Προς το περιεχόμενο

Iqos: νέα μορφή καπνίσματος


margaritagr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 ώρες πριν, mihalis19 είπε

Μάλλον καθάρισα το iqos 3 duo ζεστο και απο τοτε βγαζει καμμενη γευση. Δεν καταλαβαινω καν την γεύση   του κιτρινου heet. Λογικά θα πρεπει να αλλαξω την λεπιδα.ξερει κανεις  κόστος? Το πηραστο  καταστημα στο  mcarthur στα Σπάτα, την αλλαζουν κατευθειαν η το στέλνουν?

Καλημέρα και Καλή χρονιά. 

Εφόσον μιλάς για το duo , αναφέρεσαι σε καινούργια συσκευή. Αν έχει κρατήσει υπολείμματα από το πλαστικό βουρτσακι (ίσως να έλιωσαν με την ζεστή λεπίδα) θα σου το καθαρίσουν και θα φύγουν. Δεν νομίζω να κάνουν αντικατάσταση λεπίδας. Αν φτάσουν σε αυτό το σημείο λογικά θα στο αλλάξουν χωρίς χρέωση (εφόσον είναι στην εγγύηση ακόμα). 

Αν έχεις κάνει λογαριασμό στο iqos.com μπες και επέλεξε "οι συσκευές μου"...μετά "έλεγχος συσκευής" ...και εκεί έχει να αναφέρεις κάποια προβλήματα...και φυσικά οι λύσεις τους.

Αν φτάσεις στο σημείο για αντικατάσταση...αυτη γινεται ή από οποιοδήποτε κατάστημα... ή σου έρχεται σπίτι (αλλά πρέπει να παραλάβεις ο ίδιος)...ότι επιλέξεις εσύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πηγα σε καταστημα και υο δοκίμασαν ειπαν είναι μια χαρα και δεν εχει κατι. Πως γινεται να μην καταλαβαινω καμία γευση από πορτοκάλι,κίτρινο μωβ παρα μονο την μέντα 

Ολα βγάζουν διδια γευση σχεδόν πολυ έντονη και καμμενη καπως. Πολλες φορές καιει και το holder. Wtf δεν βγαζω άκρη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, mihalis19 είπε

Τι στο καλο και Εγω πως καταλαβαινα το κιτρινο που βγαζει κιτρο ?

Τον πρωτο καιρο καταλαβαινεις τη γευση, μετα το συνηθιζεις και δεν καταλαβαινεις καθολου τη γευση του κιτρου. Κι εγω τα κιτρινα κανω εδω και πολυ καιρο. Το πρωτο διαστημα το καταλαβαινα και σχεδον ενοιωθα τη γευση του κιτρου ολη μερα στο στομα μου. Τωρα πλεον δεν το καταλαβαινω καθολου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/1/2020 στις 10:42 ΜΜ, mihalis19 είπε

Μάλλον καθάρισα το iqos 3 duo ζεστο και απο τοτε βγαζει καμμενη γευση. Δεν καταλαβαινω καν την γεύση   του κιτρινου heet. Λογικά θα πρεπει να αλλαξω την λεπιδα.ξερει κανεις  κόστος? Το πηραστο  καταστημα στο  mcarthur στα Σπάτα, την αλλαζουν κατευθειαν η το στέλνουν?

Αν συνεχισει το προβλημα και ειναι μεσα στην εγγυηση, σπασε την λεπιδα και ζητα αντικατασταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο σκεφτομουν ομως μπλεχτηκα περισσοτερο οταν πηγα και το δοκιμασαν  και είπαν ότι ειναι μια χαρα. Πραγαμτικα μου κανει εντύπωση αν ειναι μια χαρα. Μαλλον θα το δωσω απλα δεν μου κανει . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαλασε το iqos μου και εκανα μια αναζητηση μηπως κ  βρω κατι παραπλησιο.

Επεσα πανω σε αυτα της φωτο .

16 ευρω τα δυο  1+1 δωρο  και δεν  εχουν να ζηλεψουν σε τπτ  το iqos.

Eπισης μπορεις να κανεις 3-4 heets μαζεμενα χωρις  ενδιαμεσες φορτισεις κ να περιμενεις .

Με Θυρα micro usb στο στο κατω μερος η φορτιση και η διαρκεια για να καπνισεις το ενα heet ειναι 3,5 λεπτα.

Δευτερη μερα λειτουργιας σημερα και παει μια χαρα 

εικόνα_Viber_2020-01-30_12-56-37.jpg

εικόνα_Viber_2020-01-30_13-03-36.jpg

εικόνα_Viber_2020-01-30_13-03-43.jpg

Επεξ/σία από Vaggos64
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, exelmi είπε

Και ολως τυχαιως με το που εγινε εδω η αναρτηση η τιμη πηγε στα 20 ευρω απο τα 16 

καλη προσπαθεια

16.50 έχει μέχρι τωρα...Που το βρήκες 20;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/1/2020 στις 1:05 ΜΜ, Vaggos64 είπε

Με Θυρα micro usb στο στο κατω μερος η φορτιση και η διαρκεια για να καπνισεις το ενα heet ειναι 3,5 λεπτα.

Σχεδόν το μισό χρόνο αντί για 6min που κρατάει η official συσκευή; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, exelmi είπε

3,5 λεπτα κραταει και η κανονικη συσκευη

Από που προκύπτει αυτό;  Υπάρχουν αμέτρητα site που αναφέρουν μέσω όρο 6 λεπτά καθώς επίσης και αρκετές χρονομετρημένες εμπειρικές διαπιστώσεις τόσο εμού όσο και άλλων χρηστών που το αναφέρουν και στο παρόν thread.

Επεξ/σία από Tigkas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...