Προς το περιεχόμενο

Iqos: νέα μορφή καπνίσματος


margaritagr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 6/4/2020 στις 1:11 ΠΜ, crom251 είπε

Σε σχεση με το iqos πως τα παει σε ποιοτητα τζουρας? Καλυτερη, χειροτερη ή δεν ειδες διαφορα?

Επισης αν καταλαβα καλα, το φορτιζεις σπιτι με usb και η μπαταρια κραταει για 20 heets?

Και τελος, λειτουργει με τα heets του iqos ή εχει δικα του?

Στην τζούρα  (για εμένα καλύτερο) είναι αρκετά πιο γεμάτη (κανω τα terra) και με καλύτερο χτύπημα...!

Τελικά κρατάει περίπου 15 τσιγάρα, και παίρνει αποκλειστικά τα heets του iqos.

Στις 8/4/2020 στις 3:59 ΜΜ, Gome7 είπε

Ενα καλό που έχει και μου αρέσει είναι ότι κάνοντας 1 ράβδο δεν την πετάς, και την ξανά χρησιμοποιείς?? Οντως;

Ναι όντως!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 8/4/2020 στις 3:59 ΜΜ, Gome7 είπε

Ενα καλό που έχει και μου αρέσει είναι ότι κάνοντας 1 ράβδο δεν την πετάς, και την ξανά χρησιμοποιείς?? Οντως;

 

Στις 10/4/2020 στις 6:48 ΜΜ, metd είπε

 

Ναι όντως!

Πως γίνεται αυτό ρε παιδιά? Μήπως κρατάει λιγότερο χρόνο από το iqos οπότε 2 φορές είναι σαν να κάνεις περίπου 1 φορά με το iqos? Γιατί εγώ από περιέργεια που δοκίμασα το ίδιο heet 2η φορά στο iqos είχε γεύση κάρβουνο. 

Επεξ/σία από zananiro
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, zananiro είπε

Μήπως κρατάει λιγότερο χρόνο από το iqos οπότε 2 φορές είναι σαν να κάνεις περίπου 1 φορά με το iqos?

Το μισό χρόνο από το iqos κρατάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

καλησπερα εχω ενα iqos3 και μαλλον μ εβγαλε προβλημα το holder μιλησα με την iqos και μ ειπαν οτι δεν εχει πια το 3 ανταλλακιτικα holder ξερει αν το holder του 3 duo κανει στο απλο 3?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
20 λεπτά πριν, daPro είπε

Μόλις μου ήρθε κουπόνι τα 3 πακέτα 9 ευρώ..

Ναι...αλλά δεν μπορείς να τα πάρεις σκέτα...Δες πιο κάτω...με αγορά συνολικής αξίας 15 ευρώ λέει...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, markosf είπε

Ναι...αλλά δεν μπορείς να τα πάρεις σκέτα...Δες πιο κάτω...με αγορά συνολικής αξίας 15 ευρώ λέει...

Ε γι'αυτό πήρα 2...αντί 24 πλήρωσα 21 ουουαααου

Επεξ/σία από daPro
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ηρθαν κι εσας τα τρια πακέτα silver σε κουτι με αρωματικο μπουκαλακι; 😄 

Κυρίως εκανα κιτρινα και που και που κανενα terra. Καλο φαίνεται το silver απο ενα δυο που εκανα. Σίγουρα δεν μυριζει οπως το κιτρινο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Είναι λίγο πιο καπνικα. Δεν έχουν τα αρώματα του κίτρινου , του καφέ και του μπλε. Πιο ελαφρια από το μωβ. Και σίγουρα πιο άοσμα απ'ολα τα άλλα...Εγώ που κάνω τα πορτοκαλί (και για αλλαγή τα μωβ ) δεν ξετρελαθηκα . Αλλά αυτά είναι γούστα. Της γυναίκας μου που έκανε τα κίτρινα της άρεσαν και θα συνεχίσει με αυτά...

Στα καταστήματα iqos έχουν προσφορά γνωριμίας 3 ευρώ το πακέτο , αλλά μεχρι 3 πακέτα μπορείς να πάρεις. Και δεν ξέρω πόσες μέρες θα κρατήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω κανω τα κιτρινα , γιατι ολα τα αλλα μου δημιουργουσαν μια εντονη βραχναδα. Πηρα ενα πακετο silver να δοκιμασω γιατι μου ειπαν σε καταστημα iqos οτι ειναι το ιδιο ελαφρια με τα κιτρινα αλλα χωρις αρωμα, αλλα τελικα μου εκαναν και αυτα βραχναδα.  Αρα καταλήγω οτι δεν ειναι το ιδιο με τα κιτρινα.

Σε καταστημα εμενα μου εδωσαν και ενα κωδικο , αν την επομενη φορα θελω να παρω κουτα silver, να την παρω 35 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...