Προς το περιεχόμενο

God Of War [2018][PS4]


Peleus17

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 μήνες μετά...
  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλησπερα. Ξεκινησα σημερα το παιχνιδι και αυτο που προσεξα στην τηλεοραση μου ειναι οτι γυρω γυρω εμφανιζει ενα μαυρο πλαισιο. Σε καποια παιχνιδια εχω δει οτι υπαρχει διορθωση σε αυτο το θεμα αλλα εδω δεν ειδα κατι....εχει κανεις ιδεα τι να κανω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
7 minutes ago, Grim Ripper said:

Θα πας στα settings του PlayStation και θα το φτιάξεις από εκεί.

Νομίζω και μέσα στο game έχει επιλογή στα options για να σιάχνεις το πλαίσιο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, vitalogy είπε

καλησπερα. Ξεκινησα σημερα το παιχνιδι και αυτο που προσεξα στην τηλεοραση μου ειναι οτι γυρω γυρω εμφανιζει ενα μαυρο πλαισιο. Σε καποια παιχνιδια εχω δει οτι υπαρχει διορθωση σε αυτο το θεμα αλλα εδω δεν ειδα κατι....εχει κανεις ιδεα τι να κανω;

Εάν βαλεις να παιξει 10 φορές σερί το spin the black circle ρυθμίζεται αυτόματα.😀

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Tα αρχικά είναι τα ίδια. GoW το ένα, GoW το άλλο. Ουσιαστικά το ίδιο game είναι.

Όπως το Red Dead Redemption 2 στο PC ένα πράμα.

04D4A70A0255E267BDD8947AEE61D99923B1A4C7

Επεξ/σία από panther_512
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το τελειωσα μετα απο 3 μηνες. η βαρεμαρα που με επιασε δεν ειχε προηγουμενο. οικογενειακη ιστορια για γελια. ειχε ωραιο συστημα μαχης. ωραια γραφικα. οχι πολυ ωραια. απλα ωραια.

με θυμαμαι στα end credits να ειμαι με στομα ανοιχτο και να μην μπορω να πιστεψω οτι αυτο το game εγινε goty. αλλα οκ goty ειναι σα να λεμε οσκαρ οποτε κλαην μαην. εχω φιλους που το πουλησαν στην 5η ωρα gameplay. εγω ειπα να του δωσω μια ευκαιρια και αφου μπηκα στη διαδικασια ας το τελειωσω. μου πηρε 3 μηνες τοσο πολυ μου αρεσε. πισω στο red dead online.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Το ξέρεις ότι η ποιότητα graphs δεν έχει να κάνει με γνώμη έτσι?!

ε κοιτα το σκεφτομαι κι εγω εννοειται. σα τη μουσικη ενα πραγμα. αλλα εστω μια τοση δα αντικειμενικοτητα υπαρχει τη στιγμη που βλεπεις το χιονισμενο background του gow και ειναι λες και βλεπεις donkey kong.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στις κοντα 100σελιδες του θεματος αυτου παντως,δεν θυμαμαι να διαβασα απο καποιον οτι βρηκε τα γραφικα του god of war μετρια προς καλα ή και να φτανει σε σημειο να το παρομοιάζει με το Donkey Kong.

Και μιλωντας για βαρεμαρα,ποιο πολυ ειδα κοσμο να βαριεται και να παραταει το Red Dead Redemption 2 τις πρωτες ωρες,παρα το god of war.

 

 

Επεξ/σία από Fulgore
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...