Προς το περιεχόμενο

God Of War [2018][PS4]


Peleus17

Προτεινόμενες αναρτήσεις

54 λεπτά πριν, takis8 είπε

Το έχω κάνει...

Η αλλη κλασσικη τοτε επιλογη ειναι να παρεις καλυτερο gear αν δεν εχεις ηδη και να ξαναπροσπαθησεις οπως και upgrades σε οπλα και skills.

Φυσικα κοιτας και video στο youtube για το πως αποφευγουν τις επιθεσεις της αλλα και τι dmg της κανουν σε σχεση με σενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

οσους ποντους που εχω μαζεψει εχω παρει οπλα και αναβαμισεις αλλα αυτα που βλεπω στο youtube ειναι πολυ πανω κ δεν ξερω καταποσο τα εχουν παρει κανονικα και οχι με κανενα cheat

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ πάντως με το που ξεκινούσε η μάχη έτρεχα πάνω τους και πριν προλάβουν να κάτσουν κάτω ξεκινούσα τη μάχη έτσι τους έτρωγα μια ή δύο μπάρες ενέργειας κάνοντας τις δύο δυνατές επιθέσεις + κόμπο. Τη σούπερ επίθεση την κρατάω προς το τέλος γιατί όταν δεν είχα να χρησιμοποιήσω κάτι άλλο. Πάρε και καμιά πέτρα Αναστάσης. 

Καλά τα Boss είναι της πλάκας αλλά οι κύριες δίνουν πολύ πόνο !!!

Επεξ/σία από DimosMcLaren
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, takis8 είπε

το παλευω φιλε αλλα τιποτα...

Πάντως βγαίνουν να ξέρεις χωρίς cheating κ.λ.π. εγώ τις σκότωνα μόλις τις συναντούσα αλλά έχω φάει και 2 μέρες μαχες. Μπορείς αν δεν είσαι πολύ δυνατός να τις αφήσεις για πιο μετά αφού πάρεις πιο δυνατό εξοπλισμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
10 λεπτά πριν, Alastor192 είπε

Κριμα,μονο ενα boss το ανερχομενο DLC του God of War. Φτηνες τακτικες και απτην Sony δυστυχως

 https://thehardtimes.net/harddrive/rip-off-god-of-war-christianity-dlc-only-has-one-boss/

Clickbaited xD

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
On 17/01/2019 at 21:35, Alastor192 said:

Κριμα,μονο ενα boss το ανερχομενο DLC του God of War. Φτηνες τακτικες και απτην Sony δυστυχως

https://thehardtimes.net/harddrive/rip-off-god-of-war-christianity-dlc-only-has-one-boss/

Γαμάτο.

Μακάρι να έχουν τα άντερα να βάλουν setting στο επόμενο reboot την Βίβλο και να σφάζεις βιβλικά πρόσωπα. :D

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Mhlogiatros είπε

Σας δουλεύουν και δε παίρνετε πρέφα ότι είναι comedic news ;

Τα emoticons στο τέλος των προτάσεων των παιδιών δεν τα βλέπεις ρε γιατρέ?! :D

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Παιδιά είπα να το ξεκινήσω μιας και έχω ήδη τέρματισει τα προηγούμενα

Κκ είναι αρκετά διαφορετικό από τα προηγούμενα αλλά έχει κάτι εξίσου μαγικό

Θα ήθελα λοιπόν την βοήθεια σας με ότι εσείς έχετε ήδη ζήσει και καταλάβατε ότι κάνατε λάθος αργότερα στο χειρισμό των πόντων πχ στις αναβαθμίσεις talent tree κτλ.

Επίσης μπορώ να γυρίσω πίσω με κάτι τύπου teleport ? Για να πάω στο μαγαζάκι να κάνω τα , upgrade 

Σας ζαλισα το ξέρω ζητώ συγνώμη και ευχαριστώ που το διαβάσατε ;)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, kolossos_22 είπε

Παιδιά είπα να το ξεκινήσω μιας και έχω ήδη τέρματισει τα προηγούμενα

Κκ είναι αρκετά διαφορετικό από τα προηγούμενα αλλά έχει κάτι εξίσου μαγικό

Θα ήθελα λοιπόν την βοήθεια σας με ότι εσείς έχετε ήδη ζήσει και καταλάβατε ότι κάνατε λάθος αργότερα στο χειρισμό των πόντων πχ στις αναβαθμίσεις talent tree κτλ.

Επίσης μπορώ να γυρίσω πίσω με κάτι τύπου teleport ? Για να πάω στο μαγαζάκι να κάνω τα , upgrade  

Σας ζαλισα το ξέρω ζητώ συγνώμη και ευχαριστώ που το διαβάσατε ;)

Παίξε το game και οι ερωτήσεις σου θα απαντηθούν ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ξεκινησα το game με ιδιαιτερα μεγαλες προσδοκιες λογω του σουσουρου(κακως). παιζει να βιαζομαι πολυ να βγαλω συμπερασμα ειμαι ακομα στην μεγαλη λιμνη (3η περιοχη κατα σειρα οπως σε παει το στορι και 17% complete). Goty σε καμια περιπτωση για μενα προς το παρων. Το rdr2 με διελυσε απο το πρωτο 3ωρο κι αυτο εδω μου'σκασε μεχρι τωρα σα παιχνιδι της σειρας. Πιο πολυ με επιασε το Detroit που επαιξα προσφατα. Απο γραφικα ειχα δει καποιους να λενε οτι ειναι πολυ καλυτερα απο του read dead κι αυτο λογω του οτι ειναι background μονο και μη προσβασιμο. Γιατι ετσι παιδες? Ειχα αραξει να δω νερα και βουνα και τετοια και γελαγα με την παιδικοτητα που βγαζουν. Ειδικα το νερο απο αληθοφανεια μουφα. Να παω μεχρι τελος και αν ειναι ετσι ολο επιστρεφω με φτυαρι με κονταρι 4μιση μετρα.

Επεξ/σία από babality
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...