Προς το περιεχόμενο

God Of War [2018][PS4]


Peleus17

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Eξαιρετικος τιτλος ,εκανε τα προηγουμενα να φανταζουν σκουπιδια  ,μπραβο και για την τολμη των δημιουργων να κανουν τετοιο rebοοt αλλα goty οταν υπαρχει το RDR2  δεν γινεται !

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Eξαιρετικος τιτλος ,εκανε τα προηγουμενα να φανταζουν σκουπιδια  ,μπραβο και για την τολμη των δημιουργων να κανουν τετοιο rebοοt αλλα goty οταν υπαρχει το RDR2  δεν γινεται !

Μια χαρά γίνεται όταν υπάρχει καλύτερο παιχνίδι! Το GoW ήταν (για λίγο βέβαια) καλύτερο και το άξιζε το goty που πήρε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το GoW δεν ήταν καν το καλύτερο της σειράς του (το 2 συνεχίζει να κάνει πλάκα σε όλα τα υπόλοιπα in every possible way + το καινούριο κονταροχτυπιέται με το 3 -που μάλλον χάνει ελέω Boss fights αν και έχει δυνατό story κατά τα άλλα), ήταν πάνω κάτω σαν ένα wanna be Dark Souls clone for casual gamers με σημαντικά μείον στο χειρισμό και ακόμα πιο σημαντικά στη ποικιλία του gameplay (reskins συνεχώς των εχθρών και παντελής σχεδόν έλλειψης bosses), που δεν γνωρίζω ακόμα άτομο που δεν το πούλησε μόλις το τελείωσε στο δίμηνο πάνω... 

GOTY my ass αλλά hey, graphics και cinematics :D

το επόμενο GoW έχει όλα τα φόντα για να κάνει την διαφορά, έτσι όπως έκλεισε το καινούριο + αν αλλάξουν 2-3 ενοχλητικά πράγματα όπως τα παραπάνω...

 

Επεξ/σία από snake_plissken2112
  • Like 3
  • Thanks 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, snake_plissken2112 είπε

 δεν γνωρίζω ακόμα άτομο που δεν το πούλησε μόλις το τελείωσε στο δίμηνο πάνω...

Φίλε μου εγώ μιά χαρά το έχω το game ακόμα και ούτε που σκέφτηκα να το πουλήσω.

Δεν ξέρω βέβαια αν παίζει ρόλο που το έχω digital.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

short of speech ρε παιδί μου :P , το παιχνίδι δεν έχει ούτε replayability value + τερματίζεται σε 5 μέρες, αγγελίες μεταχειρισμένων να έβλεπε κανείς 2-3 μήνες μετά που βγήκε, πρώτο πρώτο ήταν παντού

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, snake_plissken2112 είπε

short of speech ρε παιδί μου :P , το παιχνίδι δεν έχει ούτε replayability value + τερματίζεται σε 5 μέρες, αγγελίες μεταχειρισμένων να έβλεπε κανείς 2-3 μήνες μετά που βγήκε, πρώτο πρώτο ήταν παντού

Προφανως γιατι ειχε ζητηση και δεν ηθελε ο κοσμος να εχει χασουρα,γιαυτο και γεμιζουν οι αγγελιες με συγκεκριμενα γνωστα παιχνιδια τον πρωτο καιρο.

Και στο Red Dead Redemption 2 που ειναι μεγαλυτερο σε διαρκεια και replayability(εχει και το online) απο τις πρωτες μερες το εβρισκες στις αγγελιες, δεν εχει να λεει κατι αυτο.

Επισης και τα υπολοιπα παιχνιδια αυτου του ειδους ειναι ετσι,βλεπε Bayonetta,Devil May Cry.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απτις υποψηφιοτητες για GOTY,μονο το God of War ειχα παιξει και εντελει το τσιμπησε το βραβειακι. Περαν καποιον αρνητικων εδω και εκει,ηταν ενα πραγματικα καλο παιχνιδι.

Ελπιζω στο sequel να τα δωσουν ολα για ολα και να φαινετε της πλακας το συγκεκριμενο σε σχεση με το επομενο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν βρουν τρόπο να εισάγουν επικά boss fights όπως του 2-3, και αυξήσουν την ποικιλία των εχθρών το παιχνίδι απλά δεν θα έχει συναγωνισμό από κανένα άλλο του είδους.

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Tilemaxx είπε

Αν βρουν τρόπο να εισάγουν επικά boss fights όπως του 2-3, και αυξήσουν την ποικιλία των εχθρών το παιχνίδι απλά δεν θα έχει συναγωνισμό από κανένα άλλο του είδους.

Εκανε μπαμ ότι το πρωτο ηταν ο πρόλογος μιας επικης τριλογίας που αναμενουμε να δουμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλημέρα παιδιά και του χρόνου. Επέστρεψα στην midgard και εχω θεμα με το τελευταίο scote port και δεν με αφηνει να ανεβω και να βαλω το διαμάντι.  στον ναο the light of alferim. Είχε κανένας θεμα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/12/2018 στις 12:23 ΜΜ, snake_plissken2112 είπε

δεν γνωρίζω ακόμα άτομο που δεν το πούλησε μόλις το τελείωσε στο δίμηνο πάνω... 

GOTY my ass αλλά hey, graphics και cinematics :D

Το νοίκιασα Day 1, το Τερμάτισ σε 5 ημέρες και το ξαναγορασα πριν από 1 μήνα να το ξαναπαίξω. 

 

Διακαιοτατα GOTY, ήταν το μοναδικό παιχνίδι φέτος που με έκανε να γεμίσω συναισθήματα και να ξεχάσω ότι παίζω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, takis8 είπε

Eγω ρε παιδια κολλησα ασχημα στην valkyrie eir και δεν μπορω να το περασω....μπορει καποιος να βληθησει?

Αλλαξε δυσκολια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...