κυκλοφορία. Φανταστείτε τι θα γίνεται μετά δηλαδή από όλους τους τύπους που έχουν παντρευτεί τη χούφτα τους.

 

Τουλάχιστον το πήρα τσάμπα για το review (ελπίζω να έχω φτιάξει το βιντεάκι εντός του σ/κ). Οπότε ψήνομαι για PS4 όπου εκεί μιλάμε πλέον για αληθινή εμπειρία FIFA.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια, ερωτηση. Εχω κανει οτι μπορω για να αλλαξω τα key bindings στο controller αλλα δεν αλλαζουν με τιποτα... Ειναι αυτο το controller.

Συγκεκριμενα δοκιμασα να αλλαξω και τον τυπο κοντρολλερ απο τα settings τα αρχικα, να μπω μονο με controller κλπ κλπ. Παταω και δεν αλλαζουν τα κουμπια με τιποτα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φετος και εγω πηγα στην κονσολα γιατι ειχα βαρεθει με τους cheaters στην 1 division!!! Ειδικα στο ultimate team 1 ωρα ηθελε να βρεις παιχνιδια να παιξεις!!! Για εμενα το φετινο Fifa ειναι το καλυτερο που εχω παιξει απο το 11!!! Επισης πολυ OP συστημα ειναι το 4-3-2-1 με τα LF RF . Η τακτικη που εχω ειναι η εξης : 

fut-14-formation-4-3-2-1.jpg

Speed:85

Passing:50

Organised

Passing:55

Shooting:60

Crossing:75

Free Form

Pressure:32

Aggression:75

Team Width:54

Cover

 

Οσο για τα instructions ολη η αμυνα (stay back while attacking)

Ο κεντρικος μεσος (stay back while attacking,Aggressive interceptions)

O δεξης και αριστερος μεσος (Aggressive interceptions)

Το LF - RF ( get in behind)

Και ο Striker ( False 9)

Δοκιμαστετο οποιος θελει και ας μου πει την γνωμη του σε οσους φιλους το εδωσα ειναι αρκετα ευχαριστημενοι!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καποιο mode που να ναι online και να μοιαζει σαν το ''καριερα'' δλδ να παιρνεις ομαδα και να την ανεβαζεις να κανεις μεταγραφες,να συμμετασχεις σε διοργανωσεις,υπαρχει;

ειδα το fut ultimate... τι ειναι αυτο;

καποιος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καποιος;

το ultimata team λες, κατεμε το καλυτερο mode  του φιφα ωστοσο κι αυτο με θεμα τσιτινγκ

εκει δεν παιρνεις ετοιμη καποια ομαδα....μπορεις ομως να την φτιαξεις..

..βεβαιαι οι πρωτοκλασατοι να ξες ειναι πανακριβοι οποτε πρεπει να ασχοληθεις με το trading αναγκαστικα ή αν δεν καιγεσαι τοσο μπορεις να βρεις παρομοιους πχ απο αλλη λιγκα οποτε πας σε υβριδικη ομαδα...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Career Mode ως Manager είναι αυτό που ψάχνεις.

το career mode νομιζω δεν ειναι σε online :/

 

το ultimata team λες, κατεμε το καλυτερο mode  του φιφα ωστοσο κι αυτο με θεμα τσιτινγκ

εκει δεν παιρνεις ετοιμη καποια ομαδα....μπορεις ομως να την φτιαξεις..

..βεβαιαι οι πρωτοκλασατοι να ξες ειναι πανακριβοι οποτε πρεπει να ασχοληθεις με το trading αναγκαστικα ή αν δεν καιγεσαι τοσο μπορεις να βρεις παρομοιους πχ απο αλλη λιγκα οποτε πας σε υβριδικη ομαδα...

ωραιαα...και εκει παιζει με contacts ανα αγωνες αν καταλαβα καλα; δλδ παιρνεις καποιον παιχτη π.χ. για 10 αγωνες;

και...βλεπω πολλα ατομα που την ομαδα τους την εχουν ονομασει οπως θελουν με οτι εμφανιση θελουν και σημα...

εγω πως το κανω; γτ οταν το ξεκινησα δεν με ρωτησε κατι :/ μου εδωσε ξερα μια ομαδα με τυχαιους παιχτες :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...